Як пройти верифікацію в GGbet

Як пройти верифікацію в GGbet

Деякі гравці як досвідчені користувачі, так і тільки початківці осягати шлях можуть зазнавати труднощів з проходженням процедури верифікації персональних даних в букмекерських конторах. Сьогодні постараємося розібратися що це за завір і як з ним впоратися на прикладі популярної киберспортівной контори GGbet.

Верифікація - процес складної, але неминучий

Сам процес хоч і настирливий, і вимагає часу для проходження, проте обов'язковий для всіх букмекерських контор, які діють на території РФ. При цьому пройти підтвердження своїх персональних даних як правило доведеться відразу після проходження реєстрації. Все це необхідно для того, що запобігти різним махінації з коштами як з боку гравця, так і букмекерської контори.

Правда деякими особливостями володіє верифікації саме в GGbet, так за правилами сервісу адміністрація може запросити підтвердження особи кілька разів при чому в різний час. Тому на цей пункт варто відразу звернути увагу.

Як пройти верифікацію? способи

Сам процес не сказати, щоб складний, але зажадає з вашого боку додатка деяких зусиль і часу. зазвичай адміністрація букмекерської контори GGbet для підтвердження вашої особистості потребують вислати їм на електронну адресу кілька фотографій, а також сканів деяких документів. При цьому не дивуйтеся, якщо від вас зажадають надати фотографію, на якій ви запечатані зі своєю карткою і паспортом. Після цього вам доведеться пройти відеоконференцію з представниками букмекерської контори. Зазвичай ставлять запитання про знання про події, на які були зроблені ставки, але можуть відрізнятися в залежності від гравця.

Основні труднощі, з якими можна зіткнутися

Найголовніше, що необхідно знати про процедуру верифікації, що вона може несподівано багато часу. Так цей процес здебільшого залежить від самих співробітників букмекерської контори, а не гравця, що може серйозно попсувати нерви останнього. Про це варто пам'ятати ще до моменту початку проходження процедури. При цьому не рідкісні випадки, коли після великого виграшу і не пройденого процесу підтвердження гравця можуть позбавити виграшу і доступу до сервісу.

Так само при початку гри в букмекерській конторі GGbet варто розуміти, що вона діє поза правовим полем РФ, що означає, що всі питання будуть вирішуватися, як правило, на користь самого букмекера. При цьому права та дії самого гравця зі своїм ігровим аккаунтом можуть бути обмежені адміністрацією сервісу.