Як робити експрес ставки в БК Леон

Як робити експрес ставки в БК Леон


Будь-який гравець рано чи пізно замислюється над можливістю збільшення ризиків, що в підсумку стане результатом збільшених виграшів. Тому їх погляд часто залишається прикутим до ставок формату експресів. Постараємося розібратися, що це таке на прикладі БК Леон, а також умови, на яких надається дана функція.

Що таке експрес-ставки

Експрес - це такий формат парі, що дозволяє користувачеві закріпити в одній ставці відразу кілька прогнозів на безліч спортивних зустрічей. При цьому під безліччю варто розуміти, що кількість може змінюватися за вашим бажанням, починаючи від двох і закінчуючи ку до більш цікавою сумою. Як це працює?

Припустимо, що існує матч «Спартак» Москва проти «Зеніт» а при непоганому коефіцієнті о 2.00.


При цьому вже на через два дня трапляється гра в англійській прем'єр лізі, між Ліверпулем і Арсеналом, де коефіцієнт на перемогу вже 2,5. Якщо ваші знання та інтуїція підказують вам правильний результат матчу, то ви можете сформувати свій експрес.

Отримуємо парі з підсумковим значенням коефіцієнта 2.00 * 2.50 = 5. Таким чином, поставивши на даний експрес хоча б 100 гривень, отримуємо виграш в розмірі 500. Проте, існує ймовірність, що програє хоча б одна подія зі списку, в такому випадку програє вся ставка. Існують і інші ризики, крім лімітів, встановлених букмекерів, тому поговоримо і про них.

Загальні правила ставок експресом

Різні компанії, зайняті в букмекерському бізнесі, як правило, надають абсолютно різні умови для укладення парі, це стосується і експресів. Однак, навіть в цьому випадку ви знайдете при уважному ознайомленні з правилами, які не змінюються від сервісу до сервісу:

  • Не можна формувати експреси з прогнозів на один і той же матч
  • Не можна створити експрес з одночасного використання результатів з лінії і live-режиму. Вибирати можна тільки з одного певного формату
  • У вашому купоні максимально може виявитися до 10 подій
  • Щоб підтвердити укладення парі вкажіть кількість грошей, якими ви готові ризикнути і оформите парі
  • При вказівці суми, ви відразу ж можете побачити підсумковий розмір виграшу
  • Розрахунок за ставкою здійснюється тільки після того, як всі події, зазначені в ставочние купоні, будуть офіційно проведені

Як зробити ставку експрес в режимі лайв

Великої різниці між створенням подібної ставки в лінії і лайв не існує. Єдиний момент, який варто згадати, що ставки в live робляться в режимі реального часу, це означає, що коефіцієнти на кожну зустрічі можуть змінитися, а значить змінюється і підсумкова сума виграшу. Крім того, якщо не бути достатньо швидким, то одне з цікавих подій і зовсім може закінчитися і опинитися недоступним для укладення парі. При цьому для прискорення створення парі ви маєте можливість використовувати функцію «Автоматично оновлювати коефіцієнти».

Поставити експрес в додатку

Для гри в такому форматі укладення парі так само може ідеально підійти офіційний додаток Леон на мобільні пристрої на базі Android і iOS. При чому деякі беттори погоджуються з тим, що сформувати з мінімалістичного списку запропонованих подій на мобільні пристрої набагато зручніше і зрозуміліше, ніж використовувати для цього офіційну версію сайту. Особливо, якщо врахувати, що алгоритм не змінюється - додаємо подія, натиснувши на котирування для конкретного прогнозу, додаємо нову подію, а потім підтверджуємо вибір, вказавши суму грошей.

Обмеження для експресів в букмекерській конторі Леон

Крім максимальної кількості в 10 подій, існує і граничний мінімум в 2, завдяки якому і формується вбрання парі. При це врахуйте, якщо у вас була подія, за яке покладено повернення грошей, то ця ставка вважається перемогла, але з коефіцієнтом 1.0. Таким чином, якщо залишилися ставки виявилися переможними, то ви заберете весь куш, хоч і з меншою звичайно сумою. Тепер ви готові почати свою подорож в світі букмекерських контор і укладення парі.