Леон букмекерська контора офіційний сайт огляд

Детальна оцінка БК
надійність
8
коефіцієнти
8
Бонуси та Акції
9
Служба підтримки
9
трансляції
5
Мобільні версії
10
Лінія в прематче
9
Лінія в лайв
9
Виведення коштів
9
введення засобів
9
Разом
8.5
«Леон» займає п'яте місце серед БК по впізнаваності в Росії. Компанія націлена в основному на молоду аудиторію - про це говорять маркетингові акції букмекера.

Про Букмекери

Бренд «Leon» з'явився на ринку азартних послуг в 2007 році. У 2016 році контора змогла отримати своє офіційне ліцензування і сайт leon.ua, ставши першим букмекерів, який став працювати з ЦУПІС АТ «Ківі-банк», будучи учасником СРО «асоціація букмекерів».

Всі виграші користувачів знаходяться під захистом російського законодавства і державних органів, тому будь-який гравець може звернутися в суд за захистом своїх інтересів. У разі банкрутства організації всі зобов'язання по виплатах бере на себе резервний фонд СРО «Асоціація букмекерських контор».

З головних фішок компанії варто відзначити увагу до акцій і розіграшів, як наприклад недавня лотерея з головним призом авто або інші з грошовим призом. Контора залишається на слуху в тому числі завдяки активній роботі зі спортивними зірками та іншими популярними особами, так своїми представниками можуть вважатися Джефф Монсон, Олександр Кержаков, Роман Широков.

Плюси і мінуси
плюси
легальний
Гідна бонусна програма
Високі по ринку коефіцієнти на топові матчі з футболу
Є викуп ставки (кешаут)
Безліч варіантів оплати
Можливість самоісключенія гравця
мінуси
бідна розпис
Слабо представлений лайв
Ні ТВ-трансляцій
Ліміти на разовий висновок - до 14 500

Офіційний сайт

Єдиний доступний сайт - leon.ua


БК Леон

«Леон» на даний момент займає лідируюче положення за значеннями коефіцієнтів по турнірах і матчах у футболі і тенісі. При цьому контора залишає фокус тільки на певні найбільш популярні зустрічі і змагання, залишаючи поза увагою менш імениті, тому зробити ставки на екзотику - бадмінтон, сквош, регбі, дартс, пляжний футбол і флорбол вийти. Але ось матчі за регіональним турнірів і молодіжні змагання практично не представлені.

Реєстрація та верифікація

Для того, щоб почати ігрову діяльність в рамках контори потрібно завести обліковий запис не тільки в «Леоні», а й в ЦУПІС. Офіційне вимога законодавства.

Леон букмекерська контора офіційний сайт огляд

Відразу за фактом реєстрації нового користувача співробітники БК постараються перевірити введені персональні дані. Для цього буде потрібно активний телефонний номер, до якого буде прив'язаний Qiwi-гаманець. Якщо останній існує у користувача, то йому доведеться пройти верифікацію в вкрай спрощеною формою. Іншим же потрібно надати фото / скани своїх персональних документів:

  • Фото / скан розвороту з портретом
  • Фото / скан розвороту паспорта з реєстрацією

Сам процес підтвердження персональних даних зазвичай не займає більше двох годин, а гравець отримує гаманець від Qiwi-Банку.

У деяких випадках контора може зажадати проходження даної операції повторно в разі підозри гравця в нечесній грі або інше порушення правил сервісу. Повторне виконання операції потребують електронні копії документів, а також, швидше за все, участь у відеоконференції з одним із співробітників БК.

Поповнення та виведення коштів

Поповнити свій ігровий рахунок в БК «Леон» можна через кнопку «Депозит» в особистому кабінеті користувача.

Леон букмекерська контора офіційний сайт огляд

Після вибору платіжної системи відкриється вікно, в якому можна буде ввести в необхідну суму. Тепер про всіх доступних платіжках та їх обмеження:

  • Банківські картки (Visa, MasterCard, «МИР»), мінімальна сума - 100 гривень.
  • Qiwi-гаманець, 100 гривень
  • Юманіте (колишні Яндекс.Деньги), 100 гривень
  • Webmoney
  • Платежі мобільних операторів (МТС, Білайн, Мегафон, Tele2), 100 гривень
  • VK pay
  • Термінали оплати QIWI, 100 гривень

Вивести накопичені кошти з рахунку можна в меню «Виплати», при цьому варто уточнити, що переклад можна зробити тільки на ту платіжну систему, яку вже використовували для поповнення рахунку. Інакше вивести не можна. БК пропонує використовувати для виведення наступні системи: банківські карти Віза, Мастеркард (мінімум 1000 гривень), Юmoney (Яндекс.Деньги) і Ківі-гаманець від 100 гривень, мобільні оператори - МТС, «Білайн», «Мегафон», Tele2 від 10 гривень.

Всі перекази здійснюються автоматично, а самі терміни передачі не перевищують однієї години. Зазвичай все приходить за 15 хвилин. Однак, в деяких випадках БК може затримати виконання платежу в рамках розгляду протягом до 30 робочих днів для з'ясування необхідних обставин.

Мінімальна і максимальна ставки

Мінімальна ставка встановлена ​​в розмірі 20 гривень на будь-які ринки і події. Розмір максимально можливої ​​визначається індивідуально для кожного окремого матчу.

оподаткування

В рамках сучасного законодавства всі виграші в БК «Леон» обкладаються прибутковим податком у розмірі 13%. Якщо сума, яку гравець намагається вивести більше 15000 гривень, то зобов'язання по сплаті податку лягати на плечі букмекера, який потім повідомить гравця про суму утримання. Якщо сума менше 15 тисяч, то всі зобов'язання по податках залишаються на совісті гравця.

На даний момент Леон обмежує максимальну виплату значенням 14 500 гривень для того, щоб залишати податкові зобов'язання на плечах гравців, а не брати їх на себе.

Про службу підтримки

Найшвидший спосіб отримати консультацію і підтримку з боку співробітників контори - звернення в онлайн-чат, оператори швидко відповідають, намагаючись по можливості відповісти максимально ємко. Якщо проблема, швидше за все, зажадає для її вирішення невизначену кількість часу, то краще направити її відразу технічним фахівцям на електронну пошту - help@leon.ua.

Деякі спірні моменти можуть бути вирішені і на сторінках наших статей, БК «Леон» співпрацює з нами для вирішення призначених для користувача труднощів.

Мобільна версія

Користувачі можуть робити ставки не тільки зі свого ПК, а й скориставшись будь-яким мобільним девайсом - смартфоном або планшетом. Для цього буде потрібно використовувати спеціальний додаток або мобільну версію сайту. Остання доступна автоматично, як ви заходите на сайт з телефону.

Леон букмекерська контора офіційний сайт огляд

Пізніше сервісу визначить вашу операційну систему і запропонує завантажити відповідне додаток. Обидва варіанти доступу до букмекерові пропонують ідентичний за функціоналом сервіс в порівнянні з офіційним сайтом. Завантажити можна на практично будь-який пристрій на базі Android або IOS. На головній сторінці сайту можна ознайомитися з актуальною інформацією щодо Live ставками.

Окремо варто згадати наявність кнопки «Налаштування» і окремого меню «Відповідальна гра», які допоможуть обмежити дії з ігровим аккаунтом, наприклад встановити власні ліміти для оформлення перекладів або зовсім заморозити дію облікового запису.

Спеціальні пропозиції

БК «Леон» в першу чергу відома своїми акціями і різним «привабливим» матеріалом. Постійно поповнюється розділ з різними акціями і призами, в яких беруть участь в тому числі імениті персони зі спорту або бізнесу. Головні розваги на увазі розіграші комерційного продукту, створеного у співпраці з медійними особистостями.

Коефіцієнти - хороші

За останній рік своєї активності «Леон» провів серйозну роботу над поліпшенням лінії, запропонованої користувачам. Деякий час назад однієї не найприємнішою фішкою контори був серйозний розкид по маржі на різні матчі навіть в межах однієї ліги і на однакові ставки, зараз все вирівнялося в межах адекватного.

При чому в кінці кінців значення маржі були приведені в порядок не тільки в рамках одного турніру, але і в цілому за значеннями лінії. Кількісно ринок не став багатшим на події, проте, турніри великого розмаху і звичайні «середнячки» тепер мають приблизно однаковий рівень любові з боку букмекера, а гравці не відчувають себе ущемленими.

Якщо говорити про середні показники, то значення коефіцієнтів для топових розділів лінії - сильно вище середнього по ринку, але не досягає граничних висот.

Футбол

Для ставок на зустрічі 5 найбільш іменитих європейських турніру (Англія, Іспанія, Італія, Німеччина, Франція) класичні варіанти ставок - результат і тотал, пропонують маржу в розмірі 2-2,5%. Несуттєве відмінність буде на матчі РПЛ та інших європейських турнірів меншою значимості - 3%.

Серед приємних моментів для користувачів варто відзначити наявність в «Леоні» ставки на індивідуальні тотали, результати окремих відрізків зустрічі, а також «Обидві заб'ють» - для подібних рішень маржа зупинилася в межах 2-3%. Подібне можна не завжди зустріти навіть в самих населених конторах, які можуть дозволити собі знизити маржу через масовість.

Правда, варто відзначити, що маржа на нічийні ставки в рамках БК є одними з найвищих серед показників по усіма світовому ринку. Так що ставитися необхідно уважно.

Хокей

Тут відразу варто зазначити загальну оцінку маржі на середні показники по хокею - вони досить далекі до ідеалів, проте в порівнянні з багатьма явно виграють. Для топових змагань (НХЛ, КХЛ) рівень маржі в середньому встановлений в розмірі 4,5-5% на результати, для тотала і фори - 3,5-4%. Чемпіонати меншою популярністю (Чеська Екстраліга, ВХЛ) маржа вже різко піднімається до значень в 6-7%, при чому конкретний ринок не важливий.

У лігах найменшою популярністю (Словаччина, Норвегія, Польща) значення доходить майже до десятої частини - 8-9%.

теніс

Для турнірів найвищого значення (ATP, WTA) запропонована лінія має дуже серйозний розкид в залежності від ринків і конкретних матчів. Зазвичай, перемоги без «домішок» мають маржу в розмірі 3%, фори і тотали зупиняються на 4,5%. Хоч цей параметр простіше спостерігати в індивідуальному порядку.

В середньому по ринку на ITF і челенджерів маржа залишається в межах 6,5%.

Баскетбол

Найбільш відомі в рамках даного виду спорту турніри НБА і Євроліга припускають наявність маржі в розмірі до 4% не залежно від обраного ринку. Інші менш популярні змагання збирають маржу в межах 6-6,5%.

Ознайомитися з правилами розрахунку маржі по окремих ринках ви можете на нашому сайті у всіх необхідних подробицях для кожної окремо взятої контори.

Вибір ставок - нормальний

Кількісно доматчевих лінія в «Леоні» представлена ​​дуже різноманітно і на високому рівні з присутністю найбільш популярних турнірів з видів спорту, так і менш імениті ліги не залишилися без уваги букмекера. На момент лютого 21 року в запропонованих букмекерів значаться 20 спорту. При чому є і зовсім екзотичні варіанти ставок, серед яких знайдуться футзал, крикет, регбі, дартс, австралійський футбол і деякі інші.

Глибина опрацювання лінії досягає, як правило, максимум до матчів другого ешелону. Локальні турніри і молодіжні змагання, якщо і представлені, то вкрай бідно, надаючи тільки найбільш очевидні ринки без серйозного опрацювання. Особливо дісталося матчів з тенісу, в яких немає ніякого різноманіття на ставки по турнірах ITF, Challenger і іншим.

Доматчевих лінія є скоріше слабкою стороною в «Леоні». Немає виробленого стандарту, за яким можна було б зрозуміти, які ринки і ставки доступні в залежності від популярності і популярності того чи іншого турніру. Абсолютна більшість видів спорту представлено лише класичними прогнозами, які могли приїстися більшості запеклих гравців.

Футбол

Найбільшою любов'ю з боку букмекера користується, природно, футбол. Матчі найвищого рівня пропонують цілий спектр різних варіантів для ставок, як наприклад тотали і фори (як європейські, так і азіатські), точний рахунок, комбіновані наслідки, результати по відрізках часу, індивідуальні показники або авторство голів.

Матчі меншого значення, як правило, представлені тільки початкової рядком результатів і не більше того.

теніс

Вкрай бідна лінія, представлена ​​тільки основними наслідками в матчі або відрізках, фору і тотал в геймах і сетах, а також переможця зустрічі. Відсутні ставки на статистичні дані, не кажучи про індивідуальні показники.

Хокей

Раптово саме цей вид спорту отримав чималу увагу крім футбольних матчів і турнірів. Тут набереться прийнятне значення різних ринків, серед яких базові результати, діапазони тотала на матчі і окремі проміжки, діапазони фори з такими ж умовами, обидві заб'ю, хто перший заб'є, найбільш результативний період, точний рахунок, прогноз на продовження в овертаймі.

Баскетбол

Нічим не примітна лінія з баскетболу для абсолютної більшості змагань: результати, покупка по форе і тоталом з рівним кроком, половина матчу / матч, переможець першої половини, продовження в овертаймі, найбільш результативна чверть.

Сервіс Live - нормальний

Лінія для «живих» ставок значно поступається кількісно дуже серйозного кількості можливих своїх аналогів і конкурентів. Дуже велика кількість потенційних ринків залишається недоступними для гравців, які вважатимуть за краще використовувати БК «Леон». З іншого боку, якість розпису в Live виявляється набагато цікавішим, особливо на тлі власного Prematch, і нічим не відрізняється від вибору, пропонованого сусідніми конторами.

Розпис пропонує якісну різноманітність без якоїсь серйозної марною навантаження. Існує можливість гравцям робити ставки на хід і сценарій матчу: Гонка до Х очок, розіграш гейми за очками і інші. Різноманітність представлено і в ринках по форам - наявність цілих і четверні для використання.

Однією з приємних новин для гравців стане практичні повну відповідність маржі в доматчевих і Live ставках. Рівень маржі зберігається навіть на практично екзотичні матчі. Найбільш високі значення не перевищують 8%.

Єдине найбільш серйозне побоювання - відсутність спортивних трансляцій, які представлені сьогодні в більшості букмекерських, і які пропонують серйозне зручність для користувачів живого режиму.

бонуси Leon

Для того, щоб придбати приємну пропозицію від БК потрібно зареєструватися на сайті, а потім зробити перше поповнення на свій ігровий рахунок. Після цього гравець отримує бонус у вигляді 100% від суми свого перекладу на депозит, проте ліміт - 20 тисяч гривень.

Леон букмекерська контора офіційний сайт огляд

Сума бонуса перетворюється в реальні кошти після того, як бонусні очки (Леон) накопичаться до значення половини від доповненої суми. Спеціальна валюта накопичується від будь-яких зроблених ставок, не важливі при цьому результати - програш чи перемога.

Всі отримані бонуси потім перетворюються в реальну валюту за спеціальним курсом: 2 Леона = 1 рубль. Далі бонуси можуть бути використані як для поповнення вашого реального гаманця, так і для продовження ігрової діяльності в конторі.

Поширені запитання
Як зареєструватися на сайті БК Leon?
Для створення профілю в БК потрібно знайти кнопку «Реєстрація», яка виділена яскравим кольором на тлі офіційних квітів сайту. Після чого буде потрібно ввести необхідні персональні дані, які включають в себе паспортні. Більше подробиць можете дізнатися про реєстрацію в Leon можна в одній зі статей.
Як зробити ставку в Leon?
Відкриваємо необхідний вид спорту і матч, після чого вибираємо потрібний результат і натискаємо на нього. Після чого відкриється кошик, в якій необхідно ввести потрібну суму і підтвердити своє бажання натиснувши «Зробити ставку».
Як отримати бонус БК Leon?
Всі новачки в Леон мають право отримати особливий подарунок від контори у вигляді до 20 000 гривень. Для отримання бонусу потрібно стати зареєстрованим користувачем, після чого підтвердити всі введені дані, а потім поповнити свій ігровий рахунок. Після першого поповнення йдемо грати на ставках, виконуючи вимоги щодо термінів, подій і коефіцієнтам і насолоджуємося придбаним. Всі подробиці знайдете в окремій статті.
Чи можна в БК Leon зробити безкоштовну ставку?
На даний момент контора відмовилася від акцій, пов'язаних з фрібетом, однак користувачі можуть отримати і інші приємні доповнення, наприклад бонус за перший депозит до 20 тисяч гривень.
Де можна завантажити додаток Leon на телефон?
Завантажити додаток для Бк Леон можна на офіційному сайті, зайшовши на який з мобільного пристрою відкриється посилання для скачування на ваш пристрій. Конкретні рекомендації по завантаженню додатка для Android і IOS пристрої можна в тематичних публікаціях:

Мобільний додаток для IOS
Мобільний додаток для Android
Як користуватися мобільною версією?
Досить просто відкрити офіційний сайт Леон з мобільного пристрою, після чого перехід на мобільну версію буде виконаний автоматично. Користуватися можна абсолютно так само, як і оригінальною версією сайту. Однак, плюси використання саме мобільної версії ми розібрали в окремій публікації, яка доступна вам для переходу.
Як вивести гроші з рахунку БК Leon?
Для того, щоб отримати свої гроші з ігрового рахунку буде потрібно банківська карта, інтернет-гаманець або рахунок мобільного оператора, які вже були задіяні в поповненні депозиту Леон. Сама ж операція виконується в особистому кабінеті у вкладці «виплати».
Для создания профиля в БК потребуется найти кнопку «Регистрация», которая выделена ярким цветом на фоне официальных цветов сайта. После чего потребуется ввести необходимые персональные данные, которые включают в себя паспортные. Больше подробностей можете узнать о регистрации в Leon можно в одной из статей.
Открываем необходимый вид спорта и матч, после чего выбираем нужный исход и нажимаем на него. После чего откроется корзина, в которой необходимо ввести нужную сумму и подтвердить свое желание нажав «Сделать ставку».
Все новички в Леон имеют право получить особый подарок от конторы в виде до 20 000 гривен. Для получения бонуса потребуется стать зарегистрированным пользователем, после чего подтвердить все введенные данные, а затем пополнить свой игровой счет. После первого пополнения идем играть на ставках, выполняя требования по срокам, событиям и коэффициентам и наслаждаемся приобретенным. Все подробности найдете в отдельной статье.
На данный момент контора отказалась от акций, связанных с фрибетом, однако пользователи могут получить и другие приятные дополнения, например бонус за первый депозит до 20 тысяч гривен.
Скачать приложение для Бк Леон можно на официальном сайте, зайдя на который с мобильного устройства откроется ссылка для скачивания на ваше устройство. Конкретные рекомендации по скачиванию приложения для Android и IOS устройства можно в тематических публикациях:

Мобильное приложение для IOS
Мобильное приложение для Android
Достаточно просто открыть официальный сайт Леон с мобильного устройства, после чего переход на мобильную версию будет выполнен автоматически. Пользоваться можно абсолютно также, как и оригинальной версией сайта. Однако, плюсы использования именно мобильной версии мы разобрали в отдельной публикации, которая доступна вам для перехода.
Для того, чтобы получить свои деньги с игрового счета потребуется банковская карта, интернет-кошелек или счет мобильного оператора, которые уже были задействованы в пополнении депозита Леон. Сама же операция выполняется в личном кабинете во вкладке «выплаты».