Олімп букмекерська контора офіційний сайт огляд

Детальна оцінка БК
надійність
8
коефіцієнти
7
Бонуси та Акції
6
Служба підтримки
7
трансляції
7
Мобільні версії
9
Лінія в прематче
8
Лінія в лайв
8
Виведення коштів
9
введення засобів
9
Разом
7.8
Букмекерська компанія «Олімп» легально працює в Росії з 2012 року. «Олімп» займає 9-е місце по впізнаваності серед російських букмекерів. Високі коефіцієнти і ексклюзивні права на показ англійської прем'єр-ліги є основними перевагами компанії.

Про Букмекери

Контора з'явилася в степах Казахстану, де в далекому 2004 відкрила перший свій представництво. Всі інтерактивні ставки в режимі онлайн проводяться через сайт сервісу - olimp.bet.

Ще в 2016 році «Олімп» починав свою онлайн діяльність на сайті bkolipmbet.ua, під яким дехто пам'ятає компанію до сих пір. Сьогодні робочим залишився один сайт - olimp.bet, назва якого говорить сама за себе. Сам сервіс працює в повній відповідності з вимогами ЦУПІС - «КІВІ Банку», який є членом організації «Асоціації букмекерських контор».

Саме статус легальної контори дозволяє говорити про те, що всі виграші і грошові кошти, що знаходяться на рахунках контори знаходяться під захистом державних структур, відповідно, в судовому порядку можна в крайньому випадку захистити свої інтереси.

Плюси і мінуси букмекера
легальний букмекер
Багате бонусне пропозицію
Низька маржа на матчах першого ешелону
Різноманітна лінія, пророблена розпис
Перегляд трансляцій матчів
Кешаут - викуп ставок
Можливість отримати розрахунок за зниженим коефіцієнтом
Ні розділу відповідальної гри на сайті

Офіційний сайт

Сьогодні працювати в рамках сервісу можна тільки на сайті - www.olimp.bet.


Доступ до сайту БК Олімп

БК «Олімп» отримав статус «Хороший» за оцінкою показників коефіцієнтам, якісним і кількісним наповненням лінії за версією нашої редакції.

Реєстрація та верифікація

Підтвердження даних в профілі поєднане з процедурою реєстрації в сервісі БК «Олімп».

Реєстрація та верифікація

Тому залишається тільки верифікація в QIWI-гаманець, де потрібно отримати спеціальний статус - «Професійний». При його одержанні гравець може почати повноцінно вести свою активність в конторі.

Інші користувачі повинні будуть скинути свої електронні документи, де буде видно головна сторінка і реєстрація, які необхідно буде відправити в контору для подальшої гри. Після обробки документів користувачеві подзвонить співробітник контори за допомогою відеодзвінка в Skype, WhatsApp, Viber.

У деяких випадках контора має право запросити повторне підтвердження перед відправкою грошей на особистий рахунок користувача з ігрового балансу. Зазвичай така практика пов'язана з підозрою у порушення правил сервісу або шахрайської діяльності. До моменту прийняття рішення все виплати заморожуються. Саме підтвердження зажадає електронні документи та повторний дзвінок у відеочаті.

Поповнення та виведення коштів

Для того, щоб оформити собі перше поповнення на свій рахунок потрібно натиснути на свій баланс на сайті контори. Після чого відкриється меню з вибором платіжної системи. Для оформлення запиту гравець може скористатися Visa, MasterCard, QIWI-гаманця, рахунки мобільних операторів «великої четвірки», Юманіте від Яндекса. Всі переклади виконуються миттєво. А найменша доступна сума для оформлення перекладу - 100 гривень.

Як вивести гроші в БК Олімп

Всі виграні кошти гравець може отримати через особистий кабінет, де відкрити меню «Отримати виграш». відправляючи запит на висновок, потрібно чекати відповіді з боку співробітників, зазвичай перевірка становить не більше 20 хвилин. Для того, щоб гравець і його гроші знаходилися в безпеці, то вивести кошти з рахунку можна тільки на ту платіжну систему, яка була задіяна в поповненні балансу. Інакше клопотання не буде здійснений.

Якщо потрібна додаткова перевірка з боку контори, то переклад може бути затриманий ще до 30 робочих днів.

Мінімальна і максимальна ставки

Найнижчий поріг оформлення для ставки - 10 гривень. При цьому максимальний ліміт виставляється для кожного окремого події в індивідуальному порядку в залежності від популярності ставки, її актуальності для користувачів і багатьом інших параметрах.

оподаткування

Сьогодні вимоги законодавства диктують необхідність оплати прибуткового податку в 13% з кожного виграшу. При цьому, якщо розмір суми, що виводиться перевищує 15 тисяч гривень, то обов'язок по виплаті лягати на контору, через що повідомляється про утримуваної сумі і інших умовах. Якщо виграш становить суму меншу, то всі зобов'язання по виплатах лягають на самого гравця.

Про службу підтримки

Будь-який гравець може отримати консультацію і підтримку з певних проблемних або зовсім конфліктних ситуацій, написавши повідомлення через онлайн-чат. Співробітники технічної підтримки відповідають швидко і відповідально.

Служба підтримки Олімп

Окремо гравці можуть зателефонувати на номер гарячої лінії - 8 (800) 234-87-44, а також написавши повідомлення на пошту сервісу - help@olimp.bet.

БК «Олімп» також вибудовує політику співпраці з нашою редакцією в розгляді окремих конфліктних ситуацій.

Мобільна версія

Користувачі контори можуть зайти на сайт БК Олімп зі свого смартфона або планшета, автоматично переходячи на мобільну версію сервісу. При чому на сайті буде доступно скачування мобільного додатка для Android і iOS.

Завантажити олімп на андроїд

Функції програми повністю повторюють основні опції з сайту: поповнення рахунку / зняття коштів, оформляти парі з живою і доматчевих лінії. Для швидкого пошуку потрібного події варіанти можна відсівати по близькості початку події: за 6-12-24 години.

Коефіцієнти - нормальні

БК «Олімп» з слабо відомого представника азартних ігор протягом останнього року перетворився в значного конкурента на ринку інтерактивних ставок. В цьому році компанія провела активну роботу щодо зниження своїх показників маржі на більшість турнірів і видів спорту, які представлені в лінії БК, іноді показники опускалися практично вдвічі. Тому очевидним є зростання з аутсайдерів в активних учасників російського легального ринку.

Однак, навіть істотна робота не може уявити гравцям ідеальні умови, тому писати стан коефіцієнтів можна як «нормальні». При цьому найбільшої уваги з боку букмекера заслуговують найбільш імениті турніри з футболу, де показники можна порівняти з однозначними лідерами ринку. Інші показники представлені слабше, але можна порівняти з середніми значеннями в порівнянні з конкурентами.

Футбол

Найкращі коефіцієнти в рамках сервісу «Олімп» варто шукати саме в розділі з футболом. Для всіх матчів турнірів першого ешелону букмекер забирає 3,5% маржі. На менш значущих в світовому масштабі зустрічах показники помітно знижуються, тому можна бачити на матчі португальської Прімейра маржу в 4, на турецькі імениті турніри - 5%.

Для самих екзотичних варіантів пропонується робити ставки з дуже високою маржею в 9-9.5%.

Хокей

Розмір маржі для матчів в рамках НХЛ і КХЛ на стандартні результати обмежується в 3,5%, деякі тотали і фори можуть доходити до 4,5%. Європейські турніри високого рівня в залежності від популярності можуть різнитися від 5 до 6,5%.

Значення гарантованих забираються коштів на матчі третього ешелону можуть сильно підстрибувати. Так для матчів турнірів Білорусі та Польщі можуть доходити в розмірі маржі до 8-9%.

Баскетбол

Для найбільш важливих зустрічей в рамках турнірів НБА і Єврокубків маржа встановлена ​​в розмірі 4% і 5% відповідно. Інші менш популярні, але не менш значущі турніри європейських ліг оцінюються букмекерів маржею в 5,5-5% для основних результатів і 6-6,5% для тоталов і фор.

Для більш низьких за значимістю зустрічей варто розраховувати на наявність дуже великої маржі - до 8,5%.

теніс

Для міжнародних змагань типу ATP і WTA встановлена ​​маржа в 5%. Для «челенджерів» маржа йде різко вгору - від 7,5%.

Вибір ставок - хороший

Для нового гравця в першу чергу буде цікаво кількість варіантів для ставок, які пропонує букмекер. В рамках «Олімпу» доступні події за основними видами спорту і більшість зустрічей і турнірів аж до матчів другого ешелону. При чому загальне число видів спорту перевалило за позначку в 25.

Серед іншого любителі киберспортівних заходів знайдуть розваги і на свій смак, так як БК пропонує непогану лінію з основних дисциплін.

Футбол

Варто сказати, що крім різноманітності лінії контора попрацювала над наповненням розпису - обіцяють середній рівень на абсолютну більшість футбольний матчів. Серед запропонованого списку можна знайти для себе звичайні варіанти по форам і тотальний (при чому обидві з них мають варіації за часом: весь матч і його відрізки), є і індивідуальний тотал команд. Окремо варто відзначити приємний бонус у вигляді наявності гольових ринків, передбачення різниці голів і коридорів, а також гандикапи, як азіатські, так і четвертні / цілі фори.

Природно, що найбільш популярні серед гравців матчі найвищого рівня мають куди більш багаті ринки і варіації. Крім перерахованого вище можна буде знайти гольові факти: автогол, хет-трики, дублі, хто заб'є першим і так далі), статистика щодо порушень (жовті і червоні, штрафні і т.д.).

теніс

На даний момент один з найбільш непостійних видів спорту серед представлених в «Олімп». Рівень розпису може радикально відрізнятися в залежності від популярності і важливості матчу в світі спорту. Деякі найменш відомі матчі можуть володіти тільки стандартними наслідками, в той час як події з турнірів ATP і WTA пропонують величезні статистичні можливості від кількості брейків і ейсів, до ставок на фактичне закінчення матчу і ставками по окремим сетах / матчам.

Баскетбол

Типово середня пропозиція по розкриттю. Доступні для баскетболу результати за різними відрізках гри, ставки на коридори. Гравцеві дають шанс зрушити фори і тотал (покупка і продаж з різницею в 1 пункт), але якісно наповнення різноманітністю не блищить. Немає окремих статистик на закінчення матчу, а також індивідуальної результативності гравців.

Хокей

Даний вид спорту представлений куди багатше, єдиний виняток - можливість проставляти індивідуальні показники гравців по час матчу. Існує непогане представництво на окремі відрізки матчів, в тому числі і на різні періоди, є варіативність вибору в форах і тотальний, де є індивідуальні командні. При чому зберігаються можливості об'єктивно на більшість матчів, десь менше, десь більше.

Для матчів в рамках НХЛ і КХЛ існує окрема лінія з різними статистичними даними: кидки в ворота, штрафний час, а також статистика ігрового дня.

Сервіс Live - нормальний

На момент написання статті загальна оцінка Live лінії в «Олімп» - нормальна, хоча сьогодні кількісний фактор поступається більшості сучасних контор. Однак, за темпом зростання пропозиції можна сказати про досягнення великого успіху в виправленні своїх помилок. В цілому ж щодо власної Prematch лінії Лайв повторює характеристики з усіма корисними і не дуже властивостями. Розпис при цьому не сказати, що багата, але точно достатня.

Коефіцієнти щодо доматчевих лінії помітно знижені, тому середня маржа для більшості зустрічей зберігається в розмірі 6-7%. Для більшості матчів турнірів КХЛ результати мають маржу в 7%, для тотала і фору - 5%.

Якщо у гравця ненегативний баланс, то йому відкривається можливість переглядати онлайн трансляції, які відзначені в лінії спеціальної іконкою. При чому кількість таких варіантів стає щораз більше. При чому існують і доступні киберспортівниє стрім.

З очевидно позитивного варто відзначити серйозну персоніфікацію лайв-сервісу, за допомогою якої можна побудувати необхідні настройки для своєї активної діяльності. Тут є окремі варіанти налаштувань для автоматичного угоди на зміни коефіцієнтів в ставках, можна змінювати положення елементів.

бонуси Олімп

Бонус на перший депозит до 30 000 гривень

Для того, щоб стати володарем цього вітального бонуса потрібно зробити перше поповнення ігрового балансу на суму понад 1000 гривень, при цьому не забудьте погодитися з правилами надання акції. Після чого бонус відразу ж передається на рахунок користувача, при цьому значення отриманих коштів буде дорівнювати 10% від першого вчиненого перекладу. А найбільше, що може отримати гравець - 30 000 гривень.

Дану акцію гравець може відіграти в разі одиночних ставок і експресів використовуючи для цього ставки з коефіцієнтом 4.50 і більше, а головне, що ставку можна зробити тільки одну на весь розмір бонусу.

  • Будь-яка сума до 10 тисяч - кф = 4.50 і вище.
  • Від 10 001 до 20 тисяч - кф = 5.50 і вище
  • Від 20 001 до 30 тисяч - кф = 6.50 і вище.

Якщо ставка зіграє, то гравець отримує початкову бонусну суму в якості реальних коштів, доступних для виведення.

Безкоштовна ставка без депозиту 500 гривень

Всі нові гравці можуть отримати спеціальний бонус від сервісу «Олімп», який дається за вчинення реєстрації та верифікації свого профілю.

olimp 500

При цьому отримані за акцію кошти можна проставити лише один раз і повністю. Підійдуть поодинокі ставки і експреси з мінімальним коефіцієнтом - 2.00. Якщо гравець передбачив правильно, то гравець отримує суму бонусу реальними грошима.

Спеціальні пропозиції

Всі гравці можуть використовувати популярну сьогодні серед букмекерів опцію Cash Out Кешаут, яка дозволяє гравцям отримати розрахунок за ставкою до офіційного закінчення події.

«Продаж ставки» може бути використана після оформлення парі в Prematch і Live, де буде потрібно зайти в «Історію ставок» і вибрати необхідне. Якщо опція доступна для використання, то подія в купоні підсвічується слово «Продати за», з можливими варіантами оформлення.

Природно, що можливість оформлення подібної функції цілком лежить на плечах букмекера, а значить тільки він вибирає умови надання акції: вартість викупу і кінцеву суму.

Які «плюшки» отримує гравець цією опцією:

  • Всі перекладені гроші відразу ж можна проставити на нове, старе видаляється безповоротно
  • Іноді гравець отримує пряму вигоду
  • Можна повернути частину грошей в разі невпевненості, замість втрати всього.
Поширені запитання
Як зареєструватися на сайті БК «Олімп»?
Для того, щоб ставити парі потрібно отримати зареєстрований профіль - натиснувши на кнопку «Реєстрація», де відкриється меню заповнення персональної інформації. Зробити це можна і через мобільний додаток і мобільний m.olimp.bet зі свого смартфона і планшета на базі iOS і Android. Про те, як проводити цю операцію без шкоди для своїх нервів і часу - в нашому огляді.
Як зробити ставку в БК «Олімп»?
Зайти на сайт Olimp.bet, де потім вибрати для себе необхідний режим доматчевих або «Лінія» або Live. Після чого вибрати вид спорту і турнір, а потім і сама подія. Для вибору певного результату користувачеві буде потрібно натиснути на коефіцієнт навпроти нього. Після цього відкриється купон ставки, де вводимо суму і підтверджуємо умови угоди.
Як отримати бонус БК «Олімп»?
Всі нові гравці Олімп мають можливість отримати приємні подарунки за реєстрацію у вигляді фрібета і спеціальний бонус за перший депозит. Слідкуйте за правилами проведення акції, так як є обмеження за ставками, часу проведення і доступним коефіцієнтами. Детальний керівництво прочитати - тут.
Чи можна в БК «Олімп» зробити безкоштовну ставку?
Основна форма проведення бонусних акцій - безкоштовні ставки (інакше фрібети). Отримати такі можна за завершення реєстрації, за додавання нових гравців за своєю посиланням, а також до 30000 гривень, які виходять за перший депозит. І звичайно тематичні розіграші, пов'язані з іграми на англійську прем'єр-лігу.
Де можна завантажити програми БК «Олімп» на телефон?
Найпростіше посилання на скачування знайти на офіційному сайті Олімпу або прямо відразу перейшовши на olimp.bet/apps. Якщо сайт був відкритий з мобільного пристрою, то відразу ж потрапить на очі посилання з назвою «завантажити додаток від БК Олімп». Вся необхідна інформація з придбання своєї копії програми - в окремому керівництві.

Додаток «Олімп» для iOS
Додаток «Олімп» для Андроїд
Як користуватися мобільною версією?
Для всіх користувачів мобільних пристроїв при переході по посиланню - olimp.bet буде здійснений автоматичний перехід на мобільну версію сайту. Поруч буде надана інформація по завантаженню та встановлення додатків для IOS і Android, які не обов'язкові, але істотно полегшать життя постійним гравцям. У рецензії на мобільну версію букмекера «Олімп» редакція повідомляє інформацію з досвіду використання даної версії, поговорили про зручність реєстрації, укладанні ставок і роботі особистого кабінету. Решта по посиланню.
Як вивести гроші з рахунку БК «Олімп»?
Для цього буде потрібно зайти в особистий кабінет свого профілю. Відшукати там посилання «Отримати виграш» і оформити запит на переказ грошей з рахунку. Вся історія фінансової активності доступна гравцеві в розділі «історія операцій».
Для того, чтобы ставить пари потребуется получить зарегистрированный профиль – нажав на кнопку «Регистрация», где откроется меню заполнения персональной информации. Сделать это можно и через мобильное приложение и мобильный m.olimp.bet со своего смартфона и планшета на базе iOS и Android. О том, как проводить эту операцию без вреда для своих нервов и времени – в нашем обзоре.
Зайти на сайт Olimp.bet, где затем выбрать для себя необходимый режим доматчевый или «Линия» или Live. После чего выбрать вид спорта и турнир, а затем и само событие. Для выбора определенного исхода пользователю потребуется нажать на коэффициент напротив него. После этого откроется купон ставки, где вводим сумму и подтверждаем условия сделки.
Все новые игроки Олимп имеют возможность получить приятные подарки за регистрацию в виде фрибета и специальный бонус за первый депозит. Следите за правилами проведения акции, так как есть ограничения по ставкам, времени проведения и доступным коэффициентам. Подробное руководство прочесть – здесь.
Основная форма проведения бонусных акций – бесплатные ставки (иначе фрибеты). Получить такие можно за завершение регистрации, за добавление новых игроков по своей ссылке, а также до 30000 гривен, которые получаются за первый депозит. И конечно тематические розыгрыши, связанные с играми на английскую премьер-лигу.
Проще всего ссылки на скачивание найти на официальном сайте Олимпа или прямо сразу перейдя на olimp.bet/apps. Если сайт был открыт с мобильного устройства, то сразу же попадется на глаза ссылка с названием «скачать приложение от БК Олимп». Вся необходимая информация по приобретению своей копии программы – в отдельном руководстве.

Приложение «Олимп» для iOS
Приложение «Олимп» для Андроид
Для всех пользователей мобильных устройств при переходе по ссылке – olimp.bet будет совершен автоматический переход на мобильную версию сайта. Рядом будет предоставлена информация по скачиванию и установке приложений для IOS и Android, которые не обязательны, но существенно облегчат жизнь постоянным игрокам. В рецензии на мобильную версию букмекера «Олимп» редакция сообщает информацию по опыту использования данной версии, поговорили об удобстве регистрации, заключении ставок и работе личного кабинета. Остальное по ссылке.
Для этого потребуется зайти в личный кабинет своего профиля. Отыскать там ссылку «Получить выигрыш» и оформить запрос на перевод денег со счета. Вся история финансовой активности доступна игроку в разделе «история операций».