Працююче дзеркало сайту GGbet

Працююче дзеркало сайту GGbet

Для будь-якого досвідченого гравця не відкриємо секрету, що на даний момент в РФ існують ліцензовані і нелегальні букмекерські контори. Для новачків нагадуємо, що найбільша різниця між ними в тому, що останні блокуються спеціалізованими державними службами.

Звичайно ж, багато заперечать і про те, що подібні обмеження досить легко обійти за допомогою різних засобів, у тому числі і «дзеркал». Розповімо докладніше про подібну методику на прикладі відомого киберспортівной букмекерської контори - GGbet.

Що таке дзеркало? Як знайти?

Ще зовсім недавно молода букмекерська контора вважалася нелегальною на території РФ, а значить і піддавалася постійним блокуванням з боку Роскомнадзора. Відповідно, при звичайних умовах гравцям були недоступні всі функції сайту, серед яких: реєстрація, поповнення / висновок з ігрового рахунку, а також висновок самих ставок. Для цього було необхідно використовувати спеціальні дзеркала - сайти, що повторюють можливості оригіналу, але розташовані за іншою адресою.

При цьому, щоб знайти працюють дзеркала сайту GGbet від гравця потрібно просто вбити відповідний запит в своєму улюбленому пошуковику.

Навіщо ще потрібно дзеркало сайту?

На сьогоднішній момент букмекерська контора GGbet є офіційно визнаною букмекерською конторою, яка діє в рамках місцевого законодавства. Тому блокування не страшні сайту, тому гравець без всяких перешкод і складнощів може отримати доступ до букмекерові.

Однак, існує і двійник, офшорна версія сервісу, яка діє в обхід правового поля РФ, доступ для якої, як і раніше потребують від гравця використання дзеркал або інших інструментів, які, на жаль, можуть серйозно уповільнити роботу сервісу (telegram-канал БК, VPN -сервіси та багато іншого). Зазвичай цю версію використовують ті, хто почав грати ще до отримання букмекерів ліцензії або ті, хто не бажає платити податків зі свого виграшу на користь держави. Проте, нагадуємо, що подібне супроводжується високими ризиками, так як захист від свавілля букмекера ви не знайдете з боку держави.

Як уникнути постійного пошуку дзеркал?

Гравці, що використовують офшорну версію, рано чи пізно зіткнутися з проблемою пошуку альтернативних дзеркал, так як список актуальних сайтів постійно змінюється під напором Роскомнадзора. Як правило, дана проблема вирішується додаванням сайту-списку працюючих дзеркал в закладки, після чого оновлювати інформацію. Не забудьте, що і подібний сайт може піддатися блокувань, тому деякі додають відразу кілька.

Плюси і мінуси гри через дзеркало

До печалі безлічі гравців-клієнтів букмекерської контори GGbet, сервіс так і не надав свого офіційного мобільного застосування для гри на ставках. Як правило, подібне позбавило б безліч гравців від необхідності щоденного пошуку дзеркал, використання VPN-сервісів і багато іншого, що зазвичай полегшує доступ до сайтів нелегальних букмекерів. Однак, такого додатка на даний момент просто не існує, тому гравцям по-старому використовувати необхідні процедури, щоб насолодитися своїм хобі.