Як заробити в букмекерській конторі Leonbets

БетВікі

Сьогодні спортивне змагання це не тільки захоплююче видовище, а й можливість для того, щоб заробити непогані гроші! Саме для таких любителів спорту і азарту існує можливість в букмекерській конторі Leonbets почати своє сходження, при чому дана БК дуже лояльна до новачків, і гравцям з невеликими сумами ставок.

Переваги БК «Леонбетс»

Одне з найголовніших переваг даного букмекера полягає в простоті використання і зручності інтерфейсу, що дозволить використовувати сайт будь-якому гравцеві незалежно від досвіду і наявної суми. Вам не доведеться блукати серед безлічі незрозумілих налаштувань, рядків і розділів - все виконано в простому і інтуїтивно зрозумілому стилі, який буде вам до смаку.

Цікаво й те, що питання як заробити на leonbets, у досвідчених користувачів сайту не виникає.

Адже даний сервіс пропонує для подібного виду доходу серйозні переваги:

  • Одні з найбільш високих коефіцієнтів, що існують на ринку букмекерів
  • Широка лінія, яка не дозволить вам пропустити жодного важливого спортивної події.
  • Деталізована лінія, яка дозволить робити ставки на ваших умовах, ваш вибір практично не обмежений.

А наявність live-ставок дозволить вам насолодитися і спортивним змаганням, і почуттям своєї переваги після перемоги вашої ставки. При чому ви завжди можете поставити ставку, після довгого очікування відповідного коефіцієнта на протязі всього матчу!

Які види бонусів у Леона

Букмекерська контора Леонбетс завжди рада вашим перемогам. Більш того, в цій БК з давніх часів існує процедура заохочення найвідданіших клієнтів. Тут ви знайдете і бонуси і промокодом, які допоможуть урізноманітнити весь процес беттінга і навіть спробувати щось нове. Подібні програми не обмежені тільки досвідченими гравцями, новачок теж знайде спеціальні пропозиції, які виразно зможуть його порадувати:

  • Відмінний бонус у вигляді подвоєння депозиту при внесенні коштів до 100 $ на свій ігровий рахунок в даній букмекерській конторі. Але щоб забрати бонус, вам доведеться накопичити бонусні очки - Леоне. При цьому необхідну кількість бонусів розраховується множенням суми вашого депозиту на 25, після успішного набору необхідної суми бонусів, ви зможете зняти їх.
  • Тісна співпраця зі Skrill, дозволяє букмекерові пропонувати акцію у вигляді 150% бонусу від розміру вашого депозиту (до 150 $), який ви здійснили за допомогою цієї платіжної системи.
  • Існує єдина система бонусів - Леоне. Дана внутрішня валюта дозволяє вам використовувати їх при обміні на реальні гроші і призи. Мінімальна сума для обміну становить 10000 Леонов, при цьому курс не змінюється і за 10000 Леонов ви зможете отримати 100 $. Так само певне значення даної бонусної валюти дозволить обміняти їх на різну техніку, як наприклад смартфони, ноутбуки, ігрові консолі та безліч інших. Накопичивши достатню суму обміняти призові ви зможете в будь-який момент часу, ніяких лімітів і обмежень не існує.
  • На додаток ви можете отримати кешбек за промокодом, щоб ще більше залучитися до улюблений беттинг.

Як вивести гроші з БК Леон?

Будь-який користувач даного майданчика може відкрити ігровий рахунок в трьох валютах: долари, євро і російські рублі. Кожна з доступних валют при цьому передбачає весь спектр платіжних систем без будь-яких обмежень.

На сьогоднішній найбільш популярні є переклади з використанням банківських карт систем VISA і Master Card, а також ел гаманці QIWI, Яндекс.Деньги, WebMoney, Skrill. Кожна з них має в своєму розпорядженні різними системами заохочення своїх клієнтів, а також вартістю послуг, з якими краще ознайомитися окремо. При цьому важливо пам'ятати, що електронні гаманці мають особливі домовленості з відомими букмекерськими конторами, тому використовуючи їх будь-яка транзакція в будь-якому напрямку буде займати хвилини, в той час, як банківськими картками на переклад буде потрібно до 3-х робочих днів.

Так само не забудьте про те, що вам необхідно буде пройти процедуру ідентифікації вашого ігрового рахунку, що потребують верифікацію вашої особистості. Зазвичай її можна пройти відразу після реєстрації вашого облікового запису у даній БК. Дана процедура гарантує, що тільки ви зможете мати доступ до ваших грошових коштів. Пройти її досить легко, а потім просто насолодитеся своїми перемогами!

Ярослав Р

10 років граю в аматорський футбол, на позиції "Воротар".
Дивлюся і аналізую матчі РПЛ, АПЛ, ФНЛ, Бундесліга і інші.
Роблю ставки в основному в БК Вінлайн і БК Фонбет.

Оцініть автора
Додати коментар