Мобільний додаток GGBET на Андроїд

Мобільний додаток GGBET на Андроїд

зовсім молода букмекерська контора GGBET сьогодні пропонує чудові можливості для гри на ставках для любителів киберспортівних дисциплін. Незважаючи на недавню історію букмекер вже отримав ліцензію на території РФ і веде свою діяльність абсолютно легально.

Реєстрація в GGbet

Для того, щоб почати робити ставки на киберспортівниє дисципліни в букмекерській контора GGbet гравцеві необхідно пройти реєстрацію на сайті. При цьому для цього можна використовувати вхід з допомогою акаунтів в соцмережах, що займе значно менше часу.

Однак після великого виграшу, а в деяких випадках відразу після реєстрації, може знадобитися пройти і іншу витратну за часом процедуру - верифікацію особистості.

При цьому вона може викликати як головний біль, так і траплялися блокування ігрових акаунтів, що часте явище для БК GGBet. При цьому навіть скромні суми можуть викликати необхідність пройти дану процедуру, навіть якщо гравець робив це вже не один раз.

Для успішного завершення верифікації буде потрібно відіслати скан паспорта, фотографію вас з картою, яка використовувалася для внесення коштів на ігровий рахунок. Не варто так само дивуватися, що іноді співробітники букмекерської контори можуть зажадати відправити фотографію на тлі листування з ними з картою і паспортом. Але і це не все.

Далі від вас буде потрібно вийти на пряму відео зв'язок з співробітниками букмекера через Skype, Viber або інший месенджер. При цьому від вас буде потрібно відповісти на ряд питань про ваших знаннях в киберспортівних дисциплінах, при цьому робити помилку категорично не рекомендується, якщо ви не хочете втратити свого ігрового аккаунта і грошей на ньому.

Крім цього, компанія вибрала мало притягальну тактику з можливістю заблокувати доступ гравцеві, якщо той здається «занадто» успішним. Більш того, навіть серйозні Беттери обмежені ставками до 100 гривень, тому не варто чекати дуже серйозних виграшів на цьому тлі. При цьому букмекер пропонує і цікаві пропозиції.

Так на сайті БК GGBet легко можна знайти прямі відеотрансляції найбільш відомих і популярних в світі киберспортівних подій по DOTA-2, League of Legends, Counter-Strike, StarCraft-2, Hearthstone, PUBG, World of Tanks і багато інших. Однак, коефіцієнти у цього букмекера середні, які окупаються величезним числом можливостей для ставок в розпису.

Огляд мобільного додатка

Варто розчарувати користувачів знову - завантажити безкоштовно мобільний додаток GGBet не надається можливим за досить простої причини.

Подібного додатки просто не існує.

Що досить дивно для букмекерської контори, яка своєю спеціалізацією вважає спорт з приставкою «кібер». При чому деякі гравці відзначають, що навіть сайт букмекера залишає бажати кращого в своїй працездатності.

Природно, що будь-який гравець сам вирішує, де він хоче ризикувати своїми грошима і сподіватися на виграш, тим більше що розпис у букмекера дійсно серйозна на киберспортівниє події. Але навіть відсутність мобільного додатка GGbet на Андроїд або iPhone абсолютно не робить честі букмекерові, тим більше що подібні пропозиції існують і у ряду великих російських сервісів.

З іншого боку, не кожен з них пропонує паралельну трансляцію для абсолютної більшості подій в даній сфері. Проте, недавнє отримання ліцензії на діяльність на території РФ змушує вірити в можливість появи додатки для мобільних платформ вже найближчим часом.