марафон реєстрація

Якщо ви плануєте робити спортивні ставки в легальної БК Marathonbet, вам потрібно обов'язково створити і підтвердити обліковий запис, пройшовши процедуру верифікації.


Для зручності нових клієнтів Марафонбет реєстрація доступна як в деськтопной / мобільного версіях сайту, так і через офіційні нативні додатки. У цій статті ми детально розповімо про всі тонкощі і нюанси реєстрації в БК «Марафон» різними способами.

Як зареєструватися з комп'ютера

Віддаєте перевагу ставити на питання, що цікавлять вас спортивні події з комп'ютера або ноутбука? Використовуючи нашу міні-інструкцію, ви зможете без проблем створити новий обліковий запис і укладати онлайн-парі на улюблені види спорту.

 1. Перейдіть на офіційний сайт marathonbet.ua. Зверніть увагу на відмінність ліцензованого букмекера від однойменної нелегальної БК, яка знаходиться в міжнародній доменній зоні .com.
 2. Натисніть на червону кнопку, яка знаходиться у верхній правій частині сторінки.
  реєстрація марафон
 3. У вікні, ви знайдете реєстраційну форму, яку потрібно заповнити для того, щоб створити новий обліковий запис.
  реєстрація бк марафон бет легальна
 4. Вкажіть у відповідних полях ім'я та прізвище, дату народження, точну поштову адресу і індекс, номер телефону, email. Не забудьте придумати оригінальний логін і як можна більш складний пароль.
 5. Для відновлення доступу в разі втрати пароля також знадобиться придумати секретне питання і відповідь на нього.
 6. Погодившись з правилами, ще раз уважно перевірте персональні дані і натисніть на кнопку «Зареєструватися».
 7. Підтвердіть адресу електронної пошти, використовуючи посилання, яка прийде на mail відразу ж після того, як реєстрація в БК «Марафон» буде успішно завершена.

Як створити обліковий запис через mobile-версію

З огляду на те, що десктопна і мобільна версії аналогічні, реєстрація БК Марафон в цьому випадку не буде відрізнятися від описаного вище алгоритму.


Для того щоб потрапити на офсайт зі смартфона або планшета, досить відкрити браузер безпосередньо на пристрої і прописати відповідну адресу в адресному рядку або просто перейти по посиланню.
марафон реєстрація з телефону
Знаходимо кнопку «Реєстрація» натискаємо на неї.
марафон реєстрація з мобільного
Заповнюємо всі зрозумів для реєстрації і натискаємо кнопку «Зареєструватися»

Реєструємося через додатки

У випадку з букмекерською конторою Марафон реєстрація можлива не тільки в браузері, а й через завантажуються офіційні клієнти, доступні для скачування по посиланнях, які можна знайти на офсайте букмекера. На даний момент користувачам пропонується програмне забезпечення для телефонів на операційній системі iOS і для смартфонів на операційній системі Android.

Процедура буде аналогічною для обох програм:

 1. Скачайте і встановіть софт на смартфон або планшет.
 2. Відкривши програму, натисніть на відповідну кнопку праворуч у верхній частині екрану.
 3. Перед вами з'явиться реєстраційна форма. Уважно вкажіть дані: ім'я та прізвище, дату народження, поштову адресу, номер телефону, email. Як і в попередньому випадку, тут також доведеться придумати секретне питання. Крім того, вам необхідно вказати зручний формат коефіцієнтів і вибирати бажаний часовий пояс.
 4. Після того, як ви заповните всі поля, поставте галочку, погодившись з умовами, і створіть обліковий запис.

Прив'язка до рахунку QIWI-аккаунта

З огляду на те, що ми маємо справу зі 100% легальним букмекерів, зареєструватися для ставок на реальні гроші можна також через Центр обліку переказів інтерактивних ставок. Вам знадобиться гаманець QIWI, обов'язково має «професійний» статус. Якщо у вас вже є такий гаманець, прив'яжіть його до своєї учеткі в розділі особистого кабінету «Мій рахунок». Після того як ви вкажете у відповідному полі номер телефону, до якого прив'язаний QIWI Wallet, всі дані з ЦУПІС підтягнуться в профіль автоматично.

Якщо у вас поки що немає гаманця з професійним статусом, ви можете запитати в особистому кабінеті відеоконференцію зі співробітником БК для підтвердження особи. При цьому вам не потрібно їхати в наземний пункт для ідентифікації: підтвердження здійснюється в онлайн-форматі.

Особливості ідентифікації в Marathonbet

Незалежно від того, яким способом ви реєструвалися, для укладення спортивних парі вам належить підтвердити особистість одним із способів на вибір.

 • Прив'язавши до аккаунту існуючий ківі-гаманець (читайте попередній підрозділ). При цьому вам доведеться відправити поштою адміністрації букмекерської контори скан паспорта, а також Селфі з розгорнутим документом в руках. Майте на увазі, що обробка заявки в цьому випадку може зайняти до 60 робочих днів. Якщо ви хочете пройти ідентифікацію швидше, можна особисто з'явитися з паспортом в одне з відділень QIWI-банку. При відсутності «професійного» статусу гаманця з великою часткою ймовірності буде потрібна додаткова відеоконференція, про яку ми писали вище.
 • Особисто звернувшись в один з наземних ППС (пунктів прийому ставок), якщо такі є в вашому місті. Вирушаючи в ППС, не забудьте оригінал паспорта або іншого посвідчення особи. Для того щоб пройти перевірку, досить повідомити про це менеджеру, пред'явити документ і підписати угоду на обробку персональних даних.
 • Звернувшись до найближчого до вас салон «Евросети» або Contact і отримавши докладну інструкцію від менеджера-консультанта. Вам буде відправлено смс, у відповідь на яке потрібно переслати останні чотири цифри паспорта.

Одним з ключових умов буде обов'язкова верифікація через Ківі.

Пам'ятайте, що верифікація використовується виключно в цілях безпеки: подібним чином букмекерська контора може упевнитися в тому, що ви досягли повноліття і не числитеся в чорних списках шахраїв або неблагонадійних бетторов. При цьому вся інформація, що надається надійно захищена, і ні за яких обставин не передається третім особам.

Поширені запитання

Де взяти робочу посилання для реєстрації?

У цій статті є пряме посилання на форму реєстрації.

Скільки часу займе процедура ідентифікації?

При особистому візиті максимум 10 хвилин, при онлайн проходженні процедура може серйозно затягнутися.

Можна зареєструватися в Марафон з мобільного телефону?

Так, дана можливість надається як при використанні мобільного браузера, так і за допомогою програми для Android і IOS.

Дарує чи «Марафон» бонус новим гравцям?

Звичайно, зараз це фрібет з максимальним значенням в 5 тисяч гривень.