Дзеркало БК Леон

Дзеркало БК Леон

Не так давно в законодавчій базі відбулися серйозні зміни, які торкнулися роботи букмекерських контор. Так для продовження роботи на території Росії БК повинні отримати спеціальну ліцензію, яка контролює діяльність сервісів, в тому числі і в мережі Інтернет.


Однією з перших букмекерських контор, які отримали офіційне схвалення своєї діяльності стала БК «Леон».

Однак, далі ми будемо говорити про можливості обійти блокування держави для використання офшорного БК Leonbets, яка не отримала дозволу на свою діяльність в російському сегменті інтернету. Хоча настійно рекомендуємо перейти на використання сертифікованого «Леона».

Проте, існує величезна кількість гравців, які як і раніше готові ризикувати і скористатися наявними можливостями Leonbets. При цьому існують варіанти для обходу блокування, наприклад використовуючи так звані «дзеркала». Що це таке як їх знаходити і навіщо вони потрібні, про все нижче.

Що таке «дзеркала»?

Спеціальні сайти, які повторюють можливості оригіналу, але використовують іншу адресу, що дає можливість прямого доступу до послуг букмекера, ігноруючи його блокування. Цікаво, що при цьому більшість легальних букмекерів до сих має кілька подібних копій з тих часів, коли все букмекерські контори блокувалися за рішенням Роскомнадзора і ФНС. Однак за більшістю цих дзеркал постійно стежать і блокують при необхідності. Хоча зазвичай можливості по створенню дзеркал перевищують можливості по їх блокування.

При цьому гравцеві не буде потрібно ніяких певних знань, щоб знайти одне з таких дзеркал. Для цього досить використовувати будь-який популярний пошуковик і вбити в нього відповідний запит. Крім цього спеціалізовані групи і тематичні спільноти часто мають свій список дзеркал, які вони надають своїм користувачам.

Цікаво, що використовуючи дзеркала ви не порушуєте законів, так як за фактом вони ще не отримали офіційного статусу «забороненого». При цьому, що стосується ваших грошових коштів, то їх використання єдине для всіх подібних дзеркал, тому не важливо яким ви користуєтеся - можливості однакові. Тому можна не турбуватися про безпеку перекладів.

Як ще можна потрапити на сайт букмекера?

Крім звичного пошуку дзеркал, гравці можуть використовувати й інші можливості для обходу блокування. Нижче спробуємо перерахувати й інші способи, які використовують деякі користувачі букмекерської контори Леон (перейти на мобільну версію сайту, скачати мобільний додаток). Хоча використовувати їх вам ми не рекомендуємо:

  • Модулі для браузери. Спеціальні розширення для вашого браузера, які дозволяють використовувати технології по обходу блокувань, при цьому вони доступні для всіх популярних програм
  • VPN, спеціальні програми, які використовують маскування вашого «айпі»-адреси. Як правило відрізняються швидкістю з'єднання, а так само тим, що за деякі вам доведеться заплатити.
  • Просунуті браузери, наприклад відомий Tor, спеціально розроблений для подібних ситуацій.

Навіщо взагалі користуватися заблокованою версією?

Якщо ви шукаєте прості рішення, щоб не витрачати свій час на різні пошуки і так далі, то рекомендуємо використовувати тільки послуги легальних букмекерів, так ви ніколи не втратите доступу і завжди зможете вивести на власний розсуд свої гроші в будь-який момент часу. Однак, за це доведеться додатково заплатити певну суму на користь держави у вигляді податку на прибуток з кожної зіграла ставки. Цей факт може не мати особливого значення для гравців, які не роблять постійних ставок або суми виграшів не перевищують певного рівня. Однак, для найдосвідченіших податок на великі суми може стати серйозною перешкодою, тому багато хто вибирає використовувати дзеркала і сервіси для обходу блокування і податкових відрахувань.

Тим не менше, використання ліцензованих букмекерів - це в першу чергу просто без витрат часу, сил і нервів (по крайней мере на момент входу). Однак, поки існує спосіб, багато гравців будуть шукати лазівки, які допоможуть трохи заощадити. Навіть, якщо це буде означати відмову від залучення букмекера до правової відповідальності.