Фонбет додаток айфон (iphone)

Сьогодні не здивувати абсолютно жодної людини можливостями мобільних пристроїв і програмного забезпечення для них. В цьому плані від світових тенденцій не відходять в тому числі і букмекерські контори, як наприклад Фонбет, який пропонує завантажити свій додаток для будь-якого мобільного пристрою на базі ІОС, в тому числі на айфон і Айпад.

технічна інформація додатки Fonbet
версія 1.4.1
наявність в app store є
мова програми російська
розмір інсталяційний файл 33,6 мб
розмір програми 62,3 мб
операційна система IOS 10.0 і вище
ліцензія безкоштовно

Де скачати і як встановити додаток Фонбет на iPhone?

Якщо ви знайомі з установкою мобільних додатків на ваш пристрій на базі iOS, то поставити додаток від Фонбет не викличе у вас ніяких складнощів. Для цього потрібно:

  • Зайти в App Store
  • Знаходимо там через пошуковий рядок «Фонбет»
  • Прямуємо інструкції, запропонованої сервісом


Після цього ви вже зможете знайти встановлений додаток Фонбет на своєму мобільному пристрої.

Крім цього, можете скористатися офіційним сайтом Фонбет, де буде знаходитися посилання на App store і повторити попередні кроки, які ми вже встигли описати раніше в цій статті.
скачати Фонбет на iPhone
Хочете встановити додаток від нелегального букмекера доведеться спробувати обійти встановлені блокування, наприклад включивши VPN на телефоні або використовуючи будь-який доступний і відомий вам спосіб. Кажуть, що всі засоби хороші.

Додаток Фонбет для Айфона - що це?

В першу чергу варто попередити любителів мобільних пристроїв, що діють на Андроїд, що весь функціонал цілком і повністю збігається для двох цих платформ, так що нічого унікального не отримають ні ті, ні інші. При цьому, все що є в мобільних додатках є і на офіційному сайті букмекерської контори Фонбет, тому для кінцевого користувача різниця існує лише в пристрої, яке він або вона використовують.


Фонбет на iPhone ios
Однак, існує цікава штука. На даний момент під майже однаковим ім'ям знаходяться два букмекера, які діють окремо. Так є БК «Фонбет червоний»І«Фонбет синій», Які працюють за різними принципами, в різних правових полях і на різній території.

При цьому для російського користувача швидше за все відомий тільки «Червоний» - офіційний легальний букмекер, який діє для жителів РФ.

Найістотніша річ в існуванні цих двох відмінностей, так це те, що для обох сайтів розроблені свої мобільні додатки. При чому, як і в разі порівняння сайту з додатком відмінностей у функціональних можливостях немає. Різниця полягає в тому, що російський користувач, викачав додаток «синього» сайту, швидше за все, буде зазнавати труднощів в використанні основних функцій - укладення парі, з іншого боку, там є пропозиція, яку ви не знайдете в РФ легально - казино, тоталізатор і інші азартні ігри.
На сьогодні ж мобільний додаток дозволяє робити величезну кількість різних операцій. Звичайно, ви зможете укладати різні ставки по лінії або в лайв-режимі, переглядати історію укладених парі, а також результатів матчів. Але сьогодні найголовніший бонус, який отримує користувач при скачуванні програми - перегляд трансляцій, доступних на сайті БК Фонбет в прямому ефірі, що є відмінною «фичей» для тих гравців, хто вважає за краще робити більшість ставок в лайв-режимі.

Плюси і мінуси мобільного додатка

Найголовніший плюс цього варіанту використання послуг букмекерської контори в мобільності та доступності.

Можна зробити ставку на будь-яку подію, перебуваючи в будь-якій точці світу і в будь-який зручний час, єдине, що необхідно - доступ до стабільного мобільному інтернету. При цьому, окремо варто згадати, що робити ставки в лайв режимі набагато зручніше через додаток, ніж на сайті, так як додаток постійно оновлює отримувану інформацію, так що ви ніколи не зможете пропустити найвигідніший можливий коефіцієнт. Та й просте зручність і мінімалізм - це істотний бонус для тих, хто втомився від постійних пропозицій букмекера на головному екрані сайту.

На сьогоднішній момент складно говорити, але фактично цей додаток не має недоліків, принаймні як продукт, який пов'язаний з офіційним сайтом БК Фонбет.

Якщо вас влаштовує сайт даного букмекера, то його додаток ви також оціните, так як функціонал обох не відрізняється нічим.

Що вибирати в такому випадку? Здебільшого це питання смаку, можливо, що саме управління на мобільному пристрої може вважатися куди менш зручним, ніж звична клавіатура і мишка. Так вибір тільки за кінцевим користувачем, сподіваємося, що дана стаття буде вам до душі і ви знайшли для себе корисні моменти. Вдалої гри.

Поширені запитання

Як безпечно завантажити Фонбет на iPhone?
Зробити це можна в тому числі за посиланням на нашому сайті
Чи можна завантажити додаток букмекерської контори в App Store?
Звичайно, для цього буде потрібно зайти в додаток і зробити в пошуковику запит «Фонбет», після якого пройти інструкцій.
Чим зручно додаток Фонбет?
Швидкість і доступність додаток БК складно порівняти навіть з повною версією сайту. При чому з вашого пристрою ви зможете переглядати трансляції, які доступні користувачам Фонбет.
Які недоліки є у додатку?
На даний момент або їх немає, або їх дуже складно знайти.