Ідентифікація в БК Леон

Після недавніх подій зі зміною положень федеральних законів тільки кілька букмекерських контор отримали повністю сертифікований державою статус, за яким вони мають право надавати свої онлайн послуги на території Росії.


Однією з такою є бк «Леон», який сьогодні набув величезну кількість шанувальників. На жаль на сьогодні деякі новачки відзначають складність процедури реєстрації, тому розповімо про неї детальніше нижче.

Як пройти реєстрацію на сайті

Щоб почати робити ставки, використовуючи інтернет-ресурс букмекера необхідно пройти всього два обов'язкових етапи:

  • Реєстрація нового користувача на сайті БК, а також заповнення особистої інформації
  • Підтвердження вашої особистості через ЦУПІС

Як пройти ідентифікацію особистості

Для того, щоб почати грати після проходження процедури створити новий обліковий запис, на сайті букмекера необхідно підтвердити правильність введених вами даних. При цьому проходження подальшої операції буде потрібно тільки один раз (при чому навіть для різних букмекерів). Якщо вам потрібно детальні покажчики та інструкції, то їх можна знайти на сайті Leon.

Після того, як ви заповнили всю особисту інформацію в необхідні поля, далі буде необхідно підтвердити ваш номер мобільного телефону, за допомогою введення коду, який прийде через смс. Сама процедура пов'язана платіжною системою QIWI, яка є партнером більшості букмекерських контора. При цьому навіть, якщо ви не мали до цього спеціального гаманця, то після ідентифікації особи на вас заводиться новий автоматично. Рішення про його подальше використання залишається за вами, після підтвердження даних через КИВИ залишається тільки внести деяку суму грошей на ваш депозит і почати грати. Дивіться також: завантажити додаток Леон на айфон.

Також варто ознайомитися з правилами сервісу. Наприклад, в деяких випадках букмекерська контора може запросити додаткові документи для подальшого уточнення вашої особистості. Лякатися даної процедуру точно не слід.