Як вивести гроші з GGbet

Як вивести гроші з GGbet

Що приваблює гравців в можливостях ризикнути своїми грошима в букмекерській конторі? Азарт, емоції від виграшу улюбленої команди? Природно! Однак, хто б погодився на це, якби не можливість виграти ще більше грошей!

Процес цей важливий, але не менш необхідний і можливість благополучно вивести свої кошти з рахунку, з чим багато гравців можуть зазнавати труднощів. Розглянемо на прикладі популярного кіберспортивного букмекера - GGBET.

Виведення коштів. Платіжні системи, швидкість перекладу

У чому сенс виграшу грошей, якщо останніми ви не зможете скористатися? Логічне запитання, тому варто розглянути процес виведення коштів з ігрового рахунку уважніше. так букмекерська контора GGBET пропонує можливість зняти свої кревні за допомогою банківських карт всіх відомих систем, на рахунок мобільних операторів, електронні гаманці (QIWI, Neteller, Skrill). Однак, діє істотне обмеження - вивести гроші можна тільки на той рахунок, який використовувався для поповнення депозиту. При цьому швидкість роботи перекладу не відрізняється швидкістю: від години до декількох діб.

Як вивести гроші?

Для того, щоб вивести свої гроші з рахунку GGBET потрібно зайти в спеціальний розділ - «каса», а потім перейти по посиланню «висновок». Там будуть представлені всі системи, про які говорилося раніше. Після цього вибираємо необхідний спосіб перекладу і вказуємо потрібну суму. При цьому в залежності від платіжної системи існує обмеження на мінімальний переклад від 100 до 500 гривень.

Труднощі з висновком. Що робити?

Звичайно, існує ймовірність зіткнутися з проблемою при знятті грошей з ігрового рахунку. У такій ситуації варто перевірити інформацію відповідно до наступного алгоритму. Перше - перевірте, щоб рахунок для зняття коштів збігався з тим, який використовувався для поповнення. Інакше система просто відмовиться робити вам переклад. Друге - зв'яжіться з оператором вашої платіжної системи. Дуже часто трапляється, що букмекерські компанії успішно роблять переклад, але самі гроші «застряють» десь на лінії банку або електронного гаманця, що вирішується дзвінком розгніваного клієнта в службу підтримки.

Технічні проблеми - це півбіди, існують ситуації, за якими сама букмекерська контора відмовляється переводити вам ваші кошти. Як правило, це пов'язано з тим, що гравця підозрюють у веденні шахрайських дій або порушення ряду принципів і правил у роботі сервісу. В такому випадку зазвичай пропонують пройти верифікацію за допомогою відеодзвінка на Skype, Viber або Whatsapp.

При цьому процедуру можна пройти і по-іншому, наприклад, при особистому візиті відділення салонів зв'язку «Евросеть» або Contact, а також підтвердження всіх рівнів гаманця в Ківі.