Вхід в особистий кабінет БК Леон

Вхід в особистий кабінет БК Леон

Деякі новачки, які тільки недавно почали своє знайомство зі світом інтерактивних ставок можуть зустріти ряд складнощів навіть з базовими діями, так багато гравців не можуть впоратися з функцією входу в особистий кабінет, подивимося як же це робиться на прикладі БК Леон.

Букмекерська контора Леон

Леон є одним з найбільш визнаних і шанованих букмекерів, які діють на території РФ. Отримавши легальний статус і ставши учасником «Асоціації букмекерської контори», організація співпрацює з ЦУПІС, тому для реєстрації вам потрібен обліковий запис в QIWI.

Інструкції по проходженню реєстрації і ідентифікації ви можете знайти на нашому сайті, де докладно описані способи і підводні камені, які треба буде пройти. Коли ви вже пройдете всі бюрократичні моменти, то ви будете зареєстрованим користувачем зі своєю унікальною обліковим записом, після чого будете мати доступ в тому числі і в особистий кабінет.

Вхід в особистий кабінет

Для того, щоб зайти і скористатися функціями особистого кабінету, то спочатку необхідно перейти за посиланням на офіційний сайт leon, якщо ви вже пройшли реєстрацію, то для вас це не стане проблемою. Тим більше, що зайти на нього можна в будь-який час дня і ночі.

У верху ви зможете знайти спеціальне поле, при заповненні якого можна буде зробити вхід в особистий кабінет. Після того, як ви авторизувалися вам доступна вся інформація про ваш обліковий запис. Розібравшись, можна приступати до укладання парі.

Сама процедура навряд чи у вас викличе складнощі, якщо ви хоча б раз вже успішно її виконали. Однак, як показує практика деякі гравці як і раніше можуть відчувати деякі труднощі, так, наприклад деякі можуть переплутати leon і його аналог leonbets. Так перший є легальним букмекерів, який працює в Росії, інший же не має відповідної ліцензії та веде діяльність в основному в країнах Європи. При цьому персональні дані на офіційних сайтах не дубльовані, тому маючи аккаунт на одному ви не будете мати його на другому. Так само багато хто забуває паролі від своїх сторінок в букмекерській конторі. Дана проблема досить проста, особливо, якщо ви ознайомитеся зі спеціальною статтею на нашому сайті.

Огляд особистого кабінету БК Леон

Сама функція в першу чергу необхідна для того, щоб отримувати «звіт» про те, що відбувається з вашим ігровим аккаунтом, тут ви знайдете всю необхідну інформацію про:

  • стан рахунку
  • історії ставок
  • сумі бонусів
  • Різних оголошеннях адміністрації
  • Способах по зняттю і поповнення рахунку

Звідти ж ви можете перейти до парі на спорт і кіберспорт, як в режимі лінії, так і в live. Перегляд деталізації фінансових операцій які відбувалися на вашому ігровому рахунку. А також прямий зв'язок зі службою підтримки для клієнтів бк.

Вхід в особистий кабінет в додатку Леон

Незважаючи на здаються відмінності між персональним комп'ютером і мобільним пристроєм, проте, процес авторизації практично ідентичний для мобільного застосування та офіційної версії сайту. Ось тільки для початку роботи необхідно буде завантажити програмне забезпечення для вашого девайса. Так букмекер створив софт, розроблений для Android і iOS, скачати який можна на офіційному сайті. Далі ви можете авторизуватися, використовуючи свої логін і пароль. Ви можете поставити галочку поруч з «запам'ятати мене», після чого ви зможете заходити в додаток без обов'язкового введення даних. Після цього вам доступний функціонал особистого кабінету, при цьому як можливості, так і дизайн нічим не відрізняються від таких на сайті.

Ви також можете перестати перебувати в своєму акаунті, натиснувши відповідну кнопку «вихід», зазвичай це робиться для того, щоб ніхто крім вас не міг використовувати дані вашого облікового запису. Якщо з якоїсь причини ви перестали грати, то ви можете скористатися функцією видалення персональної сторінки. Після чого для подальшої гри знадобиться створення нового облікового запису та проходження реєстрації.

Якщо у вас виникли складності і питання, то завжди звертайтеся до служби підтримки, яка допоможе розібратися в незрозумілих ситуаціях.