Як вивести гроші в БК Олімп

Як вивести гроші в БК Олімп
Величезне число гравців сьогодні вважають за краще робити ставки в легальних конторах, де не виникає проблем з різними операціями в тому числі з фінансовими. Тож не дивно, що більшість гравців хоче дізнатися про все заздалегідь. Так що сьогодні поговоримо про те, як вивести гроші в БК Олімп.

Способи виведення коштів

Перед тим як почати знімати гроші з ігрового рахунку все-таки варто ознайомитися з правилами БК Олімп, щоб не бути здивованим банальних речей. Варто відзначити, що знімати гроші можна тільки з офіційно веріфіцированного аккаунта.

Переконайтеся, що не пробуєте створити другий обліковий запис, що є порушенням правил, після чого можна бути заблокованим.

До того ж зняти гроші з рахунку можна тільки на ту карту, яка брала участь в поповненні до цього.
Всього ж використовувати при знятті грошей можна кілька способів:

  • Переклад на банківську карту
  • Переклад на мобільний телефон
  • Переклад на ел. гаманці

Виведення коштів на банківську карту

Величезне число користувачів букмекерських контор в більшості користуються саме цим способів. При цьому цей пункт стосується не тільки гравців з «Олімп», а й інших БК. Сьогодні нікого не здивувати наявністю банківської карти, а то і не однієї.
Для того, щоб перейти до оформлення грошового переказу необхідно зайти в особистий кабінет на офіційному сайті БК Олімп, де потрібно ввести свої реєстраційні дані, а потім відкрити вкладку «Отримати виграш», після чого необхідно буде підтвердити Ваші наміри за допомогою введення коду, який буде відправлений СМС-повідомленням.

Після чого буде оформлена заявка на зняття грошей з вашого депозиту

.Сказати точно, коли буде здійснено той чи інший платіж на даний момент не представляється можливим. Так зазвичай час для виконання операції займає від доби до трьох робочих днів. існують і обмеження на виведену суму від 1000 гривень, до 75000 р.

Виведення коштів на мобільний телефон

Мало хто сучасні букмекерські контори підтримують можливість виведення коштів на рахунок вашого мобільного телефону. В цьому випадку БК Олімп є приємним винятком. Тим більше, що на кожну можливість знайдеться свій любитель.
При цьому виконання операції з переказу коштів виконується абсолютно тим же способом, що і оформлення заявки на виведення на банківську карту. Вводимо логін і пароль, переходимо в свій особистий кабінет, а потім натискаємо на вкладку «отримати виграш». Після цього, залишаються деталі у вигляді суми оформляється заявки і підтвердження операції. Варто, однак, враховувати, що для переказів подібним способом існує серйозні обмеження, так зняти з депозиту можна від 100 до 15000 гривень. З іншого боку, і сам переклад виконується швидше, як правило, протягом доби. Втім, іноді це може зайняти менше хвилини.

Виведення коштів на електронний гаманець

При перекладах на електронні гаманці потрібно розуміти, що представлені можуть бути тільки найбільш популярні варіанти, а значить вибір не так різноманітний. Всього варіантів 2.

QIWI-гаманець

Один з найбільш популярних гаманців при грі в букмекерських конторах. Величезне число користувачів віддають перевагу саме цей спосіб, часто ігноруючи висновок на банківську карту. Як вивести гроші на QIWI? Так само, як і в попередніх випадках. Авторизація - особистий кабінет - оформлення заявки і її підтвердження. Обмеження на висновок мінімальні, від 100 гривень до 250000грн. Зазвичай час перекладу не займає діб.

Yandex-гаманець

Даний варіант практично нічим не відрізняється від перекладів на ківі-гаманець. Єдина істотна відмінність в сумі можливого перекладу, тут є серйозні обмеження від 100 до 15000 р. Час же перекладу практично ідентичний тому, що зазначено у КІВІ.

Переваги та недоліки виведення кошти в БК «Олімп»

Найголовнішим плюсом для деяких гравців є наявність можливості виводити кошти на рахунок мобільного телефону, що досить зручно при оформленні заявок на мінімальні суми. Чи не доведеться возитися з дріб'язком. Так само з недавніх пір БК приєдналася до системи ЦУПІС, яка є необхідною для отримання статусу легального букмекера, після чого всі грошові перекази захищені силою закону і державою, так що просто відмахнутися букмекер вже не зможе.
Однак, мінуси досить істотні: відсутність в списку доступних більшого числа електронних гаманців для переказів - Webmoney, Moneta.uaі інші. Також деякі гравці відзначають, що грошові перекази займають досить тривалі відрізки часу.
Якщо у вас залишилися питання з приводу перекладів або оформленні заявки на зняття коштів, то ви зможете задати їх в службу підтримки користувача за адресою електронної пошти help@olimp.bet, де швидко і в доступній формі пояснять неочевидні для користувача моменти.