Мобільна версія Леон

Мобільна версія Леон

Безліч букмекерських контор стежить за сучасними тенденціями, в тому числі і за тим, що величезна кількість користувачів сьогодні використовують можливості світової мережі зі своїх мобільних пристроїв.


Таким чином, стає ясно, що в цей час просто необхідно мати пропозицію і для подібних користувачів. Звичайно, в стороні від цього не залишилася вона з найбільш шанованих контор - Леон, яка розробила свої пропозиції для мобільних девайсів. Розберемося, що це дає користувачам нижче.

Особливості мобільної версії Леон

Щоб скористатися наявними можливостями мобільної версії сайту букмекерської контори Леон не буде потрібно багато зусиль. Ви можете відразу перейти по засланні. Або ж скористатися будь-пошуковою системою і вбити відповідний запит.


Відразу ж з плюсів варто відзначити зручність використання в тому числі і завдяки вмілій адаптації можливостей під екран вашого девайса. Так користувачі даної версії сайту мають ті ж функції, що і на пк.

Мобільна версія сайту пропонує:

  • Битися об заклад на будь-які спортивні зустрічі і матчі
  • Використовувати всі можливості в особистому кабінеті
  • Робити експрес-ставки
  • Лайв-режим
  • Бонусні програми, в тому числі і до 4 тисяч, які дарує букмекер новачкам

Зверніть увагу на додаток БК Леон

Завантажити додаток завжди можна з офіційного сайту букмекерської контори Леон. При цьому вони доступні для обох популярних платформ сучасності - Android і iOS. Єдиний момент, що вам доведеться при установці поставити галочку про можливість скачування програми з невідомих джерел. При цьому дизайн і можливості софта практично не відрізняються від таких для мобільної версії сайту.

Найцікавіше, що додаток може сподобатися більше в зв'язку з тим, що споживання трафіку знижено набагато сильніше. Так само воно зажадає набагато менше енергії з акумулятора вашого мобільного пристрій, що обрадує тих, хто знаходиться постійно в дорозі. Користуйтеся послугами букмекера в будь-який час і в будь-якому місці, головне, щоб вам був доступний інтернет.