Як видалити акаунт в БК Леон

Як видалити акаунт в БК Леон

Є ціла безліч різних причин, за якими вам захотілося перестати грати в букмекерській конторі. Можливо ви хочете змінити діяльність, може бути вам просто набридло витрачати свої гроші або процес перестав приносити задоволення. Причини не важливі, але ви твердо вирішили закінчити і закрити рахунок. Давайте розберемося, як можна видалити акаунт в БК Леон.

Букмекерська контора Леон

БК Леон вже давно зайняла своє становище на ринку букмекерських послуг в Росії, пропонуючи свої послуги величезній кількості гравців. Відмінні розіграші, зручний дизайн і постійна реклама давно привернули молодь для відмінних ставок. Зручний сайт і мобільний додаток (ios | android) Гарантують, що ви можете мати доступ до всіх послуг букмекера навіть далеко від дому або в дорозі.

Однак, уявімо, що з якоїсь причини вас не влаштовує контора або букмекери в цілому, і ви хочете закрити рахунок і знищити свого облікового запису в БК. Що необхідно зробити, щоб назавжди забути і про контору і про беттінг?

Офіційне вилучення користувача

Якщо уважно ознайомитися з правилами, то ми побачимо, що букмекерська контора Леон говорить тільки про один випадок можливого закриття рахунок і облікового запису клієнта на сервісі. Відразу кілька пунктів згадують нечесну гру і шахрайство, а яке в особливо тяжких випадках покладається покарання у вигляді видалення облікового запису. При цьому добровільної процедури видалення свого ігрового рахунок в правилах не передбачено.

Докладне вивчення «політики конфіденційності» теж не дала позитивної відповіді. Виникає питання, а чи можна взагалі закрити ігровий рахунок за своїм бажанням? Відповідь. Так. Ось тільки букмекерські контори навмисно не виставляють таку можливість на загальний огляд.

Як видалити обліковий запис Леон

Наведемо загальну для всіх контор інформацію, що конкретно необхідно пройти, щоб позбутися від свого ігрового рахунку.

  • Звертаємося до служби підтримки Леон
  • Оформляємо офіційний запит на електронну пошту або через зворотний зв'язок з клієнтами. Зробити це можна у вільній формі
  • Слідуємо вказівкам, які будуть відправлені у відповідь співробітниками підтримки

При цьому важливо пам'ятати перед закриттям обов'язково не забудьте зняти всі кошти зі свого балансу. Однак, навіть якщо ви це не зробили все кошти будуть відправлені гравцеві перед тим, як рахунок буде закритий, тому не варто переживати, якщо не вивели гроші заздалегідь.

Виходить, що видалити обліковий запис на leon не така і проблема, навіть якщо врахувати, що інформація не знаходиться у відкритому доступі на сайті букмекерської контори. Вам тільки необхідно ретельно слідувати підказкам, які були видані службою підтримки.

Модно чи буде відновити акаунт

А ось відновити обліковий запис ви вже не зможете в букмекерській конторі Леон. Для того, що знову почати грати доведеться наново реєструватися і проходити необхідні процедури. Хоча реєстрація в ЦУПІСе для вас вже не буде потрібно, тому процес не затягнеться.