Ідентифікація особистості в БК Олімп

Ідентифікація особистості в БК Олімп

завершення реєстрації в БК Олімп не остання процедура, яка необхідна для того, щоб почати робити ставки в рамках даної букмекерської контори. До цього вам буде потрібно завершити ще одну операцію, тому розповімо, що вона з себе представляє і яке можливо пройти.

Навіщо потрібна ідентифікація в БК Олімп

Власне причина для проходження даної процедури всього одна - це бажання почати робити ставки в рамках букмекерської контори Олімп, та й не тільки в ній. Підтвердження особистості потрібно за законом від кожного букмекера, чинного на території РФ. На практиці ж у вас дана процедура не вимагатиме від вас серйозних зусиль або витрат за часом.

Сама операція верифікації доступна після того, як ви будете зареєстрованим гравцем на сайті БК Олімп. Зробити новий обліковий запис можна за допомогою великої кнопки «Реєстрації» на головній olimp bet. При це в подальшому вам буде потрібно наявність телефону та електронної пошти, за допомогою яких ви зможете підтвердити введені дані, після чого обов'язково погоджуємося з правилами сервісу, якщо хочете почати грати.

Способи пройти ідентифікацію особистості

Способів пройти верифікацію персональних даних для зареєстрованих користувачів існує не так мало. Спробуємо розібратися як пройти ідентифікацію в Олімп.

  1. Через офіційний сайт Бк Олімп
  2. У доступному відділенні «Евросети»
  3. Використовуючи систему Contact

Найдоступніший і зручний шлях, щоб пройти процедуру, на думку більшої кількості гравців - за допомогою сайту. В першу чергу це пов'язано з тим, що операцію провести можна не витрачаючи час на пересування або пошук найближчих відділень. Тим більше, що самі необхідні документи підготувати як ні важко, так і не потребує багато часу.

Для цього увійдіть, використовуючи дані введені при реєстрації, потім ви побачите повідомлення про те, що ви можете завершити операцію верифікації. Після цього вводимо дані, які можуть повторюватися з моменту введення реєстрації - ПІБ, номер телефону, електронна пошта і так далі. Після чого буде потрібно відправити на сайт копії паспортних сторінок, в тому числі і з реєстрацією.

При цьому не забудьте в останній графі написати логін вашого Skype. При цьому можна зареєструватися, якщо у вас до сих пір немає аккаунта в цій програмі. Все це необхідно для того, щоб один із співробітників букмекерської контори міг подзвонити в зручну вам час і уточнити всі деталі, в тому числі перевірить факт, що відправлені дані належать гравцеві, після чого операція верифікації буде офіційно вважатися пройденою.

Крім цього ви можете зайти в найближче відділення «Евросети», де зможете завершити цю операцію. Ось тільки на відміну від першого вам доведеться трохи витратитися - 50 гривень. При це вам обов'язково перед походом варто перевірити наявність вашого паспорта і телефону, які необхідні для співробітника. Після цього вам доведеться підтвердити операцію за допомогою відісланого смс-коду, після цього можете вважати процедуру пройденої.

Останній спосіб ідентифікації - через спеціальну платіжну систему Контакт. Популярністю даний спосіб не користується, особливо, якщо врахувати, що вартість послуги - 150 гривень. Це крім того, що гравець повинен буде покласти ще 100 гривень на свій рахунок. А сама операція буде проходити протягом 24 годин. Існує ідентифікація на дому, яка дозволяє проходити операцію використовуючи даний сервіс через інтернет. Ось тільки вартість послуги буде вже 500 гривень.

Процес реєстрації та ідентифікації в ЦУПІС

БК Олімп як і будь-який ліцензований букмекер діє через ЦУПІС. Спеціальну кредитую організацію, яка регулює відносини між гравцем і БК, при цьому в ролі ЦУПІС виступає «Ківі Банк».

Для того щоб битися об заклад в БК Олімп, після самої реєстрації доведеться завести свій QIWI-гаманець і пройти для нього повну ідентифікацію. Більш того, це умова обов'язкова для виконання, тому навіть якщо у вас немає гаманця, то його доведеться для цього завести. Не забудьте прив'язати дані КИВИ до свого облікового запису на сайті букмекера.

І головне, як і в будь-який ЦУПІС верифікацію ваших персональних даних для QIWI доведеться проходити тільки один раз. При цьому ці дані можуть використовуватися відразу в різних букмекерських конторах, які співпрацюють з ЦУПІС «Ківі Банку».

Процес реєстрації та ідентифікації через мобільний телефон

Всі процедури доступні для завершення на мобільних пристроях. При цьому процес мало, чим відрізняється від такого, навіть якщо б ви використовували оригінальну версію сайту Олімп. сама реєстрація така ж легка, де від вас буде потрібно тільки введення ваших персональних даних в зазначені строки, єдиною можливою складністю на даному етапі, мабуть, буде не помилитися у зазначеній інформації.

Після цього гравець повинен пройти ідентифікацію для БК Олімп, яку так само можна зробити на мобільних платформах. А процес нічим не відрізняється від оригінальної версії сайту. Якщо ви все-таки зустрілися з проблемою, то можете задати питання в технічну підтримку сервісу, вам можуть відповісти в live-чаті або на адресу електронної скриньки.

Все це необхідно з тієї причини, що гра в букмекерській конторі Олімп з офіційним статусом на території Росії неможлива без проходження верифікації, так це процес встановлений законодавчо і обов'язковий до виконання як гравцями, так і компанією. Так само процедура націлена на те, що ваші гроші будуть захищені від шахрайських дій.