Як робити ставки на CS GO на GGbet

Як робити ставки на CS GO на GGbet

Навряд чи ви зможете здивувати кого-то тим фактом, що сьогодні в киберспорте задіяна величезна кількість грошей і глядачів. Не дивно і те, що до цього розвивається виду індустрії направлено величезну увагу з боку спонсорів, так і букмекерів.

Тому постараємося розкрити деякі секрети даного напрямку на прикладі можливості робити ставки на CS GO на GGbet, букмекерській конторі, що займає одне з лідируючих положень у сфері киберспортівних заходів.

Що цікавого пропонує GGBet?

Що особливого може запропонувати недавній новачок, який тільки заслуговує свою аудиторію? Насправді недавно заснована букмекерська контора GGBet собі за мету вибрала зробити акцент в грі на киберспортівних події для своїх гравців. Є, при цьому, і матчі традиційних видів спорту, ось тільки вони не мають широкої розпису і, відповідно, можливостей для гравців.

Однак, успіхів компанія змогла домогтися на своєму основному терені - ставках на кіберспорт, так GGbet дає максимальні можливості для укладення парі в цій області. У списку ви з легкістю знайдете CS: GO, League of Legends. DOTA 2 і багато інших іменитих дисципліни відомі будь-якому геймеру, навіть тим, хто не зацікавлений в тому чи іншому жанрі. Паралельно з укладанням парі букмекер уможливив перегляд матчів величезної більшості турнірів і матчів в них, що зробить досвід ще більш захоплюючим.

Що необхідно для того, щоб зробити ставку?

Будь-яка ставка будь то звичайний спорт або з приставкою «кібер», зажадає від вас наявності грошових коштів. При цьому мати їх на ігровому рахунку стане можливим тільки після завершення процедури реєстрації та верифікації, яка зажадає мінімальних зусиль і витрат за часом. Говорити багато про неї не має сенсу. Банальний введення даних: логін і пароль, особисті дані, дата народження, стать, адреса проживання та інше. А ось далі від вас можуть зажадати підтвердження введених даних. Тут трохи складніше. Буде потрібно виконати одну з умов - особисте відвідування одного з відділень «Евросети», відправка пакету документів адміністрації сервісу, а потім невеликий діалог з працівниками БК GGBet.

Далі варто подумати про депозит. Для поповнення вашого ігрового рахунку в GGBET пропонується цілий ряд можливостей від банківських карт (Visa, Mastercard, МИР) до електронних гаманців (QIWI, Neteller, Skrill), навіть телефони мобільних операторів. Ось тільки варто пам'ятати, що вивести гроші з ігрового рахунку можна тільки за допомогою тих реквізитів, які вже були «відзначені» при поповненні депозиту.

А тепер приступимо до ставок на Counter-Strike.

Ставки на КС. У чому особливість?

Кіберспортивного індустрія вже давно вийшла за рамки «розвага для підлітків» в серйозні спортивні заходи з цілим комплексом турнірів, професійних гравців і багатьох інших елементів, які знайдуться навіть у футболі. Так що не дивно, що ставки на КС ГО привертають увагу великої кількості Беттери.

Зробити ставку на один з турнірів по CS GO в GGBET, проте досить легко і просто. Для цього варто вибрати необхідне змагання, в рамках якого проходить потрібний вам матч, після чого вибираємо для нього потрібний результат і укладаємо парі. Нічого складного, а потім чекаємо закінчення матчу і сподіваємося на краще.