Як зайти на БК Марафон

Як зайти на БК Марафон

Недавні зміни в законодавчій базі РФ привели роботу букмекерських контор в хаотичне становище. Так все встали перед вибором: отримати легальне становище і працювати з ЦУПІС або діяти поза правовим полем. Найцікавіше, що незважаючи на те, що боротьба вже закінчилася безліч ліцензованих букмекерів досі має кілька дзеркал від нелегальних версій.

Далі в тексті йтиметься про «офшорному» букмекери Marathonbet. Нагадуємо, що використання послуг подібних компаній загрожує різними не надто приємними наслідками, наприклад блокуваннями і втратами грошей. Варто використовувати тільки легальні аналоги.

При цьому ті компанії, які перейшли на цілком законний сертифікований вид діяльності не позбулися своїх минулих адрес і пропозицій. Так з'явилися майже однойменні копії, які пропонували різні послуги. До сих пір деякі гравці не можуть зрозуміти відмінностей і то, навіщо взагалі створювати подібних «двійників». При цьому постараємося все пояснити на прикладі бк «Марафон».

Офіційний сайт

Так, якщо ви використовуєте тільки послуги легальної букмекерської контори, то ви гарантовано отримаєте стабільне підключення і доступ до опцій, доступних для зареєстрованих користувачів. При цьому сторінку букмекера можна знайти за адресою marathonbet ru. При цьому використовувати всі послуги можуть тільки гравці з РФ, а єдиною ігровий валютою є російський рубль. При цьому діяльність абсолютно легальна і отримала спеціальні документи, тому сайт не підпадає під санкції Роскомнадзора та інших державних організацій. Тому якщо ви зіткнулися з неможливістю підключитися то тільки з технічних причин, а в деяких випадках через провайдера, яким ви можете користуватися.

Крім вже наведеного існує і його закордонна «копія», яка працює за іншими доменами і в першу чергу орієнтується на зарубіжні ринки. При цьому цей Marathonbet не користується ліцензійним статусом в РФ і його сайт потрапляє в список заборонених для російських провайдерів. Незважаючи на це існують різні можливості по обходу і ігнорування блокувань.

Альтернативна версія

Як вже було сказано безліч гравців як і раніше використовують можливості тільки нелегального аналога букмекера Marathonbet. При цьому наведені нижче способи обходу не рекомендуємо використовувати, а наведені тільки для ознайомлення.

  • VPN-технології. Сторонні програми, які маскують Вашу електронну адресу в мережі інтернет
  • Використання актуального дзеркала. Зазвичай пошукові системи при відповідному запиті знаходять сайти, що надають ті ж функції, але ще не потрапили під санкції гос.органов.
  • Окремі доповнення для вашого браузера
  • Спеціальні анонімні браузери типу TOR

Але до сих пір не зрозуміло, існує дві версії одного сайту, при цьому один з них повністю легальний на території РФ і можна завантажити додаток на телефон, в той час як другий - ні. У чому відмінність, і чому деякі так само використовують заборонену версію?

Особливості обох версій

Варто відразу сказати, що основна відмінність міститься в зобов'язаннях компаній перед державою. Так, щоб отримати легальний статус, необхідно погодитися на співпрацю контрольної компанії - ЦУПІС, а також виплачувати податкові відрахування. При цьому всі виграші гравців підлягають даній вимозі, і обкладаються 13% податком на прибуток. Якщо виграш склав суму меншу 15 тисяч гривень, то саме гравець повинен зробити податкові виплати, якщо більше - то сам букмекер. Природно, що існують люди, які не згодні з подібним і заради економії своїх коштів готові витрачати час і зусилля, щоб щодня шукати способи по обходу державних блокувань. Однак, використання легальних букмекерів хоча б захищає гравців в правовому полі, в той час як зарубіжний аналог може просто проігнорувати ваші вимоги і запити. Так що, очевидно, що найкраще використовувати послуги тільки ліцензійних букмекерів.

При цьому на офіційному сайті Марафон не так багато доступних можливостей по зняттю грошей з рахунку:

  1. Банківські картки всіх систем
  2. гаманець Я.Деньгі
  3. гаманець QIWI

При цьому закордонний аналог орієнтується не тільки на російський ринок (точніше на все крім) тому пропонує набагато більші можливості по використанню платіжних систем. Хоча подібні можливості практично повністю нівелюються постійними блокуваннями, в тому числі і дзеркал. Тому легальний букмекер виглядає куди більш перспективно і затребуване.

Таким чином, існує вибір між двома букмекерами - один зажадає невеликих відрахувань, але працює стабільно і з гарантіями для вас (мобільна версія сайту), Другий не вимагає нічого крім постійних втрат часу на використання засобів обходу блокувань, крім того, що в конфліктній ситуації ніхто не захистить ваші гроші і права.