Марафон бет бонус за реєстрацію

На відміну від багатьох інших букмекерських контор, в Марафон Бет бонус за реєстрацію в його звичному вигляді відсутній.

Дійсно, тут немає традиційного Welcome-бонуса за перше поповнення депозитного рахунку. У той же час, букмекер не оминув нових клієнтів промо-пропозиціями і пропонує непоганий вибір альтернативних промо-акцій.

Якщо чи в БК «Марафон» бездепозитні бонуси?

Бездепов в легальній Marathonbet також немає - втім, як і в більшості інших букмекерських контор, які працюють на російському беттинг-просторі. Втім, це не засмучує любителів спортивних ставок, оскільки практично будь-який бездепозитний бонус досить складно відіграти.

Що пропонує контора новим гравцям

Оскільки в Марафон Бет фрібет за реєстрацію відсутня (так само, як і стандартний велкам-бонус), нових гравців тут очікують альтернативні рекламні акції. Одним з найпопулярніших промо 2020 року стало «Експрес-кешбек для нових клієнтів».

Експрес-кешбек для нових клієнтівУмови акції досить прості. Зареєструйтеся та пройдіть процедуру верифікації на сайті або в додатку МарафонБет і поповните депозитний рахунок на суму від 500 гривень.


Важливою умовою буде наявність промокодом.

Промокод: EXPRESS20

Гравець, який укладає спортивні парі типу «експрес», має право на щотижневий кешбек-бонус, величина якого тут буде дорівнює 10% від загальної суми експресів. Майте на увазі: в акції беруть участь експреси від трьох спортивних подій із загальним кефом не менше 1.5. Максимальна сума кешбек-виплати, яка нараховується на ігровий рахунок кожні 5 або 7 днів, не може перевищувати 1000 гривень.

Промо-програма доступна лише для нових користувачів і діє протягом п'яти тижнів з моменту реєстрації і верифікації. Таким чином, ви можете заробити додатково до 5000 гривень на кешбек, просто укладаючи експрес-парі на три і більше результатів.

інші бонуси

У БК Марафонбет акції проводяться як на регулярній основі, так і приурочені до якихось знакових подій зі світу спорту (наприклад, важливого чемпіонату або матчу).
Бонуси за реєстрацію в БК МарафонБет
Одна з найпопулярніших спецпрограм - «0% маржа», брати участь в якій можуть як нові, так і постійні клієнти букмекера. Якщо ви хочете ставити на спорт з нульовою маржею, шукайте в сітці БК матчі, відмічені спеціальною позначкою з латинською літерою «i». Єдине обмеження, яке тут діє - це тип ставок. Live-ставки не беруть участі в промо-акції, оскільки її умови поширюються виключно на передматчеві спортивні парі.

Особливі привілеї мають члени «Марафон Клубу», які беруть участь в офіційній програмі лояльності букмекерської контори. Їм пропонуються відразу кілька постійних акцій. Зокрема, «Страховка на експрес» - додатковий бонус, що дає беттору можливість повернути суму експреса від п'яти подій, якщо один з випадків не зіграє. При цьому бонус буде зарахований гравцеві у вигляді безкоштовного парі на максимальну суму 1500 гривень.

Ще одне цікаве спецпропозиція ліцензованої БК Marathonbet - «Нудний рахунок». Якщо ви поставили на точний рахунок у футбольному матчі, і поєдинок завершився в нічию «по нулях», контора компенсує вам втрату у вигляді подарункового безкоштовного парі на максимальну суму 1500 гривень.

Майте на увазі, що більшість бонусів «Марафону» має обмеження по терміну дії. Зокрема, бонус за вже згаданий «Нудний рахунок» дійсний тільки 7 діб з моменту зарахування - після цього можливість скористатися безкоштовним парі буде автоматично анульовано.

Як використовувати бонус в БК Marathonbet?

Умови відіграшу бонусів залежать від конкретної промо-акції. Рекомендуємо уважно читати правила, приймаючи бонусні заохочення від адміністрації букмекерської контори. Крім уже згаданого нами терміну дії, деякі бонуси і фрібети можна відігравати тільки в певних спортивних дисциплінах або конкретних типах спортивних парі. Пам'ятайте, що ви завжди можете звернутися в техпідтримку і докладно розпитати агента про всі умови відіграшу і використання фрібетов, кешбек і інших бонусних винагород.