Марафон промокод бонус на депозит

Для залучення нових і заохочення постійних клієнтів популярна букмекерська контора «Марафон» використовує цілий арсенал рекламних промо-акцій.


Незважаючи на те, що тут немає стандартного депозитного бонусу за реєстрацію, а також бездепов, любителям спортивних ставок пропонується досить непоганий вибір спецпропозицій. І якщо деякі з них доступні без будь-яких додаткових умов, то для того, щоб скористатися іншими, потрібен життєвий промокод. У цій статті ми розповімо, на яких умовах надає БК Марафон промокод бонус на депозит.

Актуальні промокодом «МарафонБет»

Експрес-кешбек для нових клієнтів

Промокод: EXPRESS20


У БК Марафон промокод не дає права на отримання бонусу за реєстрацію і перше поповнення рахунку - через те, що такої можливості в цій букмекерській конторі не передбачено. У той же час, легальний Marathonbet також проводить досить багато рекламних акцій, і для участі в деяких необхідні актуальні промокодом. Де їх шукати? Як правило, букмекер публікує діючі коди на відповідній сторінці в розділі «Промоакції». Крім того, їх можна знайти на офіційних сторінках в соцмережах букмекерської контори. Ще один спосіб отримати промо-код - пошукати його на спеціалізованих беттинг-сайтах. Не забувайте, що таке спецпропозиція завжди має обмежений термін дії. Обов'язково уточнюйте при отриманні коду термін його дії, щоб переконатися в тому, що він не прострочений.

Що таке промокод?

Промокодом називається буквено-цифровий код (набір символів), що дає право на отримання тих чи інших привілеїв в букмекерській конторі - найчастіше бонусів або фрібетов. У більшості випадків такі коди надаються новим гравцям, які реєструються в БК і мають право скористатися одним з привітальних депозитних або бездепозитні бонусів.

Звідки беруться промокодом? Деякі з них можна знайти на спеціалізованих форумах і в соцмережах. У цьому випадку такий код дозволяє «вбити двох зайців». Новачок, який реєструється з його допомогою в БК, отримує свій заохочувальний вітальний подарунок: депозитний або депозитний бонус, фрібет, кешбек-бонус. У свою чергу, для гравця, який надає промокод - це можливість залучити нових рефералів в рамках партнерської програми і отримати додатковий заробіток.

В інших випадках промо-коди видає сама букмекерська контора. Наприклад, за виконання яких-небудь дій або за участь в рекламній акції у вигляді заохочення. Іноді такі коди надаються гравцям просто так - в якості подарунка. Майте на увазі, що умови програм можуть істотно відрізнятися. Рекомендуємо уважно читати правила.

Як використовувати?

Використовувати промокод Марафонбет на сайті букмекерської контори може будь-хто. Досить ввести отриману комбінацію символів у відповідному полі і підтвердити дію, натиснувши на кнопку.

Промокод: EXPRESS20

Майте на увазі, що це опція, а не обов'язок. Зокрема, ви маєте повне право не використовувати код, реєструючись на сайті або в додатку черговий букмекерської контори. У той же час, в більшості випадків це дійсно вигідну пропозицію, яке відкриває перед любителями спортивних ставок додаткові можливості і дає екстра-привілеї.

Як скористатися кешбек-бонусом в «МарафонБет»

Як ми вже говорили, в «Марафоні» на даний момент відсутня стандартний велкам-бонус за перше поповнення. Проте, новим користувачам, у яких є промокод, пропонується інша рекламна акція. Для участі достатньо ввести його у відповідному полі при реєстрації, після чого пройти верифікацію в системі і поповнити депозит на суму від 500 гривень. Після цього всі беттори, що роблять експрес-ставки на три або більше результатів, мають право отримувати протягом 5 тижнів щотижневий кешбек від компанії. Сумарний коефіцієнт по експресах повинен становити не менше 1,5. Величина кешбек-бонусу становить 10% від загальної суми експрес-парі, ув'язнених за тиждень (але не більше 1000 гривень).

Важливий момент

Пам'ятайте, що на російському ринку ставок на спорт існує дві однойменні букмекерські контори Marathonbet. перша діє легально на підставі ліцензії і працює в доменній зоні .ua. Друга зареєстрована під міжнародним доменом .com, і її діяльність вважається нелегальною в Росії. Юридично ці дві контори ніяк між собою не пов'язані. Перш ніж використовувати знайдений в мережі промо код, обов'язково переконайтеся в тому, що ви вводите його в реєстраційну осередок правильної БК. На форумах і в соцмережах можна знайти promo як для першої, так і для другої контори.

Чому промокод не працює?

  • Термін дії промо-акції вже завершився
  • Ви неправильно вводите буквено-числовий пароль
  • Ви вводите його не в ту клітинку
  • Ви випадково потрапили на сайт нелегальної контори Maratnobet

Якщо всі спроби скористатися бонус-кодом ні до чого не приводять, рекомендуємо написати про це агентові служби техпідтримки, який обов'язково допоможе з вирішенням питання.