Мобільний додаток GGbet

Мобільний додаток GGbet

більшість сучасних букмекерських контор пропонує використовувати свій функціонал не тільки на домашніх комп'ютерах або своїх наземних відділеннях, а й за допомогою додатків для мобільних пристроїв.

Спробуємо розібратися в якості мобільного застосування GG Bet, букмекерській конторі, яка спеціалізується на ставках на спорт з приставкою «кібер». Подивимося, що пропонує молода БК.

Огляд додатків. Що можна зробити?

Букмекерська контора GGBET досить молодий гравець, який тільки почав освоювати ринок спортивних парі, спираючись на киберспортівниє заходи. При цьому на даний момент букмекер не має офіційно підтримуваного мобільного застосування для різних платформ. При цьому інші пропозиції ви можете використовувати на свій страх і ризик, але до БК вони не мають нічого спільного. Тому на даний момент ви навряд чи зможете знайти повноцінну версію програми для Android або iOS, але в майбутньому ситуація можливо покращитися.

Де скачати і як встановити?

Дивне питання для додатка, якого не існує в природі. Звичайно, гравець може знайти неофіційну версію програми для сайту, яка при цьому не підтримується самою букмекерською конторою. Однак, зіграти з мобільного пристрою гравці все-таки зможуть. Любителі киберспортівних дисциплін можуть використовувати мобільну версію сайту GGBet, де зможуть зробити ставки на улюблені DOTA-2, CS GO, League of Legends, Hearthstone, NBA та багато інших.

Плюси і мінуси додатків в порівнянні з сайтом

Відсутність конкретного пропозиції в сфері можливостей мобільного беттінга з боку букмекера GGbet розчаровує. При цьому функціонування мобільної версії сайту стоїть під серйозним питанням - часто виникають проблеми зі стабільністю роботи і його швидкістю, що викликає природний гніви клієнтів. При цьому навіть в якісно GGbet не є якимось великим гравцем, кількість подій представлено в більшому обсязі, але розпис і коефіцієнти на ділі виявляються мізерними. Рятують ситуацію величезне число трансляцій для кіберспорту, якими можна насолодитися прямо під час укладення парі.