Мелбет офіційний сайт - огляд

Детальна оцінка БК
надійність
8
коефіцієнти
10
Бонуси та Акції
10
Служба підтримки
10
трансляції
7
Мобільні версії
10
Лінія в прематче
10
Лінія в лайв
10
Виведення коштів
10
введення засобів
10
Разом
9.5
Букмекерська компанія «Мелбет» почала працювати в Росії в 2012 році. БК складається в Першій СРО і приймає ставки через «Перший ЦУПІС». Головні переваги букмекера - велика кількість подій для ставок і низька маржа.

У даній статті спробуємо поговорити про можливості, які пропонує досить молодий гравець на ринку букмекерських послуг в Росії - «Мелбет». Розглянемо привабливі сторони контори, а також риси, які можуть відлякати нову аудиторію. Розповімо про те, що може запропонувати гравцеві дана компанія.

огляд компанії

БК «Мелбет» з'явилася не так давно - в 2012 р Сьогодні, як і багатьох аналогів існує дві компанії з подібним назвою.

реєстрація мелбетМіжнародна контора Melbet діє поза територією РФ і використовує ліцензію Кюрасао. Другий букмекер - легальний в Росії і діє за її законодавством, відповідно до вимог Федеральної податкової служби. Вже в 2017 році «Мелбет» (ТОВ «Мелофон») став повноправним членом СРО букмекерів і веде повністю схвалену державою діяльність.


Деякі користувачі цікавляться наявністю дзеркала «Мелбет», тут же ми будемо говорити про сайті Melbet.ua - володарем, якого є легальний в Росії букмекер. Тому для того, щоб зайти туди не потрібно ніяких дзеркал або інших засобів обходу блокувань.

огляд сайту

Сам сайт легальної контори мало чим відрізняється від інших сайтів вітчизняних букмекерів. Подібний дизайн, розташування розділів і вкладок. Варто відзначити тільки заспокійливі тони бронзи-чорного, які відмінно виглядають на сайті.


Зліва - спеціальне меню з вибором можливих видів спорту.

Спочатку там представлені позиції з Live-режиму, щоб змінити це буде потрібно натиснути на меню «Лінія» вище.

Реєстрація та авторизація легко знаходяться на загальному тлі. Кнопка з посиланням знаходиться в правому верхньому куті.

бонуси

Як і будь-який інший букмекер «Мелбет» пропонує своїм гравцям отримати спеціальний бонус аж до 3000 гривень за реєстрацію та поповнення рахунку. На жаль, перетворити бонус в матеріальні гроші може стати непосильним завданням для більшості користувачів. Суму бонуса потрібно відіграти 20 разів. Що виглядає не найбільш реалістичною задачею.

При цьому для відіграшу підходять тільки ставки по лінії (1х2) з кф ні нижче 1,5. Найцікавіше, що за умовами акції букмекер має право скасувати пропозицію без пояснення причин. Досить сумнівно, що звичайний користувач зможе відіграти цей бонус ефективно. Фрібет на даний момент недоступний. Якщо порівнювати бонусну програму Melbet.ua з нелегальною однойменної конторою, то друга виглядає куди більш цікавою і примітною.

Як зареєструватися

Необхідно пройти стандартну для багатьох онлайн-сервісів анкету. Ввести ПІБ, дату народження, номер телефону, пароль та інше. Якщо у вас завалявся актуальний промокод, то його варто вказувати в цьому меню.

Як зареєструватися в ЦУПІС

Як і будь-який інший легальний букмекер «Мелбет» діє за стандартами російської ліцензії, яка вимагає крім стандартної реєстрації на сайті БК melbet, пройти доповнення в ЦУПІС (центр обліку переведення інтерактивних ставок). На даний момент компанія співпрацює з ТОВ РНКО «Єдина каса, яка надає послуги посередника між букмекерів і його користувачем.

Відповідно, крім реєстрації на сайті контори необхідно створити і аккаунт в «Єдиної касі», а потім підтвердити введені дані, відправивши свої документи. На жаль, процедура верифікації є обов'язковою для початку гри на ставках в легальних конторах.

Платіжні системи і валюти рахунку

Єдиний доступний варіант валюти в будь-якому легальному букмекерському сервісі - російський рубль.

Для здійснення переказів на депозит і з нього можна використовувати банківські картки (Visa, MasterCard, МИР), готівковими коштами в салонах «Евросети», «Зв'язкового». Всі виплати на рахунок гравця будуть проходити через посередника - Wallet One (Єдина Каса). Варто відразу сказати про обмеження всередині перекладів. Так мінімальна сума для поповнення депозиту - 100 гривень. Мінімальна для виведення - 1000 гривень. Виходячи з цього факту відразу варто попередити гравців про те, що ставки з маленькими ризиками не сильно цікавлять даного букмекера.

Терміни перекладів зазвичай не перевищують позначки в 15 хвилин. Однак, за умовами нинішнього законодавства гравець зобов'язується виплачувати 13% прибутковий податок з кожного свого виграшу.

Лінія і ставки

Мелбет пропонує користувачам досить солідну лінію і досить велика кількість позицій в розпису до популярних матчів і зустрічей. Але нічого унікального. Є непогані варіанти для ставок на статистику, індивідуальну результативність та інше. Маржа на топові спортивні події нижче середнього на ринку.

З іншого боку, якщо говорити про екзотику, то тут розмір платіжки може збільшуватися до 10%, що вже вкрай серйозний мінус на тлі інших аналогів. До того ж немає онлайн трансляцій - тільки графічні підсумки. Також гравці не можуть користуватися функцією Cash out (достроковий викуп ставки). Можливо, це зміниться в майбутньому.

Мобільні ставки

На даний момент компанія Мелбет не може запропонувати мобільні додатки для айфона і андроїда. При цьому така пропозиція існує на сайті міжнародного букмекера.

Для користувачів кишенькових девайсів і легального букмекера Мелбет доступна тільки мобільна версія офіційного сайту. При чому клієнти інших контор відразу знайдуть багато спільного в дизайні та оформленні з іншими компаніями. Заблукати складно. Різниця тільки в кольорах.

дозвіл скарг

Компанія Мелбет сьогодні є уособленням компанії, яка прагне отримати якісний фідбек від своїх клієнтів. Так що не дивуйтеся, якщо, коментуючи дану статтю ви зможете отримати відповідь від офіційних представників. Правда, окремі скарги краще все ж направляти співробітникам фірми. Якщо ж ви є порушником правил про мультіаккаунтов або грі на качанах, то швидше за все ваша скарга буде проігнорована.

Служба підтримки

Кому відправити повідомлення, скаргу, запит? Тут можуть бути деякі складності. На даний момент на сайті Мелбет немає активного онлайн-чату, який міг би швидко розібратися куди звертатися по тій чи іншій справі. Що, природно, сповільнить швидкість обробки запиту користувача і затягне його рішення. Ставити запитання і отримувати відповіді доведеться тільки через електронну пошту. Величезний мінус, який не додає привабливості конторі, особливо щодо вже існуючого ринку.