Мостбет вхід в особистий кабінет

Мостбет вхід в особистий кабінет

Не так давно пройшла хвиля, спровокована Роскомнадзором, яка зробила величезного числа користувачів в Росії недоступними безліч сайтів букмекерських контор. Виявилося, що заблоковані контори здійснювали свою діяльність поза правовими рамками РФ, за що і отримали подібні санкції. У той же час з'явилися легальні букмекери, які усунули порушення і діють відповідно до закону.

У цій статті розглянемо, як же потрапити на сайт Мостбет, а також як зайти в особистий кабінет, що таке дзеркала, навіщо вони потрібні?

Не виходить зайти на Мостбет. Що зробити?

Букмекерська контора Мостбет зовсім недавно стала гравцем на російському ринку. Однак, незважаючи на молодість сервісу, він завоював повагу безлічі гравців з РФ та інших країн. При чому головними фішками, які і дали проекту популярність - це легкість і доступність. Букмекер пропонує швидкі можливості для виведення коштів, надійну роботу сайту і широкі можливості для гри на ставках на спортивні події по всьому світу. Однак, варто згадати, що на даний момент це більшою мірою стосувалося саме міжнародного сайту, який знаходиться на домені .com, а не відомий в Росії .ua. При цьому саме перша виявилася під блокуванням.

Так для того, щоб зайти на міжнародний сайт Мостбет доведеться скористатися деякими способами для поводження блокувань, інакше вхід буде неможливий. Зазвичай в цьому випадку користувачі вважають за краще використовувати актуальні дзеркала - спеціальні сайти-двійники, які повністю повторюють функціонал оригіналу, але діє на іншому домені, який і доступний користувачам. Такі сайти постійно блокуються, як і оригінал, тому доведеться актуальну версію на сьогодні практично кожен раз, як ви захочете зробити ставку на міжнародній версії сайту Мостбет.

Крім дзеркал можна скористатися і vpn-сервісами, які доступні у вигляді окремих програм і утиліт, а також як надбудова в вашому браузері. Знайти їх просто за запитом в улюбленому пошуковику.

Особистий кабінет Мостбет. як зайти?

При цьому, якщо зайти на офіційний сайт вам все-таки вдалося, то саме час перейти в особистий кабінет Mostbet. Для цього знаходимо відповідне посилання праворуч у верхньому куті сайту, пропустити її ви навряд чи зможете. Після цього зайти в особистий кабінеті можна відразу декількома варіантами: авторизація за номером мобільного. Для цього буде потрібно ввести телефон і код, який прийде в повідомленні. Після чого буде потрібно тільки заповнити персональну інформацію, яка буде потрібно для початку гри на ставках.

Для входу також можна використовувати вашу адресу електронної пошти. Вводимо будь e-mail, пароль, країну. Після цього не забудьте вводиться пароль і зможете заходити в будь-який зручний момент часу. Ось тільки без введення персональних даних теж не обійдеться, якщо хочете далі продовжити робити ставки на спорт.

І остання можливість - авторизація через доступні соціальні мережі. Так можна зайти за допомогою наявного облікового запису в Вконтакте, однокласники, Facebook, Steam.

Після будь-якої авторизації доступний весь функціонал особистого кабінету. Налаштування профілю, переказ грошей в будь-якому напрямку, а також інформація за укладеними ставками.

Відновлення пароля Мостбет

При авторизації вам також доступна можливість відновлення забутого або втраченого пароля. Для цього необхідно натиснути на кнопку «забули?», Яка перенаправляє в меню зміни пароля, а потім отримати новий на свою електронну пошту або телефон на ваш вибір.