Як вивести гроші з мелбет

Поповнення балансу усіма відомими платіжними системами теж є в додаток мелбет.

Сьогодні поговоримо про молодого гравця на ринку букмекерських послуг в РФ, який вже встиг при цьому заробити собі ім'я і популярність серед вітчизняних Беттери. Багато тисяч новачків з кожним днем ​​з'являються на сайті букмекерської контори. Так що не дивно, що пошукові системи переповнені питаннями про виведення грошей з рахунку в Мелбет. Спробуємо відповісти на більшість з них.

Як вивести гроші з БК Мелбет?

Отже, уявімо собі просту ситуацію, де якийсь конкретний користувач, отримавши свою частку матеріального успіху на сайті букмекера хоче отримати свої гроші. Як це зробити:
Як вивести гроші з мелбет

  • Відкриваємо розділ «Особистий кабінет» на офіційному сайті букмекера;
  • Знаходимо розділ «Вивести з рахунку»;
  • Після чого в меню вибираємо один з доступних для вас варіантів платіжних систем для переказу грошових коштів;
  • Вписуємо необхідну кількість грошей для виведення;
  • Погоджуємося з умовами перекладу;

вивести гроші з мелбет
Термін обробки і переказу грошей зазвичай обмежується 10-15 хвилинами в БК Melbet.

Ліміти на висновок

Як і будь-яка інша фінансова організація букмекерська контора здійснює свою діяльність в деяких межах. Так, наприклад існує мінімальний і максимальний ліміт на зняття грошей з рахунку. Мінімальна сума - 100 гривень. Але тут варто зробити ремарку, так як даний ліміт актуальний для банківських карт, ел.кошельков, а також рахунків мобільних операторів. Але є і висновок на кріптовалютние гаманці, де ліміт встановлений в мінімум 12 гривень на блокчейне Ефіріума.

Способи виведення грошей

Вже з минулого пункту починаєш розуміти, що варіантів щодо виведення грошових коштів для користувачів існує багато. Але насправді на даний момент Мелбет пропонує найбільший вибір і охоплення різних платіжних систем для гравців з СНД на ринку. Природно, що деякі з варіантів можуть бути і зовсім невідомі пересічному користувачеві букмекерської контори. Хоча основні, природно, представлені в повному обсязі. Найбільшою популярністю при цьому користуються:

  • Переклади на банківські карти в системах VISA, MasterCard, Світ;
  • Електронні гаманці - QIWI, Яндекс.Деньги, Webmoney, Perfect Money і менш відомі для користувачів з СНД;
  • Можна використовувати рахунки операторів телефонного зв'язку: МТС, Білайн, Теле2, Мегафон;
  • Переклади на міжнародні платіжні системи: Payeer, Neteller, ecoPayz;
  • А також раннє згадані гаманці криптовалюта - біткоіни, Лайткоіни, Деш, Ріппл, монери і ще пара десятків інших систем.

висновки

На даний момент за кількістю варіантів переказів грошей з ігрового рахунку Мелбет є абсолютним лідером на ринку вітчизняних букмекерів. При чому основний упор зроблений не просто на кількість в рамках однієї системи, наприклад банківських карт або електронних гаманців, а на різні «платіжки», аж до майже неймовірних криптовалюта. Крім очевидного, варто відзначити також і ставлення до цього від самих користувачів, так як на даний момент негативних відгуків про системах виведення Мелбет практично не публікується, що говорить про високий рівень довіри самих користувачів.

Однак, відразу варто нагадати, що якщо ви конкретний користувач все-таки зустрілися з проблемою, то варто звернутися в Службу підтримки користувачів через онлайн-чат на сайті або відправивши запит на одну з електронних пошт сервісу.

З мінусів варто відзначити, що букмекер не обтяжують перевіркою введених вами даних для перекладу і вашими реєстраційними даними. Так, що якщо помилилися з введенням інформації по рахунку, то вже не виправите. З іншого боку, уважні користувачі отримують вкрай швидкий переклад. Як з оформлення, так і по доставці.