GGbet букмекерська контора офіційний сайт огляд

Детальна оцінка БК
надійність
7
коефіцієнти
7
Бонуси та Акції
7
Служба підтримки
7
трансляції
3
Мобільні версії
5
Лінія в прематче
7
Лінія в лайв
7
Виведення коштів
10
введення засобів
10
Разом
7
Компанія почала роботу в 2019 році. GGBet займає 18-е місце серед всіх букмекерів по впізнаваності в Росії. Компанія вважається лідером в напрямку кіберспортивного беттінга.

 

Про Букмекери

GGBET.ua один з наймолодших сервісів, представлених в світі легальних організаторів азартних ігор. Починає свою історію компанія від ТОВ «БЕТ.РУ» з 2019 року. З назви контори стає очевидним і основний фокус компанії - киберспортівниє змагання і турніри, які представлені найбільш багато в лінії.

ТОВ «БЕТ.РУ» є офіційним партнером і учасником СРО «Асоціація букмекерських контор», що є одним з основних вимог законодавства. Веде активну діяльність з обробки інтерактивних ставок і транзакцій - ЦУПІС, який діє на платформі «КІВІ Банку».

Легальний статус GGBET.ua дозволяє отримати своїх коштів федеральну судову захист в конфліктній ситуації, а також виплати гарантованих спеціальним фондом СРО, який буде проводити оплату зобов'язань навіть у випадку банкрутства контори.

Плюси і мінуси букмекера
легальний букмекер
Багата програма бонусів
Відмінна лінія з кіберспорту
Багата варіація тоталов і фор
Спеціальна VIP-ставка
Можуть відмовити у видачі депозиту шахраям
Вкрай бідна спортивна лінія
мізерні розпис
Немає Cash Out / Кешаута
Може бути відсутня програма для Андроїд

Офіційний сайт

Єдиний доступний сайт для сервісу - www.ggbet.ua

GGbet букмекерська контора офіційний сайт огляд

У новій версії сайту представлена ​​робота над інтерфейсом сайту, тому більшість простору сторінки віддано подіям кіберспорту, частина - для класичних видів спорту. При цьому в лівому меню можна налаштувати формат відображення подій і фільтри, які дозволять сконцентрувати свою увагу на певних аспектах: тільки події кіберспорту або навпаки.

GGBET дає можливість отримати відмінні коефіцієнти на футбол і хокей, але отримав лише задовільну оцінку за якісним і кількісним наповненням лінії.

Ще одне цікаве нововведення - «Новини», які дозволять стежити за спортивними подіями світу, перемоги і поразки в киберспортівних турнірах, а також дізнатися про надходження в акційних пропозиції GGBET.

Реєстрація та верифікація

Для швидкого отримання свого ігрового профілю гравцям потрібно спочатку отримати QIWI-гаманець з пройденої верифікацією, де після на сайті БК ввести деякі персональні дані і погодитися з правилами діяльності букмекера.

GGbet букмекерська контора офіційний сайт огляд

В іншому випадку гравцеві буде потрібно підтвердити дані по своїй особистості безпосередньо через букмекера. Спочатку пройти реєстрацію, після запровадження паспортних даних та інших рядків, де відкриється спеціальне меню з календарем, в якому вибрати зручну дату для зв'язку з співробітниками контори. Окремо варто вибрати і спосіб зв'язку - Skype, WhatsApp, Viber, Discord. Окремо дати інформацію з цієї нагоди можна по ел. поштою і онлайн-чаті на сайті.

Сама операція проводиться протягом декількох хвилин. Варто відразу ж тримати поруч з собою свої документи перед дзвінком співробітників GGBET, пізніше назвати ПІБ, громадянство, фактична адреса проживання та інше. Після чого показати паспорт з цими даними і ІПН. Якщо у гравця немає громадянства РФ, буде потрібно документ, який говорить про право людини знаходиться на території країни. Всі документи будуть сфотографовані і збережені на сайті.

Контора за своїми правилами може зажадати пройти цю процедуру повторно перед тим, як оформити переказ коштів. Найчастіше це пов'язано з підозрами контори в шахрайської діяльності гравця або його порушення правил сервісу. Повторно операцію пройти можна відправкою документів на сайт і дзвінком від співробітників.

Поповнення та виведення коштів

Всі грошові перекази перед попаданням на рахунок гравця / букмекера проходять через сайт ЦУПІС.

GGbet букмекерська контора офіційний сайт огляд

При цьому для оформлення потрібно мати при собі мінімум 100 гривень. Всі гроші з перекладу відправляються миттєво. Використовувати можна дані платіжні системи:

  • Карти банків Visa / MasterCard / СВІТ
  • QIWI-гаманець, Юманіте від Яндекс
  • Рахунки мобільних операторів «великої четвірки» - МТС, Білайн, Мегафон, Tele

Вимагати виведення коштів можна через пункт «Каса» в меню свого профілю.

GGbet букмекерська контора офіційний сайт огляд

При цьому вибрати в даному випадку можна тільки той рахунок, який брав участь в поповненні. Інакше вивести не вийти. Для цього підійде тільки дві опції:

  • Qiwi-гаманець
  • Банківські картки (Visa, MasterCard)

Найнижчий поріг для виведення - 100 гривень.

Мінімальна і максимальна ставки

Сама мінімальна сума для ставки - 44 рубля, верхня межа не обмежений на всю контору, однак ліміти встановлюються індивідуально для кожного окремого події в залежності від популярності, відомо зустрічі і багатьох інших показників.

оподаткування

Сьогодні існує вимога виплати прибуткового податку з виграшів гравців в розмірі 13%. Сучасне законодавство говорить про те, що при спробі виведення суми понад 15 тисяч гривень, то букмекер утримує необхідну суму, про що повідомляє букмекер і каже про суму вирахування. Якщо виграш буде менше 15 тисяч, то зобов'язання лягають на плечі користувача, про що теж буде повідомлено.

Про службу підтримки

Для вирішення конфліктних ситуація і отримання консультації можна використовувати онлайн-чат, який працює 24 години 7 днів на тиждень.

GGbet букмекерська контора офіційний сайт огляд

На жаль, варто відразу сказати про не оперативному відгуку серед співробітників контори. Ще можна для зв'язку використовувати електронну пошту support@ggbet.ua і дзвінком на гарячу лінію +7 (495) 481-31-30.

Букмекерська контора GGBET при цьому є партнером нашої редакції в розгляді скарг і конфліктних ситуацій.

Мобільна версія

Якщо зайти на офіційний сайт GGBET з мобільного пристрою, то перейдете на мобільну версію.

GGbet букмекерська контора офіційний сайт огляд

Після переходу сайт запропонує посилання для скачування і установки мобільного додатка для iOS. Робити це необов'язково і використовувати сайт, але це зробить досвід використання куди більш привабливим.

GGbet букмекерська контора офіційний сайт огляд

Головна сторінка, яка відкриває першої на сайті - Live лінія GGBET, де надана інформація по всім йде подій і наслідків за ним. Через додаток гравцеві надається можливість вносити і виводити гроші з рахунку букмекера.

Коефіцієнти - нормальні

Можливості від БК GGbet.ua є цілком позитивними. Значеннями коефіцієнтів просаджували не сильно в залежності від популярності різних подій, з іншого боку, будь-то абсолютного багатства теж не пропонується. Показники - середні по ринку.

Футбол

Верх європейського футболу (Серія А, Прімера, АПЛ, Бундесліга, Ліга 1 та інші), а також матчі в рамках РПЛ оцінюються в 4,5% маржі від БК на класичну «трехісходку», на фори і тотали показники ще пристойніше - 3, 5%.

Для турнірів локального значення - Туреччина, Данія, Нідерланди - розмір гарантовано стягується тримається в межах 4-5%,

Хокей

Матчі найбільших турнірів в рамках НХЛ збирають з гравців 4,5-5% для всіх прогнозів в основний час, 3% здирають за ставки на тотали і фори.

Для КХЛ GGBET закладає в коефіцієнт маржу в розмірі 4,5%, які недолічуються гравці. Інші турніри і змагання припускають наявність гарантованого заробітку БК в 5-6%.

Баскетбол

Немає ніякої різниці в лінії з цього виду матчу щодо середніх показників по ринку. Ні негативного, ні позитивного. Більшість випадків на матчі НБА мають на увазі маржу в межах 5%. Деякі ставки - 3,5%.

Найважливіші матчі Євроліги і інших потужних європейських турнірів вимірюються букмекерів в 5-6%. Більш локальні змагання - 7%.

теніс

Абсолютна більшість матчів даного виду спорту мають приблизно рівні показники по маржі, тільки найбільш імениті матчі отримують зниження на один-два відсотки. У той час як інші залишаються в рамках непоганого розмаху від 4,5% до 6%.

Кіберспорт

Більшість турнірів і зустрічей незалежно від обраної дисципліни залишаються всередині показників 6-6,5% на основні результати.

Вибір ставок - поганий

Варто відразу зазначити, що фокус букмекера - киберспортівниє події і турніри, в яких він зробив найбільші зусилля. Тому не можна називати GGBET класичної конторою в повному розумінні слова. Незважаючи на докладені зусилля в розвитку і розширенні пропозиції в рамках звичайного спорту назвати це істотним досягненням неможливо.

Сьогодні букмекер не зміг переступити навіть за межі позначки в 20 видів спорту по лінії. При цьому лінія бідна подіями, особливо сильно відчуває дефіцит в волейболі, бейсболі, ганболе і футзалі.

Наповнення лінії сильно просідає і за кількістю і значущістю матчів. Ігри третього ешелону, регіональні ліги і молодіжні зустрічі в рамках GGBET представлені неймовірно бідно або зовсім відсутні.

При цьому, якщо гравця мало цікавить екзотика, то пропозиція по основним видам спорту виглядають цілком гідно навіть на тлі лідерів ринку. Є в баскетболі, наприклад, можливість проставити варіативні фори і тотали різної тривалості: основний час або окремі чверті.

Настільний теніс теж отримав непогане представництво. Матчі середньої важливості і популярності володіють якісної розписом на все фори і тотали, які можна виставити як на все проведення матчу, так і на певні сети.

При цьому загальна оцінка розпису по лінії - абсолютна посередність.

Футбол

Багатством виконання розпис на футбольні події не блищить. Але знайдуться стандартні рішення: результат 1х2, подвійний шанс, обидві заб'ють, фора, гандикапи, тотали (навіть індивідуальні), точний рахунок, час наступного гола, а також результати по відрізках часу. При цьому зазвичай на такі матчі букмекер дає близько 50-55 ринків, чого для середнього користувача, як правило, вистачає.

Хокей

Звичайний інструментарій без вишукувань, результати для матчу, а також з урахуванням періодів і овертайму, окремо і для буллітів. Можливість проставити гандикапи, подвійний шанс, тотал загальний і індивідуальний, обидві команди заб'ють.

Баскетбол

Ніякого багатства не передбачається - кінцеві результати матчу, основних частин зустрічі + овертайми, тотал, гандикапи.

теніс

Один з найбільш представлених класичних видів спорту - теніс. Для задоволення користувачів відкриті: переможець матчу, загальне число забитих для сетів / зустрічі, гандикапи, чет / непарне, точний рахунок по сетах / геймах. Загальна кількість ринків, доступних для укладення парі може досягати сотні випадків. При чому популярні сьогодні ITF / Challenger можуть виявитися вкрай непредставницьким, пропонуючи розпис з відсутністю тотала і фори. Дуже небагато зустрічі подаються з широкою пропозицією по розпису.

Кіберспорт

Розділ з кіберспорту відкриває перед гравцем можливості ставити на 15 найбільш популярних комп'ютерних дисциплін: серед яких, природно, відображені Dota 2, StarCraft II, Counter-Strike: Global Offensive, World of Warcraft і інші.

Основні ринки - результат матчу, переможець в окремих раундах / картах / іграх, запропоновані гандикап, точний рахунок за кількістю карт, тотали матчу / окремих епізодів. Класичний варіант. Крім цього, є можливість для виставлення чисто статистичних даних, наприклад індивідуальна результативність гравців - тотал Фрагів, потрапляння якого гравця в MVP, топ-20,10,5,1 за результатами ігрового дня. Більш специфічні передбачення - вибір команди, яка вбила першої Roshan, хто з гравців зможе оформити First Blood (першу кров), знищить перша будова, гонка раундів і інші.

Сервіс Live - поганий

«Жива» лінія для створення парі в момент проведення зустрічі виглядає, найбільш тьмяно поступаючись як середнім значенням у офіційних букмекерів, так і власної Prematch лінії. Розпис можна назвати вкрай тьмяною, яка пропонує тільки стандартні рішення без індивідуальності і екзотики. Ніяк не представлені статистичні дані як по командам, так і по окремим спортсменам, немає можливості проставити передбачення для ігрових сценаріїв.

З приємного варто відзначити хорошу стабільну роботу сервісу, в якому немає серйозних технічних проблем, пов'язаних зі швидкістю обробки ставок або занадто швидкою зміною котирувань. Хоч це затьмарюється і відсутністю кешаута, приємною функції, запропонованої більшість контор сьогодні.

При цьому значення показників за коефіцієнтами в доматчевих лінії представлений в такому ж вигляді, що і в live.

Абсолютна більшість подій з видів спорту поставляється разом зі струмом. Є і онлайн покази по деяким змагань з футболу, але, на жаль, їх кількість точно недостатнє.

бонуси GGBET

Ексклюзивний бонус до 15 000 гривень

Усі зареєстровані облікові записи зможу отримати вкрай приємний подарунок від контори GGBET у вигляді ексклюзивного бонусу в розмірі 100% від депозиту.

Для того, щоб стати учасником цієї акції гравцеві буде потрібно отримати зареєстрований профіль і використовувати промокод при цьому - LEGALBET. Далі протягом 10 робочих користувачеві приходять на бонусний рахунок 500 гривень. При виконанні вимог акції гравець може отримати 100% від першого поповнення після включення промокодом, але сума не буде перевищувати 15 000.

Щоб бонус перетворити в реальні кошти необхідно буде проставити ставки в 20 разів більшу, ніж суму бонусу. При чому такі ставки можна робити як за рахунок бонусів, так і основного ігрового рахунку. Ставити можна поодинокі ставки і експреси на будь-які події кіберспорту і класичних видів змагань, з обмеженням в коефіцієнті 1.75 і більше. Якщо протягом 14 днів з моменту отримання акційної пропозиції він не був відіграний, то сума бонусу згорає безповоротно.

Спеціальні пропозиції

Всі гравці, які вважали за краще вибрати «Фонбет», можуть скористатися вигідною опцією - кешаут або викуп ставки. В першу чергу будь-який гравець, який активує цю функцію зможе повернути гроші за вже зроблену ставку, якщо подія з купона ще не пройшло офіційного розрахунку і завершення.

Найголовніший фокус в тому, що Cashout для Фонбет діє на всі ставки і всі події.

При чому опція стає доступною відразу після того, як було завершено оформлення ставки. Якщо ставки були укладені в доматчевих лінії, то повернути частину коштів можна до того, як почнеться подія з купона. Для Live - лінії ця опція працює аж до офіційного закінчення зустрічі. «Фонбет», природно, намагається отримати вигоду з даної функції, тому повернути можна буде тільки половину реального виграшу після розрахунку ставки.

Навіщо потрібно дана пропозиція?

плюси:

  • Швидко і зрозуміло для новачків
  • Доступність для всіх ставок, запропонованих в сервісі

мінуси:

  • Висока вартість для Prematch лінії
  • Невигідно завершувати подія після закінчення з потрібним результатом
  • Мало налаштувань, немає автоматичного завершення опції при різних обставинах
Поширені запитання
Як зареєструватися на сайті БК GGBET?
Для цього треба зайти на сайт контори - ggbet.ua, де знайти виділену кнопку - «Реєстрація», після чого заповнити всі рядки з персональними даними. Пройти процедуру можна як на сайті, так і через додаток. Окрема стаття з докладними вказівками та поясненнями даної процедури - за посиланням.
Як зробити ставку в БК GGBET?
У верхній частині екрану у гравця є меню з вибором цікавого формату - «Кіберспорт», «Спорт». При натисканні однієї з них, гравець вибирає турнір в рамках виду спорту, після цього можна буде вибрати матч, який доступний для ставок. При натисканні на подію відкривається розпис з усіма варіантами результатів, натиснувши на коефіцієнт навпаки - умови переносяться в «Купон парі». Вводимо суму коштів і оформляємо ставку.
Як отримати бонус БК GGBET?
Усі зареєстровані облікові записи можуть отримати спеціальний вітальний бонус до 15 тисяч гривень, а також можливість застрахувати своє парі. Для того, щоб стати учасником даної акції буде потрібно ввести доступний промо-код в момент реєстрації в спеціальному розділі, про те де його знайти і всі вимоги після цього можна прочитати в окремій статті.
Чи можна в БК GGBet зробити безкоштовну ставку?
На даний момент контора GGBet не надає бонуси у вигляді фрібетов, тільки умови кеш-бонусів за активну діяльність. У тому числі є спеціальний бонус для читачів нашого порталу.
Де можна завантажити додаток БК GGBet на телефон?
На даний момент мобільний додаток від GGbet надається тільки для користувачів мобільних пристроїв на базі iOS. Посилання на скачування можна знайти як на мобільному сайті контори, а також в офіційному магазині - AppStore. Для користувачів телефонів Android можна буде використовувати тільки мобільну версію сайту GGBET.ua.
Як користуватися мобільною версією?
Сайт GGBET.ua в першу чергу спеціалізується на ставках в киберспортівних дисциплінах, тому гравцям пропонується користуватися і мобільною версією для смартфонів. У спеціальній статті по мобільній версії букмекера GGBET ми дали позитивну оцінку загальному рівню можливості експлуатації сайту, функціональності розділів і їх доступність. Відразу варто сказати про те, що ГГБЕТ не пропонує своєї копії додатку для Android, так що користувачі планшетів і смартфонів на цій операційній системі залишені перед фактом - використовувати мобільну версію GGbet.
Як вивести гроші з рахунку БК GGBET?
Всі грошові перекази можна оформити через особистий кабінет на ggbet.ua. Після чого відкрити меню «Поповнення та виведення», де вибрати напрямок грошової операції і суму для цього. Всі проведені операції зберігаються для ознайомлення в розділі «Транзакції».
Для этого надо зайти на сайт конторы – ggbet.ua, где найти выделенную кнопку – «Регистрация», после чего заполнить все строки с персональными данными. Пройти процедуру можно как на сайте, так и через приложение. Отдельная статья с подробными указаниями и объяснениями данной процедуры – по ссылке.
В верхней части экрана у игрока доступно меню с выбором интересного формата – «Киберспорта», «Спорт». По нажатию одного из них, игрок выбирает турнир в рамках вида спорта, после этого можно будет выбрать матч, который доступен для ставок. По нажатию на событие открывается роспись со всеми вариантами исходов, нажав на коэффициент напротив – условия переносятся в «Купон пари». Вводим сумму средств и оформляем ставку.
Все новые пользователи могут получить специальный приветственный бонус до 15 тысяч гривен, а также возможность застраховать свое пари. Для того, чтобы стать участником данной акции потребуется ввести доступный промо-код в момент регистрации в специальном разделе, о том где его найти и все требования после этого можно прочитать в отдельной статье.
На данный момент контора GGBet не предоставляет бонусы в виде фрибетов, только условия кэш-бонусов за активную деятельность. В том числе есть специальный бонус для читателей нашего портала.
На данный момент мобильное приложение от GGbet предоставляется только для пользователей мобильных устройств на базе iOS. Ссылку на скачивание можно найти как на мобильном сайте конторы, а также в официальном магазине – AppStore. Для пользователей телефонов Android можно будет использовать только мобильную версию сайта GGBET.ua.
Сайт GGBET.ua в первую очередь специализируется на ставках в киберспортивных дисциплинах, поэтому игрокам предлагается пользоваться и мобильной версией для смартфонов. В специальной статье по мобильной версии букмекера GGBET мы дали положительную оценку общему уровню возможности эксплуатации сайта, функциональности разделов и их доступность. Сразу стоит сказать о том, что ГГБЕТ не предлагает своей копии приложения для Android, так что пользователи планшетов и смартфонов на этой операционной системе оставлены перед фактом – использовать мобильную версию GGbet.
Все денежные переводы можно оформить через личный кабинет на ggbet.ua. После чего открыть меню «Пополнение и вывод», где выбрать направление денежной операции и сумму для этого. Все проведенные операции сохраняются для ознакомления в разделе «Транзакции».