Завантажити мелбет на комп'ютер

Завантажити мелбет на комп'ютер

Багато гравців часто скаржаться на недоступність сайтів букмекерських контор, а це означає, що можна зустрітися з неможливістю керувати грошима на депозиті. Одним з варіантів для вирішення цієї проблеми є установка додатки БК Мелбет на ваш ПК.

Сьогодні поговоримо саме про це явище, подивимося навіщо потрібна програма, якими можливостями володіє. А головне пояснимо, як завантажити додаток Мелбет для ПК безкоштовно.

огляд додатки

Відразу варто обмовитися, що проблеми з доступом зазвичай виникають тільки при використанні сайту нелегального букмекера, який незважаючи на майже однакову назву є абсолютно іншою компанією. При цьому так само не варто дивуватися ідентичному дизайну, абсолютно тим же позиціях по лінії і в Live. Єдина серйозна відмінність - «нелегал» не платить податків, а також не вимагає проходження спеціальне ідентифікації. За що і заблокований владою.

При цьому серед функцій гравцеві при установці додатка зустрінуться:

  • Створення нового ігрового профілю (Реєстрація);
  • Фінансові операції з депозитом;
  • Висновок парі з лінії і лайв;
  • Перегляд статистики проведених матчів і відеотрансляцій онлайн;
  • Перегляд умов бонусних програм і акцій;
  • Перегляд результатів укладених парі.

Природно, цим список доступних можливостей не обмежується в додатку БК «Мелбет» для ПК. Використовувати можна абсолютно все, що є і web-версією компанії.

Де скачати і як встановити?

На даний момент, щоб користуватися послугами букмекерської контори БК Мелбет можна і без установки додаткового ПЗ, використовуючи повну і мобільну версію веб-сайту контори. А ось сам додаток можна скачати тільки зайшовши на сайт компанії.


Завантажити мелбет на комп'ютерПри цьому не варто забувати, що сам сайт міжнародного букмекера перебувати під постійною блокуванням, а значить без спеціальних засобів зайти на сайт не представляється можливим. Але якщо ви вже туди потрапили, то можете зайти в розділ «мобільні додатки», де для скачування буде доступно кілька посилань, серед яких є ПО для Андроїд, айфонів і ПК. Для останнього теж є деякі альтернативи: для Windows і iMac.

Завантажити мелбет на комп'ютерПісля чого просто слідуємо інструкції в пакеті установки.

Не забудьте переконатися в наявності вже встановленого у вас «Microsoft.NET Framework 4.6.1»(Для Windows). При відсутності даного програмного забезпечення встановити додаток від Мелбет не вийти.

Плюси і мінуси

Кого зацікавить установка цього додатка? Тих, хто любить швидкість обробки інформації, поновлення даних і прийому ставки. В основному це, звичайно ж, любителі Live-режиму. Швидкість роботи перевершує таку в браузері в мобільній і навіть повної версії сайту. Так, що, встановивши додаток ви ніколи не пропустіть вигідний коефіцієнт з технічних причин.

Друга причина установки - обхід блокування. Як відомо сайт заборонений на території РФ, а значить постійно буде вимагатися варіант для обходу цих обмежень. Щоб встановити програму назавжди позбавить вас від цієї необхідності. Все буде зроблено за вас автоматично.

Якщо говорити щодо web-версії БК «Мелбет», то тут є все те, що ви хотіли б бачити. Жодна функція або можливість не була видалена. Все дбайливо перенесено і доступно для користувача додатки для ПК. Онлайн відеотрансляції, онлайн-казино і не тільки.

Якщо ж ви зустрілися з якоюсь проблемою, то варто сказати про те, що завжди доступний розділ служби підтримки користувача. Тому необхідно тільки запам'ятати адресу електронної пошти даного розділу - support@melbet.ua. Працюють тут швидко і якісно.