Мелбет скачати на планшет

Завантажити мелбет на комп'ютер

Трохи передісторії компанії. Melbet - молодий гравець, який вперше з'явився в далекосхідному регіоні аж в далекому 2012 році, спочатку перебуваючи в офлайн сфері. Однак, вже в 2018 р букмекер став офіційним членом СРО букмекерів Росії, а значить веде активну діяльність на території РФ, тепер і в онлайні.


Правда, на жаль, ніяких напрацювань для реалізації додатків для мас-маркету поки не представлено.

Мобільні додатки від БК від Melbet

На даний момент любителів засиджуватися в своєму планшеті або смартфоні, граючи на ставках чекає розчарування. На даний момент Melbet не підготував мобільне додатки для своїх клієнтів. Єдиною можливістю насолодитися парі на спорт в БК можна посредствам полегшеної мобільної версії офіційного сайту букмекера, адаптованої якраз для екранів невеликих пристроїв. При цьому по завіреннях співробітників контори жоден розділ або служба не виявилися «вирізані» з даної версії сайту. Абсолютно всі функції доступні онлайн з мобільного пристрою, як наприклад служба підтримки і її електронна пошта. Крім онлайн-чату, якого немає і на офіційній версії.


Як і в більшості інших випадків існує дві версії букмекера - офіційна легальна версія в РФ, а також її «злісний» двійник для міжнародного ринку - Melbet. При цьому вже склалася традиція серед букмекерів, за яким російська компанія розташовується в доменній зоні - .ua, а міжнародна в .com. Ось Melbet тут вчинив інакше, так як обидві компанії розташувалися в одній зоні .com. Так сайт легальної контори розташований за адресою https://Melbet.ua. При цьому мобільні додатки доступні тільки для користувачів нелегального в РФ букмекера.

Як завантажити програму для Android

Фактично, отримати свій додаток для роботи з букмекерів не складає проблеми, якщо слідувати простим крокам з інструкції:
Мелбет скачати на планшет

 • Заходимо на сайт нелегального MElbet. Відкриваємо його мобільну версію на своєму пристрої;
 • Знаходимо спец.раздел - «Мобільні додатки», а потім відкрити вкладку - «Android». Після чого буде потрібно завантажити пакет установки програми - Melbet.apk (19 МБ);
 • В налаштуваннях не забудьте поставити галочку поруч з установкою додатків з невідомих джерел;
 • Слідуємо інструкції від самого додатка і чекаємо його установки;
 • Відкриваємо іконку програми, яка з'явилася на одному з робочих столів вашого пристрою.

Як завантажити програми для iOS

На відміну від користувачів пристроїв на Android, клієнти Apple зможуть отримати додаток трохи іншим варіантом. Необхідно зайти в розділ «Мобільні додатки», де буде версія для iOS і Андроїда. При цьому останні можуть завантажити програму прямо з сайту букмекера, а ось «яблучники» будуть відправлені на сторінку свого магазину додатків.

Відкриваємо посилання, запропоновану букмекерів, а потім вивчаємо інструкцію від самого букмекера:

 • Необхідно ввійти в магазині AppStore;
 • Після чого в якості країни необхідно вказати - Кіпр, а потім вказати тільки запропонований номер телефону та адресу;
 • У вкладці платіжна система вибрати «ні»;
 • При неможливості пройти цю процедуру, її варто повторити вже зі створеним аккаунтом з вибором Кіпру як країни проживання, а потім зробити все відомі кроки заново.

функціонал програми

За відкриття мобільного додатка користувача очікуємо вікно авторизації (реєстрації). Варто відразу при цьому попередити про те, що вийти за межі цього екрану будучи незареєстрованим користувачем Melbet не вдасться. Зазвичай, букмекери дозволяють користувачеві познайомитися з деякими ключовими особливостями у «нутрощах» додатка - коефіцієнти, події, та й з дизайном в цілому. Залишаючи рішення про реєстрацію на майбутнє. Але цього не станеться у випадку з Melbet.

Вся інформація та можливості додатки відкриваються після авторизації. Тут на початковому екрані ви зможете знайти всі необхідні дані про рекламні акції, бонуси, а також різних популярних матчах, турнірах, ставках. Обстеживши нижче, вже будуть доступні слоти, ігри і експреси дня, недоступні в легальної версії букмекера.

Варто відразу сказати про те, що всі переходи між різними вкладками з видами ставок робляться через меню збоку. При цьому в правому верхньому куті можна буде знайти тільки рядок пошуку.

Серед найбільш популярних і важливих вкладок варто відзначити:

 • Особистий кабінет - вся персоналізована інформація про профіль користувача, всі доступні фінансові операції проводяться тут. Тут же можна вибрати різні платіжні системи для виведення грошових коштів з рахунку. На варіанти, до речі, букмекера не поскупився. Тут же можна звернутися до служби підтримки користувача, для чого доступні - чат, номер гарячої лінії, різні адреси електронної пошти в залежності від запиту користувача.
 • «Лінія», «Лайв», «Games», «Casino» - розділи безпосереднього функціоналу букмекера. Тут ви зможете скористатися одним з варіантів для відіграшу грошей в залежності від інтересів користувача.
 • Відеотрансляції. Прямо з програми доступний перегляд подій в прямому ефірі. При цьому робити ставки і переглядати трансляцію можна в один і той же час, не виходячи з програми. Крім цього, можна налаштувати фільтрацію для відображення подій, переглядати статистику, настройка згоди на автоматичну згоду укладення парі при підвищенні коефіцієнтів.
 • «Інше». - розділ з ТОТО, якого тут аж 6 різновидів: футбол, хокей, баскетбол, кіберфутбол, «П'ятнашка», «Точний рахунок».
 • «Купон» - розділ щодо заповнення створюваної ставки. Тут можна перевірити окремі купони, а також експреси дня.
 • Налаштування - розділ персоналізації додатка під власні потреби користувача. Налаштування розділів «Популярне», приходу PUSH-повідомлень, а також параметри ставки в один клік.

резюме

На даний момент варто підвести підсумок всьому вишесказанномуЕслі ж говорити про враження, то тут емоції тільки позитивні. Букмекера подбав про все, що могло зацікавити конкретного користувача контори. Серед плюсів зазначалося наявність відеотрансляцій, а також глибока персоналізація функцій під потреби користувачів. Єдиний мінус - відсутність адекватного розділу статистики. Але це незначний мінус, який можна фактично ігнорувати при можливості вибору згоди прийому ставок в один клік навіть при зміні коефіцієнтів, що явно оцінять любителі лайв-режиму. Таким чином, завантажити додаток MElbet - однозначно варто. На жаль, користувачі легального букмекера поки задовольняються лише мобільною версією сайту.