Марафонбет скачати на айфон

легальна букмекерська контора «Марафон» подбала про те, щоб ви могли робити ставки на улюблені види спорту і ваші маркети з максимальним комфортом.

Спеціально для власників iPhone і iPad було створено зручне і багатофункціональне додаток. Інтерфейс клієнта багато в чому аналогічний деськтопной версії, яку можна знайти на офсайте популярної БК. Користувачам пропонується повноцінний набір функцій, від онлайн-реєстрації та поповнення рахунку до прямих відеотрансляцій і оперативної онлайн-підтримки в режимі 24/7.

Як завантажити і встановити на iPhone і iPad?

Перейдіть в AppStore за посиланням з офсайта контори marathonbet.ua або введіть відповідний запит в пошуковому рядку самого магазину Apple.

marafon ios
Зверніть увагу на те, що вам потрібно авторизуватись в App Store безпосередньо з вашого пристрою, на яке ви збираєтеся встановлювати міні-клієнт.
marafon ios iphone
Натисніть на кнопку «Завантажити» і дочекайтеся початку автоматичного завантаження.
marafon ios установка
Виконайте стандартну процедуру установки софта на смартфон або планшет.
marafon ios запуск
Встановивши клієнт, запустіть його.
Марафонбет скачати на айфон
marafon ios додаток установка
Якщо ви вже реєструвалися в БК, увійдіть в ваш обліковий запис, використовуючи логін і пароль. При першому використанні мобільного Marathonbet зареєструйтеся через встановлене програмне забезпечення, після чого авторизуйтесь в створеному акаунті.

Чи можна завантажити з App Store?

З огляду на те, що мова йде про офіційне продукті ліцензованого букмекера, програму можна завантажити виключно з App Store.

Посилання на завантаження доступна як безпосередньо в офіційному онлайн-магазині Apple, так і на сайті самої букмекерської контори «Марафон» (завантажити додаток на Айфон можна абсолютно безкоштовно).

Технічні характеристики

Розмір - 41,4 МБ.
Сумісний зі специфікацією - iPhone, iPad, iPod Touch.
Вимоги до ОС - iOS 10.0 і вище.
Мови - російська.
Додаткові функції - спільний «Сімейний доступ» до 6 учасників.

Короткий огляд MarathonBet для iOS

Мобільний Марафон на iPhone - нативное додаток однойменної букмекерської контори, що працює в доменній зоні .ua і приймає ставки виключно від громадян РФ, які пройшли попередню реєстрацію через ЦУПІС. Серед запропонованих функцій - моментальне поповнення рахунку і виведення коштів, інтерактивні live- і прематч ставки в десятках спортивних дисциплін,

детальна статистикаДетальна статистика, служба підтримки 24/7, відеотрансляції в високій якості.

Користувачам доступні регулярні бонуси і фрібети від адміністрації БККористувачам доступні регулярні бонуси і фрібети від адміністрації БК. При цьому софт працює автономно від браузерної версії і, відповідно, не залежить від можливих технічних збоїв на її боці. Ще один плюс полягає в тому, що для роботи з Marathonbet для Айфон не потрібні дзеркала і будь-які сторонні плагіни / розширення.

Як включити відеотрансляцію матчу

Якщо ви вважаєте за краще дивитися live-трансляції ігор безпосередньо у букмекерів, вам стане в нагоді вбудована функція відеотрансляцій, які тут доступні цілодобово у високій роздільній здатності. Зрозуміло, букмекерська контора транслює далеко не всі матчі. Однак найцікавіші спортивні зустрічі тут завжди можна подивитися в хорошій якості. Для підключення до Live-відеотрансляції перейдіть на вкладку «Відеострім», яка розташована в верхньому меню.

Марафонбет скачати на айфонКлікнувши на неї, відкрийте список доступних подій і виберіть Вас поєдинок. Для максимально зручного перегляду трансляцію можна розгорнути на весь екран або пересунути в будь-яке його місце.

Майте на увазі, що прямі трансляції подій у відеоформаті тут доступні виключно зареєстрованимМайте на увазі, що прямі трансляції подій у відеоформаті тут доступні виключно зареєстрованим і авторизованим бетторам, які мають позитивний баланс.

Марафонбет скачати на айфонЧому не встановлюється додаток для iPhone?

Якщо після скачування міні-клієнт не встановлюється або не запускається, спробуйте видалити його і завантажити заново. Переконайтеся в тому, що ваш пристрій і версія операційної системи повністю відповідають технічним вимогам, зазначеним на сторінці продукту в AppStore. Якщо ваша iOS не відповідає встановленим вимогам, поновіть її до останньої доступної версії. У деяких випадках проблема може бути викликана тимчасовим технічним збоєм на стороні сервера або нестабільним інтернет-з'єднанням. Ще одна причина, по якій можуть виникнути проблеми з установкою - елементарний брак вільного місця на диску гаджета. Все, що потрібно зробити в цьому випадку - звільнити необхідну кількість фізичної пам'яті, видаливши непотрібні файли.

Якщо жоден із способів не допомагає вирішити технічні проблеми, рекомендуємо звернутися за допомогою до агентам підтримки користувачам, написавши в чат або на mail.