Податки з виграшу в БК Леон

Податки з виграшу в БК Леон

Ліцензований статус всіх букмекерських контор на території РФ можливою завдяки тому, що кожна з них платить податкові відрахування на користь держави. У тому числі це стосується тих грошей, які виграють гравці. Тієї ж долі не уникнув і БК Леон. На прикладі цієї компанії спробуємо розглянути як процес оподаткування працює, а також хто і як повинен виплачувати на вимогу.

Податок на виграш в букмекерській конторі

Нові зміни в російському законодавстві призвели до того, що кожен громадянин за умови отримання доходу від виграшу в лотереї або укладеної ставки повинен відобразити виграну суму в податковій декларації. При цьому податку піддається не вся сума, а тільки чистого прибутку, тобто те, що було виграно мінус поставлені гроші.

Так нещодавно ФНС постановила визначати суму стягнутих податків не за весь рік, а за кожну окрему ставку. Таким чином, виходить, що якщо гравець протягом календарного року програвав суму більшу, ніж він вигравав, наприклад 120 тисяч проти 100, то податки він платити був не зобов'язаний.

Зараз же податки віднімаються з кожної конкретної виграної ставки. При чому, якщо ви захочете зняти гроші, то букмекер відразу ж утримає суму податку, але це стосується тільки виграшів рівних 15.000 гривень або більше. В інших випадках доведеться оплачувати самостійно.

Чи можна обійтися і не використовувати декларацію 3-ПДФО і якщо так, то за яких обставин?

Сплата податків в БК Леон

Якщо ознайомитися з правилами сервісу, то дізнаємося, що БК Леон дає доступ до інформації про ваших персональних даних в ФНС Росії (ви погоджуєтеся з цим пунктом у момент реєстрації). При цьому при спробах вивести за один раз відразу дуже велику суму грошей, то адміністрація сервісу має право зробити запит вашого ІПН, що так само відображено в правилах.

А тепер з приводу оплати податків, так хто ж все-таки повинен оплачувати належні державі суми? Так якщо гравець отримав чистим доходом понад 15.000 гривень, то сума податку в цьому випадку утримується автоматично букмекерською конторою, яка потім надає інформацію в податкову службу. Якщо виграш становить 14.999 і менше, то саме гравець зобов'язаний заплатити кошти на користь держави.

Ще трохи важливої ​​інформації з приводу податку на виграш:

  • Якщо прибуток менше 4.000 гривень, то сума не вимагає оплати податків;
  • Сума чистого виграш в діапазоні від 4.000 до 14.999 виводиться гравцем в повному обсязі, але гравець зобов'язаний проводити виплати податків;
  • Будь-виграш з БК Леон (навіть мобільної версії сайту), Який перевищує 15 тисяч чистого доходу, знімається з автоматичним вирахуванням 13% податкового збору;
  • Гравець повинен в обов'язковому порядку згадати в своїй податковій кількість грошей, які він отримав за допомогою онлайн ставок до 30 квітня наступного календарного року;
  • Загальна сума податку за декларацією повністю виплачується до 15 липня наступного року.

ситуація

  • Ви змогли вивести суму грошей з БК Леон, частина з яких становить 14.000 гривень чистого доходу і зробили це в лютому 2019;
  • Ви повинні в такому випадку подати податкову декларацію із згадкою суми виграшу, аж до 30 квітня 2020;
  • При цьому ви повинні повністю погасити заборгованість в 13% від 14.000 до 15 липня 2020.

Тепер ви в усі зброю і знаєте про всі питання, пов'язаних з податками, як вони працюють і чому, а головне, що необхідно робити гравцеві, який використовує букмекерську контору Леон і їх застосування: на айфон і на андроїд. Якщо у вас залишилися якісь питання, то варто задати їх безпосередньо в службу підтримки сервісу.