Як зареєструватися в мелбет

Сьогодні ситуація вимагає ретельного аналізу нових гравців на ринку букмекерських послуг. Таким «новачком» є БК Мелбет. А сьогодні поговоримо про те, як почати кар'єру Беттери в цій компанії.

варіанти реєстрації

Перш за все варто згадати, що по сучасному законодавству неможливо почати гру без реєстрації. При цьому для зручності користувачів компанія пропонує використовувати цілих чотири способи проходження вкрай нехитрій процедури реєстрації. Подивимося на кожен варіант докладніше.

Швидка реєстрація в один клік

Один з найшвидших варіантів зажадає від майбутніх гравців вибрати країну, ігрову валюту вашого профілю, а потім один із запропонованих подарунків з боку букмекера. Після чого підтверджуємо те, що ви не є роботом і можете використовувати присланий букмекерів логін і пароль. Останній можна змінити після авторизації в особистому кабінеті.

За допомогою соціальних мереж

Авторизуватися на сайті букмекерської контори можна і за допомогою облікового запису в соц.сетях. Підтримуються при цьому створені профілі в «Вконтакте», «Однокласники», «Facebook», «Google+». Після чого буде потрібно тільки вибрати бажану ігрову валюту, і ви будете готові зробити свій перший крок всередині нової букмекерської контори.

Реєстрація з мобільного телефону

Букмекер Мелбет пропонує використовувати для реєстрації не тільки повну версію сайту, а й адаптовану сторінку для мобільних пристроїв.

Реєстрація з мобільного телефону мелбетДе потрібно знайти величезну кнопку «Реєстрація» і заповнити всілякі і звичні рядки анкети створення нового профілю. При цьому всі форми, питання і відповіді цілком і повністю повторюють ті, що представлені на повній версії сайту.

За номером телефону

Для цього способу потрібно тільки наявність активного номера телефону, який буде використаний для відправки повідомлення з логіном і паролем. Від користувача ж буде потрібно тільки вибрати бажану валюту, якої гравець збирається ризикнути. Також на цьому моменті існує можливість заповнення спеціального поля для промокодом, якщо він, звичайно ж, є. Після чого авторізуемся і можемо починати гру.

За e-mail

Найтриваліший варіант, звичний для будь-якого користувача мережі інтернет. Тут потрібно введення всього переліку інформації, який можна знайти у будь-якого букмекера: ПІБ, країна перебування, фактична адреса, місто, природно, валюту. Примітно, що в цьому випадку введення номера телефону є опціональним, а не обов'язковим. Тут він використовується тільки в якості додаткової безпеки і способу отримання доступу при втраті пароля.

за промокодом

При наявності спеціального коду в руках новоявленого користувача можна ввести його в спеціальний розділ, призначений саме для цього. Промокод - нескладний набір символів, який гарантує гравцеві приємні бонуси зі старту, що не гарантуються всім гравцям. Так, що використання такого може зробити вас дійсно унікальним користувачем серед інших. Варто згадати, що різні промокодом можуть надавати абсолютно різні бонуси.

за паспортом

Мелбет є легальною букмекерською конторою, діяльність якої строго регулюється в рамках законодавства РФ, а це значить, що для продовження реєстрації потрібно надання копій деяких документів користувача. Сьогодні це обов'язкового для всіх, в тому числі для того, щоб підтвердити повноліття користувача і всі умови надання йому варіантів для проведення фінансових операцій.

Після потрібно підтвердити вашу причетність до відправленим вами документів. Для цього буде потрібно призначити зустріч зі співробітником букмекерської контори в будь-який зручний для вас час через відеоконференцію.

Реєстрація через ЦУПІС

Будучи легальним букмекерів Мелбет зобов'язується співпрацювати з ЦУПІС. Так що цілком логічно очікувати можливість реєстрації в цій букмекерській конторі за допомогою ЦУПІС. При цьому варто згадати про те, що на даний момент Melbet має ліцензію з 2012 року. Однак сама реєстрація в ЦУПІС можлива для гри в Мелбет, однак не обов'язкова.

Служба підтримки

Сьогодні існує три способи зв'язатися з співробітниками служби підтримки Melbet:

  • Гаряча лінія - +7 804 333 7291
  • Електронна пошта - support@melbet.ua
  • Live-чат

При цьому зазвичай співробітники відповідають протягом 2-3 хвилин, не більше.

Як пройти ідентифікацію

Дуже часто можна зустріти негативні відгуки про букмекерських конторах, які вимагають від своїх гравців проходження процедури ідентифікації.

Як пройти ідентифікацію мелбетОднак, на даний момент це обов'язкова умова для гри в тому числі і в БК Мелбет. Правда, фактично виявляється, що ви можете продовжувати грати без ідентифікації аж до першої спроби вивести кошти з ігрового рахунку. Для чого потрібно зв'язатися зі співробітником компанії, а разом з тим мати при собі:

  • Скан паспорта або будь-якого іншого документа, що посвідчує вашу особу;
  • Фотографію, де ваше особа перебуває разом з цим документом.

мелбет Як пройти ідентифікаціюДалі буде потрібно відправити необхідні документи на офіційну пошту компанії. Після підтвердження співробітниками ви зможете вільно переказувати гроші з ігрового рахунку і навпаки.

Способи введення і виведення грошей

Якщо вам потрібна інформація щодо проведення фінансових операцій з ігрового рахунку і навпаки, то її можна знайти в розділі «Платежі». При цьому варто згадати про те, що всі операції проводяться через посередника - Cupis Walletone (Єдина каса). При це для того, щоб виводити гроші з ігрового рахунку на реальний, то спочатку потрібно скласти анкету і відправити копії документів. Інакше провести дані операції не представляється можливим.

Які можливості дає реєстрація

В першу чергу реєстрація необхідна для головного - початку гри в букмекерській конторі. При цьому проігнорувати цю вимогу не вийти - ви просто не будете допущені до таких можливостей. Правило єдине для всіх користувачів. Правда, варто також нагадати про те, що існують варіанти для реєстрації в один клік. Так що користувачеві не потрібно багато часу для початку гри на ставках. Після ж реєстрації буде запропоновано на вибір один з двох бонусів:

  • За перший депозит - до 3000 гривень;
  • Фрібет в 500 гривень.

Також реєстрація дає можливість вести активне життя користувача букмекерської контори. Ставки на спорт, функції особистого кабінету і так далі.

Поширені запитання

Як зареєструватися в БК Мелбет?

Для того, щоб пройти цю процедуру використовуйте швидку посилання з нашого сайту, а потім заповніть необхідні рядки анкети.

Чи є в мобільному додатку Мелбет реєстрація?

Існує спеціальне мобільний додаток Мелбет, а значить можна використовувати його для реєстрації.

Чи потрібно проходити верифікацію у букмекера?

Процедура ідентифікації не обов'язково аж до першої спроби вивести грошових коштів з рахунку. Подробиці можна дізнатися у співробітників сервісу.

Чи є у Мелбета бонуси для нових користувачів?

На вибір користувача є два варіанти бонусів: фрібет (500 гривень), бонус за депозит (3000 гривень).