Чому не працює БК Леон

Чому не працює БК Леон


Щоб зробити ставку вам в першу чергу необхідна наявність працюючого сервісу букмекерської контори. Але трапляється і таке, що отримати доступ до компанії з якихось причин неможливо. Що ж робити, якщо сайт Бк Леон недоступний? З якої причини це можливо і що з цим робити?

Сайт букмекерської контори Леон

БК Леон вже давно займає міцне положення на ринку російських букмекерських послуг. При цьому її діяльність повністю відповідає місцевому законодавству, тому сервіс має повністю ліцензований статус на території РФ. При чому основа її роботи знаходиться в сайті, де надаються інтерактивні ставки, в тому числі і в режимі реального часу.


Будь-який користувач зможе дізнатися знаменитий фірмовий дизайн сайту Леон, як тільки потрапить на нього. При це розробник подумав про новачків, які оцінять відмінну навігацію і зрозумілі переходи, після яких неможливо заблукати в пропозиціях букмекера. Більш того, всі це доступна і користувачам мобільних пристроїв на базі ос Android і iOS, які можуть навіть в дорозі зробити необхідну їм ставку. В такому випадку, з чим пов'язана відсутність сайту Леон?

Проблеми з доступом до сайту БК Леон

С не таких давніх пір в РФ почався процес легалізації діяльності інтернет букмекерських контор. За короткий час дане законодавче рішення перевернуло з ніг на голову російський азартний бізнес, який виявився заблокований до отримання спеціального статусу, який би дозволяв би офіційну діяльність в Росії. При цьому в іншому випадку доступ до подібних сервісів блокувався спеціальної державною структурою - Роскомнадзором.


З тих самих пір, деякі гравці шукають способи обходу даного рішення і можливості почати грати на сайті свого улюбленого букмекера.

Як правило, першим рішенням для цього було використанням дзеркал - спеціальних сайтів-дупликатов, які відбивав функціонал оригіналу, але знаходився по іншому адресою, який ще не потрапляв в поле зору Роскомнадзора. Саме таким чином ведуть справи нелегальні інтернет букмекери.

Це все було загальним і для БК Леон, яка здійснювала подібні дії до моменту залагодження питання з державою. При чому після попадання в легальні списки у використанні дзеркал відпала всяка потреба. Таким чином, основна проблема, яка викликала проблеми з доступом вже вирішена.

При цьому при питанні, де ж грати, наша відповідь однозначна - тільки у ліцензованих державою букмекерських контор. Саме такий тип букмекерів дозволить вам насолодитися беттінга без зайвої напруги і стресу. При чому вам не треба шукати дзеркала та інші сторонні сервіси, так як ви можете ставити на офіційному сайті. При цьому в іншому випадку ви не захищені від можливих шахрайських дій нелегальних букмекерів, тому ваші інтереси знаходяться в свідомо уразливому положенні.

Сайт Леон не доступний, що робити?

І так ви все-таки не можете зайти на офіційний сайт БК Леон, то що робити?

  • Перевірте своє інтернет-підключення, можливо справа йде саме в ньому. Так, якщо ви не можете підключитися до інших сайтом, то справа швидше за все саме в цьому.
  • Спробуйте перевірити статус сайту за допомогою використання VPN-сервісів, якщо ви так змогли отримати доступ, то причина пов'язана з можливими блокуваннями з боку вашого провайдера.
  • Якщо не одне з перерахованого не допомогло, то варто відправити запит в службу підтримки (можна через додаток Леона), Яка повинна підказати як причину проблеми, так і її рішення.