Мелбет дзеркало робоче на сьогодні

Мелбет дзеркало робоче на сьогодні
Існує серйозна аудиторія гравців, яка відмовляється при будь-яких обставинах використовувати послуги легальних букмекерських контор. Деякі Беттери не сприймають виплати податків на користь держави за рахунок свого виграшу, деяких пригнічує тривала реєстрація та верифікація.


Багато і зовсім фізично не можуть грати там, перебуваючи поза межами РФ.

У даній статті мова йде про нелегальну в Росії версії Melbet. Гра в офшорних БК пов'язана з високим ризиком втрати грошових коштів.

Сьогодні поговоримо про нелегальне БК Melbet, фактично інший компанії, яка орієнтується на міжнародний ринок. Сьогодні ми розповімо, як потрапити на сайт даної контори, як обійти блокування, які накладаються на сервіс. Що таке дзеркало сайту і навіщо воно потрібне пересічному користувачеві.

Що таке дзеркало сайту?

На даний момент сайти всіх нелегальних букмекерських контор знаходяться під постійними блокуваннями співробітниками Роскомнадзора та інших гос.структур. Не виключенням став і міжнародний сайт. Для того, щоб вирішити цю проблему власники компанії вирішили створити сайт-двійник, який буде повторювати дизайн, функції і пропозиції, але буде розташований на іншому адресу - дзеркало.


Останні, як і сайт-оригінал постійно блокуються, тому періодично треба буде шукати нові актуальні сайти.

Навіщо потрібно дзеркало сайту?

Дзеркало нелегального букмекера дозволяє використовувати куди більш широкий арсенал послуг, ніж у дозволеної БК. Ліцензія сильно обмежує можливості, які компанія може запропонувати гравцеві. Дзеркало ж дозволяє ці послуги отримати.

  1. Гра для всіх. В першу чергу, багато клієнтів букмекерських контор живуть поза РФ і хотіли б користуватися послугами на території країн СНД. Однак, за нинішніми правилами жоден легальний букмекер не дасть вам зареєструватися без наявності російського паспорта. Нелегальному Melbet не потрібно слідувати цим правилам, відповідно, багато жителів країн СНД можуть просто насолодитися грою на ставках.
  2. Відсутність ідентифікації. Одна з найбільших проблем сучасних легальних контор - реєстрація та ідентифікація. Обов'язкові процедури, без проходження яких, ви не зможете битися об заклад на сайті букмекера. Для цього доведеться заповнити величезну анкету з вашими персональними даними, а потім підтвердити їх, звіривши їх через співробітників з вашими реальними документами. Ніякої анонімності. У той же час нелегальна БК Melbet ігнорує вимоги, так як діє по міжнародній ліцензії, а не російської. Відповідно, всі ці вимоги проходять повз. А гравці можуть скористатися функцією реєстрації по соц.сетях або «в один клік».
  3. Відсутність ПДФО. За сучасним вимогам законодавства будь-який гравець, виграш якого перевищує 15000 гривень повинен виплатити 15% прибутковий податок на користь держави. Деякі досвідчені гравці вже давно переступили межу, коли парі були просто способом проведення дозвілля, і стали постійним джерелом доходу. Подібне, природно, не сильно приємно тим, хто витрачає величезну кількість часу для того, щоб вигравати в парі. Заробив - поділися? Навіщо, якщо можна просто зайти на сайт нелегальної контори і ігнорувати цю вимогу.

Де для бк Мелбет знайти дзеркало?

Якщо ми говоримо про сайті Melbet ru, то для знаходження на ньому вам не буде потрібно наявність дзеркала. Цей сайт належить легальної компанії - БК «Мелбет», тому доступний 24/7 на території РФ і дозволяє грати без складнощів або пригод.


Якщо ми говоримо про «нелегалів», то тут дзеркало вже буде потрібно. При чому знайти його можна кількома шляхами, про які ми поговоримо докладніше нижче.

  1. «Загугли». Даний варіант давно знайомий всім досить досвідченим користувача мережі Інтернет. Вибираємо будь-який цікавий вам пошуковик і робимо відповідний запит в ньому. Підійде будь-який, наприклад: «Мелбет дзеркало робоче на сьогодні», або «мелбет альтернативну адресу», або будь-яке інше оформлення. Після чого у видачі результатів ви зможете вибрати підходящий варіант. Зазвичай всі вони знаходяться вже на перших сторінках.
  2. Підписатися на розсилку. Якщо ви вже потрапили на сайт нелегального букмекера «Мелбет», то вже там вам буде запропоновано вказати ваш персональний адресу електронної пошти. Саме на нього вам зможуть відправляти розсилку, в якій буде в тому числі актуальне дзеркало. Замість щоденного пошуку, можна просто перевірити свою пошту і використовувати доступну інформацію.
  3. Завантажити додаток «Melbet Access». Так само, як і попереднім варіантом, буде потрібно спочатку потрапити на сайт букмекера. Після цього ви можете знайти спец. вкладку «мобільні додатки», де вам буде запропоновано завантажити «Melbet Access». При чому є кілька варіантів для різних платформ мобільних пристроїв. Після установки програми можна просто забути про дзеркала і необхідності їх змінювати.

Чи варто грати через дзеркало сайту?

Хороше запитання, який вимагає роздумів від кожного конкретного гравця. По суті, якщо ви живете в РФ, то навіщо вам взагалі шукати проблеми. Вам завжди доступний сайт легального букмекера «Мелбет», який працює в будь-який час і в будь-якому місці. При цьому ви захищені державою від різних махінацій з боку букмекера, а ось міжнародна компанія від таких гарантій звільнена. Так що шукати захисту ви не зможете.

Безпека і виплата податків або ризик втратити весь виграш без необхідності окремих виплат. Вирішуйте самі.

Поширені запитання

Чому у Мелбет два сайти?

Фактично існує дві незалежні компанії. Кожна з них має по одному сайту. Легальна в РФ і міжнародна.

Чому деякі гравці вибирають нелегальну версію Мелбет?

«Нелегал» не вимагає сплачувати податки з виграшу, реєстрація на сайті в рази простіше і не вимагає ідентифікації, а значить можна зробити в будь-який момент за 5 хвилин. Чого немає в легальній конторі.

Що таке дзеркало і навіщо воно потрібне?

Щоб потрапити на сайт нелегального Мелбета. Роскомнадзор блокує доступ до сайту. Без дзеркала зайти до букмекерові не представляється можливим.

Де знайти адресу працюючого дзеркала Мелбет?

Знайти в пошуковику, оформити інформаційну розсилку на пошту на сайті БК, зробити запит в Службу підтримки.