Дзеркало БК Марафон

Дзеркало БК Марафон

Всі нинішні вітчизняні букмекерські контори розділилися на дозволені на території РФ (тобто легальні), і на ті, які отримують блокування з боку провайдера і забороняються державними органами, так як не відповідають вітчизняному законодавству.


Для того, щоб обійти подібні обмеження безліч «нелегалів» пропонують гравцям використовувати «дзеркала», але, природно, існують і інші варіанти доступні користувачеві. Сьогодні як раз про них.

Що таке дзеркало

Фактично це той же самий сайт, який при цьому розташовується по іншому доменному адресою. Той же дизайн, ті ж функції і, звичайно ж, база даних, яка дозволяє гравцям робити ставки на новому сайті без реєстрації нового профілю, а використовуючи вже той, який у них був. При цьому, по суті, ви використовуєте той же сайт, але за іншою адресою. При цьому як і оригінал дзеркала відслідковуються і потрапляють під блокування, тому доведеться звикнути до постійної зміни адреси сайту.

При цьому існують не тільки дзеркала в якості способів по обходу подібних обмежень. Так ви можете використовувати проксі-сервер, VPN - сервіси або скачавши мобільний додаток з подібного сайту, яке буде робити все за вас.
Дзеркало БК Марафон
При цьому абсолютна більшість Беттери як і раніше використовують технологію «mirror», яка не вимагає зайвих рухів або додаткових навичок і знань.

Де знайти працює дзеркало Марафону

Дзеркало БК Марафон

  • Більшість гравців по-старому для пошуку дзеркал використовують пошуковик, де формують типові запити. Наприклад: «знайти робоче дзеркало марафонбет (marathon)». Після невеликої витрати часу ви зможете знайти актуальне дзеркало, ось тільки це не найнадійніший варіант, так як легко використовується і співробітниками РКН. Найпростіше буде знайти портал, який забезпечує гравців новими посиланнями.
  • Один з найбільш оптимальних варіантів - звернутися до самому букмекерові, зателефонувавши в техпідтримку, наприклад. Вводимо цифри і телефонуємо 8 10 800 290 340 11, після чого не забудьте вчасно дзвінка натиснути на клавіатурі «1» і скинути, після чого ви отримаєте посилання на свій мобільний.
  • Другий варіант від букмекера. Так само зв'язатися з техпідтримкою, але вже за допомогою електронної пошти, ось тільки очікування відповіді може серйозно затягнутися, не підходить любителям лайва, які цінують швидкість насамперед.
  • Використовуйте з розумом можливості соцмереж, наприклад, в ВК є спеціальні закриті групи, де люди відслідковують інформацію і дарують її своїм передплатника. Там досить просто знайти і адреси актуальних дзеркал. Там же часто можна знайти аналіз різних подій і ймовірність різних результатів. Дуже корисне спілкування.
  • І третій варіант від букмекера Марафон - скачування програми «Zerkalo», яке робить всю роботу за вас. Гравцеві буде потрібно тільки завантажити і встановити програму, знайти все це можна на сайті букмекера в розділі завантажень. Після чого Беттер завжди може грати.

Чи варто грати через дзеркало сайту БК Марафон

При цьому нелегальний букмекер для деяких гравців ставати серйозним сервісом, який легко може відтіснити можливості легального букмекера. Так як тут Беттер може відійти від «дієти» спортивних ставок і грати в казино, ігрових автоматах, тоталізаторі, фінставках. Кількість варіантів вражає, тим більше, що кожен з них має потенціал озолотити свого клієнта. І останній аргумент на користь «нелегала» - тут немає необхідності платити 13% податок з кожного виграшу, ніж, на жаль, займаються всі легальні букмекери.

Але, звичайно, не все так просто в цьому світі, її просто так все «нелегали» потрапили в список заборонених сайтів. Так, наприклад, дія даних контор не піддається контролю держави, а значить, що його юрисдикція на нього не поширюється. Для гравця це означає одне - абсолютну беззахисність перед рішенням букмекерської контори. Так, що букмекер може легко прийняти рішення на свою користь навіть при правоті клієнта. Що значить голос одного проти великої фінансової компанії?

При цьому, звичайно, варто розуміти, що кожен сам вибирає, що йому необхідно. Ризик і великі можливі виграші, або стабільність і безпеку виплат проти необхідності сплати податків.

Поширені запитання

Чим відрізняється дзеркало від офіційного сайту?

Фактично нічим, той же сайт, але по іншому адресою. Різниця може виникнути при порівнянні з сайтом легальної контори.

Як найкраще знайти дзеркало «Марафону»?

Всі можливості можна знайти в статті. Зазвичай використовують пошуковик, пошук через спец.ресурс, який відстежує дзеркала або зв'язатися безпосередньо з букмекерською конторою

Чи не небезпечно грати через дзеркало?

Гра у нелегальній контори саме по собі ризик, а ось дзеркала не додають зайвих проблем

У всіх нелегальних букмекерів є дзеркало?

Ні, тільки у тих, хто навіть у заблокованому положенні орієнтується на російський ринок. Як наприклад Марафон.