Доступ до сайту БК Олімп

Доступ до сайту БК Олімп
Іноді трапляються ситуації, коли гравець просто не може зайти на сайт свого улюбленого букмекера.

Після чого, природно, не можна говорити про те, щоб взагалі грати на ставках на спорт. Які існують причини для подібної ситуації? Спробуємо розібратися з подібною проблемою на прикладі БК Олімп.

Всі види доступу до сайту БК Олімп

Зайти на офіційний сайт букмекерської контори до БК Олімп не складає ніяких труднощів. Зазвичай ситуація з недоступністю пов'язана з технічними роботами на сервері або сайті, і подібна ситуація зазвичай є плановою, про що букмекер попереджає заздалегідь. Та й проводяться подібні роботи зазвичай під час найменшого онлайну - рано вранці. З іншого боку, можливий і зовсім інший варіант - ви намагаєтеся потрапити на сайт нелегальної букмекерської контори з аналогічною назвою. При цьому користувачі використовують кілька варіантів для того, щоб туди потрапити:

  • Браузер Tor. Завантажуючи найбільш популярний браузер для анонімного знаходження в інтернет-просторі. Так само браузер відмінно підходить для поводження державних блокувань, організованих Роскомнадзором, особливо сайт БК Олімп, який не знаходиться за адресою .bet.
  • Анонімайзери. Для обходу блокувань деякі використовують спеціальні розширення, які дозволяють приховати ваш IP-адресу, який дозволяє також отримати доступ до функціонала нелегального сайту БК Олімп.
  • VPN. Спеціальне програмне забезпечення, яке працює за схожим принципом, що і два згаданих вище. Надає анонімність і доступність навіть до заблокованому сайтам, проте доведеться пожертвувати швидкістю завантаження сторінки.

Про дзеркалах сайту

Найбільш же простий і популярний спосіб отримання доступу до заблокованих сайтів в РФ є підключення до дзеркала сайту. Це спеціальний сайт-двійник, який дозволяє повторити функціонал оригіналу і має доступ до загальної бази даних, тому при грі на іншому адресу гравцеві не доведеться реєструватися заново. Так що, якщо гравець знайшов актуальне дзеркало, то він може користуватися всіма можливостями - поповнення рахунку, зняття коштів, укладення парі в різних видах спорту і т.д.

Ось тільки є одна проблема - знайти актуальне дзеркало.

Так дзеркала, як і основний сайт постійно потрапляють під блокування, тому життя дзеркала не тривати довго, тому гравцям в тому числі доводиться шукати постійно нову адресу, за якою можна продовжити гру. При цьому процес може займати досить багато часу. При цьому якщо процес занадто затягнувся, багато гравців радять безпосередньо звернутися на електронну пошту букмекерської контори Олімп, де постараються допомогти з вирішенням.

Який спосіб оптимальний і чому?

Кожен представлений тут спосіб має право на існування. В основному ж варто сказати, що вибір варіанта для обходу блокування залежить тільки від комфортності використання. Так менш знайомі з можливостями інтернету воліють використовувати актуальні дзеркала, хоч іноді цей спосіб не ефективний за часом.

З іншого боку, деякі люблять використовувати встановлений браузер TOR, який дуже зручний і простий у використанні з комп'ютера, але ось з телефону цей варіант не найприємніший. VPN забезпечує можливість завжди мати доступ до сайтів, але ось їх завантаження істотно сповільнюється в процесі.

Взагалі-то вибір способу залежить тільки від особистих переваг, так як використовувати будь-який з них не складе труднощів, після легкого ознайомлення. Тим більше, що використовувати можна все, але по черзі, так що варіантів насправді багато.