Як зареєструватися в БК Леон

Ви не знайдете нічого складного в проходженні процедуру реєстрації, навіть якщо ви новачок вперше вирішив зіграти на ставках. Вона нічим не відрізняється від подібних на інших інтернет ресурсах, як саме це зробити розглянемо нижче.

Реєстрація на сайті Leon

Для чого потрібна реєстрація? Проходження даної процедури потрібно, для того щоб почати робити ставки на сайті leon.ua. Після створення облікового запису ви зможете використовувати будь-яку платформу для укладення парі. Наприклад, в мобільній версії сайту або в мобільному додатку Леон на iOS і Андроїд.

До речі обов'язково варто серйозно поставитися до вивчення правил сервісу, за яким працює сайт букмекерської контори.


Як ніяк ви збираєтеся довірити їй свої гроші. Так само це допоможе ряд проблем, з якими ви можливо зіткнетеся, так зазвичай там можна знайти і відповіді на найбільш поширені питання. Так, що це точно буде не марним.

Крім реєстрації всім новоприбулих гравцям доведеться пройти процедуру ідентифікації. Це обов'язкова процедура, нав'язана в тому числі і букмекерові. Все це необхідно, щоб гравець міг підтвердити свої особисті дані та, звичайно ж, повноліття. При цьому сама верифікація в букмекерській конторі Леон проходить за допомогою платіжної системи КИВИ. При цьому навіть, якщо у вас його немає, то він буде створений по проходженню верифікації. Таким чином, вам не потрібно нічого зайвого крім відкриття рахунку в QIWI.

способи реєстрації

Найпростіше пройти реєстрацію можна використовуючи офіційний сайт або мобільний додаток БК Леон.

На комп'ютері через сайт

Найпростіший і легкий спосіб для реєстрації. Але, як і раніше, варто уважно поставитися до цього, щоб не допустити помилок під час введення даних.

  • В першу чергу варто ввести свої контактні дані, наприклад номер телефону та електронну скриньку, після чого вибрати ігрову валюту і створити пароль.
  • Вкажіть персональні ідентифікаційні дані
  • Для завершення процедуру підтвердіть дані на сайті Leon.ua, а також вивчіть і погодьтеся з правилами сервісу. Після цього можливо буде відкрити депозит, на суму якого можна буде почати гру.

За допомогою додатків і мобільного сайту

Якщо ви є користувачем мобільного девайса, можна зареєструватися використовуючи можливості мобільної версії сайту БК або мобільних додатків Леон. Так само, як і при реєстрації на сайті необхідно вказати логін і пароль, контактні дані та персональну інформацію. При цьому варто не забувати про те, що номер телефону, один з найважливіших ідентифікаторів, за яким буде відбуватися верифікації та підтвердження платежів.

Які документи необхідні для ідентифікації?

Для того, щоб пройти дану процедуру не буде потрібно багато зусиль, як того передбачають деякі користувачі. В першу чергу, для цього необхідно мати поруч з собою паспорт, номер мобільного телефону, який був зазначений під час реєстрації, а також гаманець в Ківі, який запропонують створити в процесі.

Таким чином, пройти цю процедуру не складе ніяких труднощів. Після чого можна насолодитися можливістю робити ставки як лайв, так і в лінії.