Завантажити додаток Леон на iPhone

Завантажити додаток Леон на iPhone
Букмекерська контора Леон - одна з найбільш затребуваних БК, що діє як в Росії, так і на міжнародній ігровий арені. Її онлайн-портал щодня пропускає десятки тисяч початківців і професійних гравців.

технічна інформація додатки БК Леон
версія 2.96.8
наявність в app store є
мова програми російська
розмір інсталяційний файл 72,5 мб
розмір програми 133 мб
операційна система IOS 10.0 і вище
ліцензія безкоштовно

Працює компанія виключно зі ставками на спорт, що привертає людей «старого гарту», ​​добре пам'ятають БК касового типу. Просунуті користувачі можуть використовувати офіційний додаток для мобільних гаджетів, які працюють на базі iOS.

Огляд інтерфейсу і можливостей

існуюче мобільний додаток Леон на Айфон дозволяє користувачам робити ставки на будь-які спортивні змагання (додалася категорія киберспортівних ігор) зі своїх пристроїв від Apple. Повний каталог подій ідентичний тому, що представлений на сайті БК.

Дизайн

Відразу варто сказати, що версія для iPhone не відповідає рекомендаціям з розробки від Apple, оскільки в структурі інтерфейсу є нехарактерні для цієї операційної системи елементи (таби, підписи і іконки у кнопок), а сторінки, на які переходить користувач, не містять підписів. В цілому, зберігається лаконічність оформлення, але з певними труднощами навігації.

мобільний додаток Леон на Айфон

Темні тони фонових елементів з контрастними іконками і текстом надають різний ефект на користувачів. Хтось вважає подібні колірні поєднання занадто похмурими, а для інших - екран менше «ріже по очах».

Інші аспекти використання

При першому запуску обов'язкове геолокація пристрої користувача. Це дозволяє додатку визначити місце розташування гравця. Якщо в його країні діяльність букмекерської контори заборонена, то робота з додатком буде припинена. В інших випадках слід простий процес реєстрації і / або авторизації, супроводжуваний детальними поясненнями і, звичайно ж, прочитанням Умов роботи з софтом і здійснення ставок.

мобільний додаток Леон на Iphone

У числі інших позитивних моментів:

  • спливаючі підказки;
  • підбудовується під користувача інтерфейс;
  • можливість перегляду ставок без авторизації;
  • поповнення рахунку і виведення коштів прямо з додатку.

Більше подробиць отримаєте в процесі практичного використання програми. Варто відзначити, що в магазинах мобільного софта доступна як версія для iPhone з iOS, так і для OS Android.

Завантаження і установка

Якщо на Android можна завантажити інсталяційний пакет прямо з сайту БК, то встановити на iOS цей софт доведеться через офіційний магазин AppStore. Відповідно, знайти додаток можна через рядок пошуку, ввівши туди «БК« Леон », або перейшовши за прямим посиланням - https://itunes.apple.com/ru/app/leon/id1177395683.

мобільний додаток Леон на Iphone

У Росії будь-який власник пристрою на базі iOS може безкоштовно завантажити додаток і почати роботу з ним, дотримуючись умов реєстрації та аутентифікації власного облікового запису.

Порівняння функціоналу з сайтом БК

Якщо ви вирішили скачати БК Леон на Айфон - слід знати про наступні його недоліки (порівняно з сайтом контори). В тому числі:

  • неможливість застосування детального фільтра до списку подій;
  • відсутність системи нагадувань про події;
  • немає розділу з результатами матчів.

Решта недоліків є відносними, оскільки мова йде про відсутній функціонал, як в мобільному софт, так і на самому порталі БК (відеотрансляції, казино, система тоталізатора і т.д.).

висновок

Таким чином, події для ставок подаються традиційним чином. Простий інтерфейс не вимагає особливих навичок роботи користувача з будь-яким iOS гаджетом. У БК «Леон» подбали про користувачів, які хочуть заробляти на своїй удачі або знаннях в спорті, звільнивши їх від численних додаткових елементів, якими багаті інші мобільні додатки.