тоталізатор Фонбет

Тоталізатор БК Фонбет

Чудова пропозиція від БК Фонбет - спортивний тоталізатор. Любителі ризику і тих, хто просто хоче спробувати удачу можуть зірвати величезні суми грошей в джек-пот.

Що таке тоталізатор

Фонбет-Тото - пропуск в змагання при виборі з 15 спортивних подій. Всі вони унікальні, але, як правило, зачіпають футбольні зустрічі, які розраховуються у випадковому порядку. Існує також правило, що це повинні бути матчі, про які легко знайти інформацію, щоб вона завжди піддавалася перевірці.

При цьому кожен раз, швидше за все, ви побачите матчі, які відбуваються на території Росії, при цьому також до вибірки можуть потрапити цікаві пропозиції з країн СНД, обох Америк і країн Європи. Якщо немає вигідних саме вам, ви можете почекати іншого дня.

Також приємною новиною стане і той факт, що в підборі матчів бере участь не тільки футбол, але й інші спортивні дисципліни. У вас завжди є шанс, що ви зможете зробити ставку на результат баскетбольного змагання, хокейного матчу, тенісу, волейболу, а й автомобільної гонки.

Правила та ставки.

Правила тоталізатора, який пропонує БК Фонбет мало чим відрізняються від тих, що пропонують відомі російські та зарубіжні гравці на ринку азартних послуг. При цьому всю процедуру можна охарактеризувати декількома відбуваються етапами, серед яких:

  • Складання списку подій букмекерів
  • Гравець становить прогнози результатів матчів, що входять в список. Заповнює форму з даними і відправляє її в контору.
  • Перемога, якщо гравець вгадав 9 з 15 варіантів, і джек-пот, якщо всі 15 варіантів були в його прогнозі.

При цьому повний список правил, які регулюють діяльність букмекера, доступні для ознайомлення на офіційному сайті контори. При цьому ми рекомендуємо ознайомитися з усіма 13 пунктами правил до початку вашої участі в даному заході. Це позбавить від непотрібних проблем. При цьому, щоб стати претендентом на виграш в тоталізаторі вам необхідно зробити депозит з мінімумом в 50 гривень, до максимуму в 1.000.000. (Все це доступно після реєстрації вашого ігрового рахунку у букмекера). Кожен гравець сам вирішує розмір своєї ставки в даному діапазоні.

Якщо трапляється варіант при якому, жоден з учасників не може вгадати необхідну кількість результатів, то весь накопичений фонд додається до наступного тиражу. Таким чином, існує ймовірність накопичення дійсно колосальних розмірів банку, який розігрується серед учасників. Так уже був випадок, коли джек-пот перевищував позначку в 100 млн гривень.

Як виграти на тоталізаторі.

Не думайте, що тільки інтуїції і удача можуть бути друзями для гравця, який сподівається на перемогу. В першу чергу, претендент повинен орієнтуватися в представлених видах спорту і мати достатні знання, а також вміти складати аналіз подій, які відбуваються в даному спортивному змаганні.

Є кілька основних принципів, які стануть вірними помічниками для будь-якого гравця:

  • Рівність серед команд ви навряд чи десь знайдете, проте з 15 подій в середньому трапляється 3 йди 4 нічиї. Завжди варто враховувати це.
  • Ризик може привести до перемоги. Завжди існує ймовірність перемоги «темної конячки» - учасника, перемоги якого не очікували навіть експерти. Тому ви завжди повинні аналізувати ситуації, особливо коли можливий якийсь негативний фактор, що впливає на фаворита або одного з учасників.
  • Пам'ятайте, що виграти можна тільки тоді, коли ви зробите ставку. Вам не обов'язково вгадувати всі 15 подій, але не пішовши на ризик, ви не зможете претендувати на приз. А програш завжди може підштовхнути до подальшого вивчення спортивної дисципліни.
  • Не варто ризикувати більшим, ніж ви можете собі дозволити. Ризик не завжди виправданий. А програш може сильно затьмарити ваш настрій.

Завжди починайте вибір подій з тих, в яких ви впевнені цілком і повністю. При цьому ви завжди можете підстрахуватися і поставити відразу на кілька подій. Це збільшить витрати, але і знизить ймовірність програшу.

Плюси і мінуси Фонбет-Тото

Кожна пропозиція для тоталізатора має свої переваги й недоліки, які знайомі досвідченим гравцям, але можуть бути невідомі новачкам. БК Фонбет дає такі вигідні пропозиції:

  • Широкий вибір серед спортивних змагань
  • Вкрай серйозні можливості за розміром ставок
  • Грошові кошти прив'язані до вашої банківської картки або платіжній системі

З мінусів відразу варто зазначити серйозні недоліки в швидкості виведення коштів. Особливо, якщо ви хочете вивести дійсно великі суми грошей. Також існує необхідність додаткової верифікації ваших персональних даних, це збільшить безпеку ваших грошей, але може вплинути на ваш настрій.

Також можливі труднощі з доступом до офіційного сайту, які, правда, легко вирішуються використанням мобільної версії і додатків, а також використанням дзеркал і іншими способами, які докладно описані на офіційному сайті.