Бонус код і бонуси при реєстрації в БК Леон

Бонус код і бонуси при реєстрації в БК Леон

Уже багато букмекерські контори взяли за правило намагатися порадувати новачків, які тільки пройшли процедуру реєстрації різними акціями, подарунками та розіграшами.

При цьому найбільш популярний формат для цього - привітальні бонуси, який вже освоїв, здається, кожен букмекер, в тому числі і БК Леон, яка пропонує бонус код при реєстрації.

Промокод: SerdcedoSerca

Леон вже давно на російському ринку букмекерських послуг, міцно зайнявши місце як серед конкурентів, так і в серцях своїх користувачів. Навіть, якщо ви жодного разу не грали в цьому сервісі, то з упевненістю можна сказати, що вам знайоме це ім'я завдяки активній рекламі та залученню гравців. При цьому, природно, що бонус код в цьому випадку є частиною подібної компанії.

Як працює бонус-код

Нічого нового і революційного в цьому понятті ви навряд чи знайдете, якщо вже тривалий час користуєтеся різними акціями, бонусами і так далі.

Це самий зрозумілий і простий промокод, ввівши який можна отримати якийсь бонус, встановлений букмекерською конторою заздалегідь. Для того, щоб такий отримати необхідно пройти реєстрацію в Леон і закінчити з ідентифікацією, при цьому під час введення даних буде спеціальне поле «бонус-код», в яке необхідно написати потрібну комбінацію.

Після цього необхідно поповнити рахунок на 3000грн, після чого можете розраховувати на подвоєння грошей на рахунку, але при виконання деяких вимог, які встановлює букмекер.

Як отримати бонусні кошти на рахунок?

Щоб отримати будь-який бонус необхідно прочитати конкретні умови надання. Так букмекер пропонує свою власну віртуальну валюту - «Леон». Дану валюту можна отримувати за «відіграні» гроші, так ви отримуєте 1 леон за 50 зіграних гривень, при чому в результаті не важливо чи була ставка програла або перемогла.

Розберемо схему нарахування бонусних Леонов на прикладі:

Припустимо, що ви збираєтеся зробити ставку в 100 р, на будь-який результат з можливим коефіцієнтом 2.0.

  • Якщо ставка програє, то отримуємо 2 Леона, 100грн / 50 = 2
  • Виграємо - отримуємо 2 Леона з різниці виграшу і поставленої суми. (2 * 100 - 100) / 2 = 2 Леона

Таким чином, користувач може ризикнути своїми коштами, щоб отримати бонус, який буде дорівнює половині всієї суми.

Так, якщо ви хочете стати володарем бонусу, який би дорівнював сумі вашого першого поповнення в 3 тисячі гривень, то вам необхідно укладати парі на свої гроші, щоб отримати 1 500 бонусних Леонов. Після цього ваш рахунок отримає поповнення на суму 3 тисяч гривень - суми першого депозиту. Якщо ви зробили все за інструкцією, а бонуси до вас не надійшли, то слід відразу ж звернутися в службу підтримки букмекерської контори, де вам допоможуть зрозуміти проблему і знайти її рішення. До речі, всі умови і вимоги можуть бути знайдені на спеціальній сторінці.

Де знайти актуальні бонуси в 2019 році

Будь-бонус код, як правило, можна знайти в певних місцях. Так бонус код від БК Леон знайдеться серед:

  • Партнерів Бк Леон - ЗМІ та тематичні сайти
  • Рекламних програм у блогерів та інших медійних особистостей
  • Соціальні мережі, як в офіційних групах і контактах БК Леон, або в тематичних паблік

І не забувайте, що будь-який код має свій «термін придатності», тому уважно стежте, щоб код мав актуальні терміни і його можна було б використовувати. Ще одна важлива думка - обов'язково вивчайте кожну бонусну програму і її умови, може бути вкрай прикро, що ви не отримали додаткові кошти або іншу перевагу, не виконавши якесь базова умова. Всього цього можна уникнути уважним прочитанням або звернення в службу підтримки, де допоможуть навіть з самими заплутаними правилами