Як відновити пароль в БК Леон

Як відновити пароль в БК Леон


Деякі гравці часто стикаються з проблемою того, що після довгої відсутності в букмекерській конторі дуже складно згадати пароль від свого облікового запису. При цьому є ймовірність, що згадати ви його так і не зможете. Не переживайте, це звичайне явище, рішення якого завжди очевидно. А якщо ви новачок в середовищі Інтернет або в букмекерській конторі, то ось докладні вказівки для того, щоб повернути доступ до свого облікового запису.

Пароль і реєстрація в БК Леон

Почнемо з того як саме необхідно авторизуватися в особистий кабінет в бк Леон. Тим більше, що процес цей нічим не відрізняється від подібної процедури, яку пропонують інші інтернет-сервіси, магазини і так далі. Один раз дізнавшись ви вже ні з чим сплутаєш.

Так під час реєстрації користувач повинен ввести дані свого електронного ящика, після чого придумати свій пароль для входу на сервіс. При цьому мінімальне значення знаків, які повинні міститися в паролі - 7 символів. Тому постарайтеся, щоб вони були унікальні і не повторювалися, таким чином ви зможете надійно захистити свої дані. При це поруч з паролем ви відразу ж побачите, як його оцінює система.


Після цього ви зможете зайти на сайт, ввівши ваш логін і пароль, так само можете дозволити вашому браузеру автозаполнять паролі і логіни.

Як відновити пароль в БК Леон

А ось, якщо ви не можете згадати ваш пароль, а зайти за допомогою автозаповнення неможливо з якоїсь причини, то ви можете відновити свій пароль. При це існує кілька варіантів на подібний випадок.

  1. Поруч з формою авторизації знаходимо кнопку «Забули пароль»
  2. При декількох невдалих спробах введення логіна і пароля, ви можете побачити кнопку «відновлення пароля».

Відмінностей між ними ви не побачите, тим більше, що далі ви перейдете на одну сторінку, на якій ви зможете відновити пароль.

Крім самого функціоналу для даної процедури так само вказані докладні інструкції від самого букмекера.

  • Впишіть в форму вашу дату народження. Перевірте дані на помилки
  • Вкажіть адресу електронної скриньки, який був введений при проходженні реєстрації
  • Перегляньте вхідні повідомлення на вашій пошті
  • Якщо немає листи, спробуйте перевірити папку "спам"
  • Зайдіть в свій аккаунт використовуючи надані тимчасові дані, і не забудьте поміняти пароль на більш зручний для вас.

Відновлення пароля через додаток

Подібна операція доступна для проходження і через мобільний додаток при чому на будь-якій платформі. При цьому кількість зміни паролів нічим не лімітовано і зробити це знову ви зможете в будь-який момент. Якщо у вас виникли питання по технічної складової і не тільки, то сміливо звертайтеся до служби підтримки БК Леон.