Завантажити мостбет на андроїд безкоштовно

Mostbet завантажити додаток на андроїд


Будь-який гравець, який любить мати можливість робити ставки незалежно від часу і свого місця знаходження за краще використовувати мобільні додатки. Розберемося як це зробити на прикладі БК Мостбет.

Так букмекерська контора Mostbet діє за міжнародними правилами і отримала ліцензію в Кюрасао. Почавши свою роботу в 2009 році, букмекер вже зміг домогтися серйозної підтримки з боку гравців по всьому світу. При цьому ліцензію для ведення діяльності в Росії, букмекер отримав ще пізніше, при цьому так само як і в інших легальних конторах РФ гравці повинні проходити підтвердження своєї особистості для початку гри на ставках.

При цьому грати у цього букмекера можна не тільки на офіційному сайті, а й в її мобільної версії. Більш того, не так давно контора поділилася з гравцями мобільними додатками на базі Android і iOS. Так нагадуємо, що скачати мобільний додаток на Андроїд варто тільки на офіційному сайті Мостбет, інакше можете залишитися без додатка і співвідношення ціни і якості.


Так на даний момент БК Мостбет діє на двох офіційних сайтах - для РФ та інших країн світу. У другому випадку існує набагато менша кількість обмежень. При цьому існує і дві версії програми для Андроїд, які знаходяться, відповідно, на різних версіях сайту. При цьому посилання на них легко знайти по відповідному значку для вашої мобільної платформи.

Реєстрація в БК Мостбет через Андроїд

На «офшорної» версії сайту Мостбет можна почати грати після авторизації, без проходження реєстрації. Для цієї мети підходять найбільші відомі соціальні мережі - Вконтакте, Однокласники, Facebook, Twitter, Google+. У російській версії додатка все одно доведеться пройти реєстрацію, яка, до речі, доступна і через додаток. Після чого процедура підійде до кінця.

Функціональні особливості мобільного додатка

Функціонал програми Мостбет на Андроїд на даний момент простий і очевидний навіть для тих гравців, хто тільки починає діяти в цій сфері. Тут складно помилитися і зробити щось «не так»,

При запуску програми практично відразу ви зустрінетеся з пропозицією з меню «LIVE», де доступні події в «прямому ефірі». Друге найважливіше меню - «Лінія», там представлені всі спортивні події, які не відбуваються в даний момент, саме там знаходяться більшість варіантів для укладення ставки. При цьому вам не доведеться продиратися через величезну різноманітність видів спорту вручну, для цього є зручна навігація по видам спорту, серед яких є: футбол, хокей, теніс, баскетбол, волейбол, різні бойові мистецтва і багато іншого. Вибір не такий великий, але як мінімум достатній.

При цьому кількість представлених видів спорту і подій в них аналогічно тому, що є на офіційному сайті Мостбет, так що ви точно зможете зробити на цікаве вам подія з будь-якої платформи. Однак, є розчарування - ви не зможете зробити ставку через мобільний додаток на будь-який кіберспортивного змагання, хоча мостбет пропонує на сайті зробити ставку на доту 2, Counter-Strike і багато інших дисциплін.

Крім цього, існує відмінність і між додатками для міжнародної версії сайту і російської, воно полягає в тому, що в першій існують додаткові розділи для тоталізатора, казино і live games. При цьому поповнити баланс в першій конторі, можна без введення персональних даних. Так є і безліч варіантів для поповнення - банківські карти (Світ, Віза, Мастеркард), з рахунків мобільних операторів (Мегафон, МТС, Теле2, Білайн), інтернет-гаманці Яндекс.Деньги і WebMoney. Види поповнення однакові для обох програм.

висновок

Додаток Мостбет для Андроїд має дійсно серйозні недоліки у вигляді неможливості укласти парі на киберспортівниє події, з іншого боку, існує все для тих, хто грає на ставках на традиційні види спорту. Крім цього, в додатку можна подивитися матч в прямому ефірі, що зіпсує настрій любителям Лайв режиму, хоча є графіка і статистика по матчах.

Робити кінцевий висновок залишається тільки самому гравцеві, безліч Беттери сьогодні оцінюють мобільний додаток під Андроїд цілком задовільно, хоча і з деякими застереженнями.