Мобільна версія БК Марафон

Мобільна версія БК Марафон

Величезне число користувачів воліє відмовлятися від відвідування наземних відділень букмекерських контор і використовувати мобільні пристрої для укладення парі на спортивні події. Не залишилися осторонь і сучасні букмекери, які почали надавати зручні можливості для таких гравців. При цьому однією з перших стала в цьому напрямку букмекерська контора «Марафон».

Характеристика мобільної версії

Перейшовши за посиланням на мобільну версію сайту Марафон ви відразу виявите впізнавані кольору і дизайн даного букмекера. При цьому сам сайт виконаний в мінімалістичний тонах і повністю адаптований для невеликих екранів мобільних пристроїв, на яких можна користуватися всіма доступними функціоналом пальцем однієї руки.

Варто відзначити і те, що не дивлячись на зменшення обсягів і збільшення зручності навігації по сайту в плані функціоналу мобільна версія нічим не поступається своєму «великого брата». Тут як і в оригінальній версії сайту можливо:

  • Пройти реєстрацію
  • Робити ставки, в тому числі в лайв і експреси
  • дивитися баланс
  • Проводити всі види грошових транзакцій
  • Робити запити до служби підтримки

Варто так само нагадати, що мобільна версія сайту marathonbet повністю ліцензована на території РФ, тому користувачі не відчують на собі «удари» блокувань і різних перешкод для укладення своїх парі. При цьому можливості для цього дійсно гарні. Лінія рясніє різними спортивними змаганнями на різні види спорту, при цьому існують і навіть екзотичні змагання, трансляції яких навіть не перекладаються російською. Всі ці можливості відмінно виглядають в приємному дизайні, який розроблений під мобільні девайси, що робить ваш досвід використання мобільного бетіінга не забуваємо в найкращому сенсі.

Мобільні додатки

Окрім чудової адаптації сайту під потреби мобільних пристроїв букмекерська контора Марафон також пропонує свої спеціалізовані мобільні додатки на платформах Android і iOS, які мають той же набір функцій, що і мобільна версія сайту, але пропонує і кілька істотних плюсів. Так скачати і встановити це програмне забезпечення можливо на офіційній сторінці букмекера в однойменному розділі. Так серед окремих плюсів варто відзначити мінімальні витрати трафіку, а якщо ви не зважаєте на втратами зайвих мегабайт або використовуєте тільки домашній Wi-Fi, то можете перегляд трансляцій у прямому ефірі при цьому не відриваючись від укладення парі. Однак все це доступно тільки для вже зареєстрованих користувачів.

Швидкий доступ і миттєва реакція на ваші дії в будь-який час і в будь-якому місці робить мобільний беттинг відмінною пропозицією для будь-якого сучасного гравця.