Правила гри в букмекерській конторі Леон


БК Леон давно відомо серед гравців російського сегмента інтернету за свої широкі можливості, чесні виплати і, звичайно, високі коефіцієнти. Спробуємо зрозуміти як почати грати, щоб діяльність в букмекерській конторі нічим не могла бути затьмарена.

Правила БК Леон

Почнемо з того, що БК Леон є сертифікованим букмекерів на території РФ, це означає те, що компанія діє в правових рамках федерального законодавства. Для користувача це означає постійний і безпечний доступ до сервісу, а так само гарантії на виплати і захист держави в конфліктній ситуації.

Для того, щоб почати грати необхідно пройти реєстрацію і підтвердження ваших персональних даних в ЦУПІС, що є обов'язковими умовами, для початку роботи з букмекерськими конторами на території РФ. Однак перед цим вам обов'язково необхідно ознайомитися з правилами, за якими діє даний сервіс, які знаходяться в однойменному розділі на головній сторінці офіційного сайту Леон, з якими вам надалі доведеться погодитися для початку гри.

У чому мета гравця? Виграти, зробити це можна поставивши на успішне проходження якоїсь події, яке має виразно значення коефіцієнта. Останній створюється букмекерів і зазвичай передбачає ймовірність результату. Чим вище котирування результату, тим нижча ймовірність його походження. При цьому виграш формується з суми ставки, яку поставив гравець, яка при вдалому результаті множиться на значення коефіцієнта. При програші всі поставлені гроші згорають.

Умови прийому ставок

Всі умови в цій статті розглядатися не будуть, найкраще ознайомитися з ними на офіційному сайті Леон, на якому в розділі правил можна ознайомитися з усіма принципами та умовами, за якими працює букмекерська контора. Там же ви можете знайти відповіді на самі часто задають питання, які стосуються як діяльності компанії, так і спорту в цілому.

Типи ставок. Правила розміщення ординарій і правила БК Леон на експрес

Для кожного зареєстрованого гравця букмекер пропонує різні варіанти ставок, які розрізняються за деякими параметрами. Так ординар - це ставка, яка формується з конкретного результату для єдиного події. Експрес - вид ставки, при якому в купон записані результати відразу декількох подій, де коефіцієнти всіх врахованих позицій множаться між собою і ріскуемой сумою. Система - вид експреса, який дає можливість для помилки, але з помітно меншими призовими. А тепер поговоримо про сам процес розміщення парі на сайті бк Леон:

  • В першу чергу необхідно зрозуміти в якому режимі ви хочете робити ставки. Лінія дозволить робити ставки на події, яким тільки належить статися, в той час як лайв - на матчі в режимі реального часу.
  • Після цього виберіть необхідний вид спорту
  • Виберіть конкретний результат для матчу, при цьому доступні прості, як наприклад результати матчу, так і кількість забитих м'ячів за певний час і багато інших
  • При цьому, щоб оформити ставку досить натиснути на значення коефіцієнта, який вказаний поряд з будь-яким результатом. Після цього відкриється купон, в якому необхідно вказати суму грошей, а потім підтвердити введені дані.
  • Чекаємо закінчення матчу і перевіряємо ставку.

Спори і розбіжності

Перед тим, як зареєструватися букмекер вимагає від своїх гравців згоду з перерахованими правилами сервісу. Ми настійно рекомендуємо ознайомитися з вказівками в документі, особливо з огляду на те, що компанія є організацією, в якій знаходяться ваші гроші. По-перше, це допоможе новачкам розібратися в базових механіків і принципах роботи букмекера і його пропозицій. По-друге, це гарантує, що більшість проблем будуть вирішені ще до моменту звернення в техпідтримку, так як багато ситуацій і їх вирішення вже описані в правилах. Однак, якщо ви зустрілися з несправністю і неможливістю скористатися тією чи іншою функцією необхідно моментально зв'язатися з підтримкою і пояснити максимально докладно зустрінуту ситуацію. Це дозволить швидко і без зайвих нервів вирішити всі виникаючі проблеми.