Завантажити melbet на ios (айфон)

melbet ios
Сьогодні всі розважальні сервіси намагаються бути якомога ближче до своїх клієнтів. Так що не дивно те, що зараз великий бізнес освоює нову сферу - мобільні додатки, які завжди знаходяться під рукою у користувача і дозволяють залишатися на зв'язку з клієнтом в будь-який час.


Сьогодні ми поговоримо про мобільному додатку на айфони на прикладі іменитої букмекерської контори Мелбет. Розповімо, як завантажити безкоштовно, звідки, а головне навіщо воно потрібне сучасному клієнту дозволених азартних ігор.

огляд додатки

В першу чергу розглянемо те, що кидається в очі. Звичайно, поговоримо про дизайн та інтерфейс програми. Тут нічого принципово нового ми не побачимо, якщо будемо порівнювати його з таким у аналогів інших букмекерів.

melbet ios


Все виконано в звичних фірмових кольорах, за якими легко визначити компанію - жовто-чорне оформлення. Все виконано в гранично простих іконках і розділах. Нічого зайвого, а все найбільш популярне прямо перед очима.

Якщо говорити про функціонал даного мобільного додатка, то воно цілком і повністю відповідає можливостям користувача повної версії офіційного сайту букмекерської контори. Маленька і зручна обгортка для прекрасних можливостей. Що ж є гравцеві?

  • Створення нового профілю (Реєстрація);
  • Фінансові операції з ігровим рахунком;
  • Власне, ставки по лінії і в Live-режимі;
  • Перегляд статистики та підсумків спортивних зустрічей;
  • Перегляд відеотрансляцій онлайн;
  • Доступ до служби підтримки користувача 24/7.

Всі ці можливості (і не тільки) доступні для скачування прямим посиланням з сайту БК Мелбет.

Крім загального функціоналу додатка гравцеві доступний і порожнистий набір всіх зустрічей і результатів, які є і на офіційному сайті. Всі можливості дбайливо були перенесені прямо на екран вашого мобільного пристрою.

Де скачати і як встановити?

Для того, щоб розібратися звідки дістати такий скарб, необхідно дещо уточнити. Отже, на даний момент існує дві компанії букмекерських послуг з практично однаковою назвою - Мелбет. Одна з них діє в легальному полі в РФ і повністю підпорядковується місцевим законодавством. А є контора, яка орієнтується на міжнародний ринок. Остання, до речі, заборонена на території РФ, а значить недоступна до входу без спец.средства, але натомість, там не потрібна ідентифікація реєстраційних даних, а сама процедура створення профілю робиться практично в один клік. Чого немає у «легалів».

Навіщо все це було сказано?

На даний момент мобільний додаток для вашого девайса на iOS доступно тільки користувачам нелегального букмекера.

Таким чином, навіть скачування установника для цього додатка зажадає деяких зусиль. Адже як ми пам'ятаємо сайт «нелегала» як і раніше блокується. Для вирішення цієї проблеми, наприклад, можна вбити запит про пошук робочого дзеркала для вашого айфона.

Завантажити melbet на ios (айфон)Пройшовши цей етап інші будуть справжньою простою формальністю. Відкриваємо розділ з «мобільними додатками», де потім вибираємо для скачування файл, що відноситься до вашої мобільній платформі - iOS. Потім слідуємо інструкції від самого розробника, і ви стаєте власником даного ПЗ.

До речі, в Appstore на даний момент додаток від Мелбет недоступно. Зробити це можна тільки з офіційного сайту букмекера, який доступний тільки після вирішення проблеми обходу блокування.

Переваги та недоліки мобільного додатка

Найбільший плюс вже відображений в назві програми - мобільність. У вашій кишені знаходиться пристрій, який дозволяє в будь-який час дня і ночі, незалежно від вашого фактичного місцезнаходження (крім вкрай рідкісних випадків) бути на зв'язку з букмекерів: робити ставки, знімати гроші з рахунку і багато іншого.

Багато хто може заперечити, що зайти на сайт букмекера можна і через мобільний браузер. А тут відкривається ще один факт про програму - швидкість. Додаток працює, оновлюється і виводить інформацію на екран незрівнянно швидше, ніж при завантаженні даних з сайту. Web-версія виглядає не дуже серйозно після використання програми. А як відомо швидкість, це один з найважливіших показників для любителів робити ставки в Live-режимі.

При цьому якихось певних мінусів у роботі додатка ми не помітили. Якщо якісь і існують, то вони скоріше відносяться до роботи сайту сервісу в цілому і по «спадок» передані і мобільному додатку. З дрібних причіпок можна відзначити не найприємніше оці колірне оформлення, але навіть тут, швидше за просте питання смаку.

До речі, якщо ви самі після скачування програми знайшли якісь непобаченого нами косяки, то ви завжди зможете про них повідомити в службу підтримки користувача. Для цих цілей існує адреса електронної пошти - support@melbet.ua.

Поширені запитання

Де завантажити додаток Melbet?

Ви можете скористатися однією з посилань прямо з нашої статті. Там (і тут в статті) знаходяться інструкції по завантаженню та встановленню.

Якщо Melbet заблокований, чи буде працювати додаток?

За фактом додаток і створено для обходу цих обмежень. Відповідь - Так. Але Мелбет зараз легальний в РФ.

Чи можна завантажити додаток з офіційного магазину App Store?

На даний момент немає. Тільки офіційний сайт.

Чи є альтернативи додатком Мелбет?

Альтернативи є, але самий універсальний варіант для мобільних девайсів - встановлене додаток.