Мостбет букмекерська контора офіційний сайт огляд

Детальна оцінка БК
надійність
7
коефіцієнти
7
Бонуси та Акції
7
Служба підтримки
7
трансляції
5
Мобільні версії
8
Лінія в прематче
6
Лінія в лайв
6
Виведення коштів
10
введення засобів
10
Разом
7.3
Букмекерська компанія «Мостбет» заснована в 2018 році. БК є членом «Першого СРО» і приймає ставки за допомогою «Першого ЦУПІСа». «Мостбет» займає 15-е місце серед букмекерських компаній по впізнаваності серед російських гравців.

 

Про Букмекери

Спочатку БК "Мостбет" приймала ставки тільки в оффлайновом режимі і офіси в деяких регіонах Росії. Однак вже з липня 2018 року з'являється сайт www.mostbet.ua (від партнерів АТ «СпортБет»), на якому також можна робити ставки.

АТ «СпортБет» входить до складу Першої СРО, про що свідчить документ про членство №8 від 05.09.2019 року.

Суми, які отримують гравці від ставок на сайті mostbet.ua, захищені законом і надані компенсаційним фондом Першої саморегулівної організації БК РФ.

Плюси і мінуси букмекера
легальний букмекер
Широка лінія на головні події
Викупити ставку не можна
Привітального бонусу немає
Сайт БК не дає можливості дізнатися підсумки події
Ставки по помилковим коефіцієнтам розраховуються з коеф. 1,00

Офіційний сайт

Офіційний сайт БК «Мостбет» - www.mostbet.ua

Мостбет букмекерська контора офіційний сайт огляд

Це БК, яка займає одне з найвищих місць в представленому нашою редакцією топі букмекерів, яким можна довіряти. Однак БК не є абсолютним лідером серед інших операторів: з проаналізованих вище даних очевидно, що контора не може залучити гравців великим вибором видів спорту, а також варіативністю ставок для кожного з видів. Саме тому в нашому рейтингу за вибором ставок "Мостбет" знаходиться чи не в самому низу. Ще одним мінусом є невелика кількість ТВ-трансляцій на порталі.

Реєстрація та верифікація

Щоб зареєструватися та верифікувати на даному ресурсі, вам доведеться вказувати свої дані два рази, адже кожне з дій відбувається окремо.

Мостбет букмекерська контора офіційний сайт огляд

Користувачі, зареєстровані в Першому ЦУПІСе, не поспішайте радіти: вам все одно доведеться пройти через онлайн-ідентифікацію. З такими складнощами у багатьох інших БК ви не зіткнетеся.

«Мостбет» в першу чергу ідентифікує вас за допомогою спеціального пароля, який висилається на номер телефону, який ви самі вказуєте.

Щоб підтвердити свою особу вам необхідно ще раз ввести інформацію про себе, в тому числі і дані вашого паспорта. Потім ваші дані піддаються перевірці. І тільки після цього з вами зв'язується менеджер букмекера: він уточнює, яким чином (через соціальні мережі, електронну пошту або чат на сайті) ви маєте можливість представити фотографії двох сторінок вашого паспорта: основний і з адресою реєстрації. Також ви повинні будете відправити фото свого обличчя, у якого ви тримаєте паспорт в розкритому положенні.

Зверніть увагу, що БК на свій розсуд може провести процедуру верифікації ще раз - перед тим, як виплатити виграну вами суму. Типова ситуація, коли подібне може з вами трапитися, - це підозра на порушення вами правил контори. В такому випадку необхідно відправити на пошту БК скани документів, або ж можна особисто з'явитися в наземної пункт прийому ставок БК.

Поповнення та виведення коштів

Мостбет букмекерська контора офіційний сайт огляд

На сайті існує два способи внесення грошей на рахунок:

1) увійдіть в свій аккаунт і знайдіть необхідний пункт;

2) в меню сайту знайдіть кнопку "попони" і натисніть на неї;

Мостбет букмекерська контора офіційний сайт огляд

Все поповнення проходять через сайт Першого ЦУПІСа. Мінімальна кількість грошей, яке ви можете внести на свій рахунок - 100 гривень. Поповнити рахунок ви можете за допомогою таких платіжних систем, як:

  • банківські карти Visa / MasterCard / «Світ»;
  • Юманіте (Яндекс.Деньги);
  • QIWI-гаманець;
  • кошелец ЦУПІС;
  • Webmoney;
  • мобільні оператори Мегафон / МТС / Білайн / Теле2;
  • інтернет-банкінг Альфа-клік.

Щоб отримати свій заслужений виграш, вам необхідно слідувати наступної інструкції: увійдіть в особистий кабінет, натисніть на кнопку «Вивести з рахунку», вибираєте спосіб отримання і вбиваєте в поле необхідну суму. Не забувайте, що БК дозволяє виводити кошти тільки на ту платіжну систему, з якої ви вносили хоча б один депозит.

Можна використовувати банківські картки MasterCard, VISA і «Мир», електронні гаманці QIWI, ЦУПІС і ЮMoney (Яндекс.Деньги) і банківський переказ.

Умова отримання виграшу з рахунку контори "Мостбет" - як мінімум одна ставка, що включає в себе всі внесені кошти.

Для отримання виграшу вам також необхідно відправити заявку. Вона буде розглянута фахівцями БК протягом місяця, не рахуючи вихідних.

Мінімальна і максимальна ставки

Мінімальна ставка - не менше 10 гривень. Максимальної ставка не зафіксована, для кожного спортивної події вона визначається в індивідуальному порядку.

оподаткування

Грошові кошти, отримані клієнтами з ставок в Mostbet, оподатковуються, який становить 13% від всієї суми - це закріплено в законодавстві нашої країни. Але тут є свої тонкощі: ви розраховуєте і виплачуєте податок тільки тоді, коли ваш виграш склав менше 15 000 гривень. У разі якщо ви виграєте більше 15 000 гривень, податок утримує букмекер. Не хвилюйтеся: як правило, оператор повідомляє про відрахування перед виведенням суми.

Про службу підтримки

При виникненні проблеми ви можете зв'язатися з представником БК «Мостбет» одним із запропонованих способів: або написати в чат на самому сайті, або звернутися по електронній пошті.

Мостбет букмекерська контора офіційний сайт огляд

Вибирайте зручний для вас варіант: і в тому, і в іншому випадку оператори швидко дадуть відповідь на ваші питання і поділяться потрібною інформацією. Зверніть увагу: якщо ваша проблема пов'язана з питанням підтвердження особи, звертайтеся на спеціальну пошту: support@mostbet.ua. Безкоштовна гаряча лінія також є на сайті: 8-800-302-12-88.

Мобільна версія

На установку безкоштовного мобільного застосування (будь то Android або iOS) Витрачається менше п'яти хвилин. Сам додаток ви можете знайти в маркеті або ж на офіційному БК «Мостбет» в мобільній версії сайту.

Мостбет букмекерська контора офіційний сайт огляд

Всі доступні події оператора ви легко зможете знайти в головному меню, а точніше, в блоці під назвою "Спорт". На відміну від сайту, додаток, крім розділів Live і «Лінія», має розділ «Скоро в Live», в якому представлена ​​вся актуальна інформація за ставками у відповідному сервісі.

Реєстрація ставки не викличе труднощів: просто необхідно вибрати зацікавила вас ставку і натиснути на неї. Внизу з'явиться купон ставки - натиснувши на нього, ви перейдете на сторінку реєстрації ставки.

Коефіцієнти - нормальні

Футбол

Найвідоміші змагання (Італія, Англія, Іспанія) мають маржу в інтервалі 3,54-4,54%. Маржа на менш популярні чемпіонати трохи вище - 5,01-5,16%.

теніс

Букмекер "Мостбет" пропонує коефіцієнти і на теніс, але необхідно враховувати, що вони також не зафіксовано навіть в межах одного матчу (ATP і WTA). Досить низьку маржу можна побачити на тотал / фору для певних турнірів - вона складає всього 2-3%. Середня маржа на ATP і WTA - 6%. Маржа на змагання ліг ITF, Challenger вище - 7-8%.

Хокей

Аналіз цін на турніри середньої ланки показав, що БК демонструє дуже погані коефіцієнти на результати хокейних подій - це 11%. Інша ситуація з форою і зі ставками на кількість шайб: тут коефіцієнти рівні 6%.

Баскетбол

В ході моніторингу маржі на турніри середньої ліги було з'ясовано те, що прайс БК "Мостбет" можна оцінити, як середній і поганий: 7% припадає на підсумок події з ВІД, 8% - на результат в основний час, 6% - на тотал / фору.

Вибір ставок - поганий

Восени 2020 на лінії БК було заявлено 16 видів спорту. Однак у багатьох із зазначених видів або бракує змагань, або ж останні відсутні зовсім. Подібна недостатність зустрічається і всередині самої лінії - ви можете тут годі й шукати діючих подій.

Однак є і гідність: на офіційному сайті "Мостбета" можна знайти розпис по видам спорту (хокей, теніс, баскетбол), що охоплює не тільки високорейтингові змагання, а й нетоповие. Подібне ви зможете знайти далеко не у кожного букмекера.

До переваг можна зарахувати і просту і зручну для звичайного користувача навігацію: типові ринки розсортовані по розділах, тому вибір ставок в переліку подій не викличе утруднень!

Футбол

Стандартний список подій, представлений оператором, навряд чи зацікавить досвідченого гравця, що шукає різноманітності. На типовий "комплект" ставок зверне увагу хіба що початківець або недосвідчений гравець.

Звернемо увагу, що варіативність ставок на фори і тотали досить низька, причому четвертні варіанти (1,25; 1,75 та ін.) І зовсім відсутні.

Розділ "Статистика", який ви можете побачити в типовій розпису, передбачає постановку ставок на перший гол або ж їх відсутність під час гри відсутність голів у інтервалах ігрового часу матчу з кроком в 10 або 15 хвилин.

Цю ж інформацію можна знайти в розділах "Голи" і "Швидкі події". Для найпопулярніших матчів розділ статистики має приємне доповнення - можливість зробити ставки на гравців, що забивають голи. Причому вибір гравців досить великий. Однак зробити ставку на статистику гри по матчу або змагання неможливо.

На ранньому етапі життя навіть на найвідоміші футбольні матчі в статистичному розділі немає можливості робити ставки на кутові удари і жовті картки. Однак на пізньому етапі подібна можливість є, причому в досить непоганий розпису. Так, букмекер пропонує кілька варіантів тотала і фори, коридорів, індивідуальних тоталов, результати гри в змаганні в цілому і по кожному тайму зокрема.

Хокей

Якість типовий лінії переліку подій середнього рівня: результат події на гру або тільки період (1Х2, 12, подвійний шанс); підсумок змагання і тотал; точний рахунок; фора / тотал на гру / період (є варіанти); приватний тотал; обидві заб'ють на матч / період; різниця шайб; призначать чи додатковий час.

Ще однією слабкою стороною є відсутність можливості ставити на статистику, а також на передбачуваний результат того чи іншого гравця.

Баскетбол

З типовою розписом справи йдуть так само, як і в хокеї - якість середня: результат події на гру / першу 1/2 змагання / першу 1/4; тотал і фора - не більше 7 видом з інтервалом в 2 очка; підсумок матчу і тотал; коридор тотала - близько 6 різновидів на вибір; різниця очок; призначать чи додатковий час.

Ситуація зі статистичними ставками дещо краще, ніж у випадку з хокеєм: оператор пропонує такого роду ставки, проте їх вибір обмежений лігою NBA. Також відзначається невелике число учасників змагання, на результативність яких можна зробити ставку.

теніс

У БК є пропозиції і для фанатів тенісу: можна робити ставки на результати змагання в цілому, а також на результати в сетах. Фора і тотал на гру або партію (в геймах, в партіях) також включені до розпису.

Не варто забувати і про такий варіант, як ставка на точний рахунок (це можливо в геймах і в сетах). Якщо ж вас цікавлять альтернативні фори по партіях, ставки на перший сет або м'яч, ставки на ймовірність сету "всуху" (6: 0), то тут все це ви можете знайти. Знову ж, такий вид ставок, як ставки на статистику відсутні.

Сервіс Live - нормальний

При використанні сервісу Live ви можете зіткнутися з обмеженістю лінії ставок: в неї можуть не включатися близько 70% актуальних подій, причому деякі з них - це події, пов'язані з популярними в широких колах користувачів видами спорту. Наприклад, з 5 проходять тенісних ігор ставки ви можете зробити тільки на 1, з 31 футбольного матчу - тільки на 5. З хокеєм і того гірше - сервіс не пропонує жодної події, хоча кількість актуальних матчів з цього виду спорту доходить до 8!

Говорячи про позитивні сторони, необхідно відзначити наявність досить великого числа варіантів для базових видів ставок, при цьому сама розпис не переобтяжена.

У ставках на футбол велика різноманітність фор і тоталов, також присутнє висока варіативність при виборі ставок на подвійний шанс (тотал, заб'ють дві команди).

Ви можете ставити на хід подій змагання: гонка д Х голів, розіграш гейми за очками та інше. Зверніть увагу, що для кожного виду спорту пропонуються певні умови.

Ще один приємний бонус - ТВ-трансляція матчів. Однак будьте уважні: транслюються не всі матчі, а тільки ті, події яких позначені спеціальним символом. Число таких трансляцій невисока. Мінусом же є відсутність інфографіки.

Для бажаючих зробити ставку на футбол: в даному випадку маржа становить 6-7%.

Самі ставки приймаються швидко, великих затримок не виникає.

Поширені запитання
Як зареєструватися на сайті БК Mostbet?
Все дуже просто! Зайдіть на сайт БК Mostbet і знайдіть слово "Реєстрація". Потім ви побачите поля: в них ви повинні внести необхідну інформацію про себе. Якщо ж ви віддаєте перевагу мобільний додаток, то скористайтеся таким від "Мостбет" (розроблено для iOS і Android). У додатку букмекера ви також з легкістю зможете створити свій профіль. Покрокову інструкцію реєстрації ви можете знайти в спеціальному розділі нашого порталу.
Як зробити ставку в БК Mostbet?
Після того, як натиснете на кнопку «Спорт» або Live (їх можна знайти вгорі сайту), сміливо натискайте на вподобаний матч. Потім із списку вибирайте ставку: після натискання на коефіцієнт в окремому віконці з правого боку з'явиться повна характеристика обраної ставки. Якщо вас все влаштовує, введіть кількість грошей, яке ви хочете поставити і натисніть на «Зробити ставку».
Як отримати бонус БК Mostbet?
Навіть якщо ви вперше зважилися укласти парі в даній БК, ніяких вітальних бонусів ви не отримаєте. Якщо для вас це принципово важливо, пропонуємо ознайомитися зі списком операторів, які дають привітальні бонуси. Тут же ви зможете знайти такі БК, які не вимагають депозит.
Де можна завантажити додаток БК Mostbet на телефон?
Додаток БК «Мостбет» для мобільних пристроїв ви знайдете на сайті БК (уважно пошукайте значки Android або iOS зліва вгорі). Завантажити можна не тільки з комп'ютера, але і з мобільного телефону - для цього на сайті mostbet.ua є спеціальні посилання. Вони висвічуються при вході в аккаунт.

Якщо ця інформація не допомогла і питання все ще залишається для вас відкритим, перейдіть за цим посиланням - тут процедура скачування і установки мобільного застосування описана докладніше.
Як користуватися мобільною версією?
Спочатку визначитеся з зручним для вас способом: або скористайтеся мобільним додатком БК «Мостбет», або відкрийте в браузері мобільний сайт mostbet.ua. Пропонуємо прочитати статтю, в якій наша редакція проаналізувала переваги і недоліки мобільного сайту mostbet.ua, - можливо, вона допоможе вам зробити правильний вибір.
Як вивести гроші з рахунку БК Mostbet?
Отримати виграні кошти ви можете в своєму профілі на офіційному сайті БК "Мостбет". Для цього буде потрібно всього два дії: перейти в блок "Вивести з рахунку", після чого вписати необхідну кількість грошей.

Не забувайте про розділ "Історія ставок": тут ви можете контролювати всі грошові внески і висновки.
Все очень просто! Зайдите на сайт БК Mostbet и найдите слово “Регистрация”. Затем вы увидите поля: в них вы должны внести необходимую информацию о себе. Если же вы предпочитаете мобильное приложение, то воспользуйтесь таковым от “Мостбет” (разработано для iOS и Android). В приложении букмекера вы также с легкостью сможете создать свой профиль. Пошаговую инструкцию регистрации вы можете найти в специальном разделе нашего портала.
После того, как нажмете на кнопку «Спорт» или Live (их можно найти вверху сайта), смело нажимайте на понравившийся матч. Затем из появившегося списка выбирайте ставку: после нажатия на коэффициент в отдельном окошке с правой стороны появится полная характеристика выбранной ставки. Если вас все устраивает, введите количество денег, которое вы хотите поставить и нажмите на «Сделать ставку».
Даже если вы впервые решились заключить пари в данной БК, никаких приветственных бонусов вы не получите. Если для вас это принципиально важно, предлагаем ознакомиться со списком операторов, которые дают приветственные бонусы. Здесь же вы сможете найти такие БК, которые не требуют депозит.
Приложение БК «Мостбет» для мобильных устройств вы найдете на сайте БК (внимательно поищите значки Android или iOS слева вверху). Скачать можно не только с компьютера, но и с мобильного телефона — для этого на сайте mostbet.ua есть специальные ссылки. Они высвечиваются при входе в аккаунт.

Если данная информация не помогла и вопрос все еще остается для вас открытым, перейдите по этой ссылке — здесь процедура скачивания и установки мобильного приложения описана подробнее.
Сначала определитесь с удобным для вас способом: или воспользуйтесь мобильным приложением БК «Мостбет», или откройте в браузере мобильный сайт mostbet.ua. Предлагаем прочитать статью, в которой наша редакция проанализировала достоинства и недостатки мобильного сайта mostbet.ua, — возможно, она поможет вам сделать правильный выбор.
Получить выигранные средства вы можете в своем профиле на официальном сайте БК “Мостбет”. Для этого потребуется всего два действия: перейти в блок “Вывести со счета”, после чего вписать необходимое количество денег.

Не забывайте про раздел “История ставок”: здесь вы можете контролировать все денежные взносы и выводы.