Чому не можна зайти на Фонбет

Чому не можна зайти на Фонбет

Багато гравців давно вважають за краще букмекерську контору Фонбет в якості основного майданчика для укладення парі. Вже довгий час компанія пропонує серйозні і якісні послуги на території РФ, при цьому однією з перших запропонувавши гравця робити парі і в інтернеті. Після не настільки давніх подій Фонбет став одним з найвпливовіших і великих букмекерів, які працюють на території країн СНД.

Проте, вже досить тривалий час багато гравців зустрічаються зі складнощами, щоб почати працювати з букмекерів в інтернеті. Існують серйозні перепони для доступу клієнтів до ресурсів популярних букмекерських контор, це стосується і Фонбет.

На підставі чого відбувається блокування

З кінця 2013 по 2014 рр. Роскомнадзор провів свою активну діяльність по блокування декількох сотень ресурсів, більшість яких виявилося букмекерськими конторами і онлайн-казино. Подібні сайти були занесені до єдиного реєстру Роскомнадзора з описом формальної причини блокування.

Всього таких причин дві:

  • Порушення Федерального закону №149 «Про інформацію, інформаційні технології, захист інформації»
  • Порушення ФЗ 244, про регулювання проведення азартних ігор на території Російської Федерації.

Фактична ж причина досить банальна. Кілька вітчизняних великих гравців вирішили поділити між собою російський букмекерський ринок.

Так за новими законами на території РФ може працювати тільки компанія-учасник саморегулівної організації (СРО). Далі, персональні дані росіян повинні знаходитися тільки на серверах, які розташовані в Росії. Ця умова вдарило в першу чергу по букмекерам із зарубіжжя, які навряд чи захочуть купувати окремі сервера для російських клієнтів, які не були їх основною аудиторією.

З'являються і нові законопроекти, які можуть вплинути на роботу букмекерських контор. Так в 2016 була спроба заблокувати всі онлайн-ставки на території Росії. Цей законопроект був відхилений, але існує ймовірність появи подібних проектів в майбутньому.

Інші причини нестабільної роботи

Існують і інші причини для неможливості роботи ресурсів БК. Сюди можна привести падіння серверів, наприклад через хакерські атаки або збоїв в системі через величезного навантаження, після відвідування граничної кількості відвідувачів в один і той же час.

Хоча, природно, що саме блокування Роскомнадзором є основною причиною, через що провайдери зобов'язані заборонити своїм клієнтам доступ до ресурсу.

Чи можна зайти на Фонбет

Втім, клієнту букмекерської контори Фонбет не варто переживати занадто сильне, як і більшість БК Фонбет має ряд технічних рішень. В першу чергу, це пов'язано зі збереженням даних користувачів, гроші яких знаходяться в безпеці. Друге, наявність різних дзеркал - сайтів-дублерів, які повністю копіюють функції, дизайн і все те, що вам подобається на офіційному сайті, щоб ви завжди мали доступ до бк.

Проте, список подібних дзеркал постійно змінюється у зв'язку з невтомній роботою державної служби. Однак, букмекер поки пропонує рішення куди більш швидкі, ніж їх здатний заблокувати Роскомнадзор і провайдери.