Доступ до сайту БК Леон

З недавніх пір всі клієнти онлайн букмекерських контор випробували на собі проблеми з підключенням до сайтів улюблених ресурсів. Постараємося пояснити нижче, що стало причиною такої нестабільності і на прикладі бк Леон розповімо, що потрібно робити.

Офіційний сайт букмекерської контори Леон

На даний момент часу «Леон» (Leon, Leonbets), одна з найбільш відомих компаній на ринку букмекерських послуг, яка має легальний статус на території Росії і має відкритий доступ для всіх нових і старих користувачів. Дана Бк складається в ЦУПІСе, завдяки чому діє згідно з федеральним законодавством. Таким чином, сьогодні блокування не зачіпають офіційний сайт даного букмекера. Що ж відбувалося до цього?

Вхід на сайт Leon

У зв'язку нещодавніми змінами внесеними в законодавчу базу все онлайн букмекери перебували нелегальному становищі на території Росії. Через новий положення все букмекери зазнавали постійних блокувань з боку Федеральної податкової служби і Роскомнадзора. Через цю нетривалої боротьби бізнесу та держава більшість гравців на території Росії не мали доступу до своїх улюблених букмекерам.

При цьому досвідчені користувачі знаходили можливі способи по обходу блокувань, використовуючи новозареєстрована дзеркала та інші можливості. Дана ситуація доходила до того, що гравцям доводилося підписуватися на спеціальні розсилки, в яких описувалися актуальні можливості для обходу блокування, а також дзеркала, які працювали аж до виявлення і блокування належними структурами.

Де знайти сайт Leon сьогодні

Однак, даний процес боротьби не міг тривати вічно, тому між букмекерів і державою були укладені угоди, за якими БК працює і сьогодні. Після чого всі блокування даного ресурсу були зняті, а користувачі отримали вільний доступ до офіційного сайту в будь-який момент часу, не боячись того, що їх дані і гроші могли опинитися недоступні для користувача.

Сьогодні букмекер пропонує відмінні пропозиції в спортивній лінії і лайв режимі, що безсумнівно порадує будь-якого гравця. Однак, для новачків з'явилися і деякі труднощі, пов'язані з ускладненням процесу реєстрації, яка вимагає підтвердження особи в букмекерській конторі і ЦУПІС, проте в іншому БК може похвалитися відмінним доступом і постійного стабільного роботою сервісу, окрім відмінного мобільного сайту і додатки для Android і iOS.