Завантажити Фонбет на комп'ютер

Букмекерська контора Фонбет є однією з найстаріших компаній, що діють на території РФ сьогодні. Протягом 10 років, яких букмекер діє велика кількість користувачів вже змогло оцінити потенціал, який надається рядовим і не тільки гравцям.


Значне число відкритих офісів всій РФ приймають щодня величезне число гостей. Однак, даний підхід стає з кожним днем ​​все менш актуальним зі зростаючим числом користувачів, що віддають перевагу робити ставки онлайн. Так що сьогодні БК Фонбет пропонує насолодитися спеціальним програмним забезпеченням для зручного беттіга з вашого ПК. Спробуємо розібратися, що собою являє ця програма, кому вона може стати необхідною, де її скачати і основні функції.

Як завантажити і запустити Fonbet на ПК

На даний момент самий простий і доступний варіант отримати собі програму Fonbet для Windows - завантажити її з офіційного сайту Фонбет, а потім встановити її у себе на комп'ютері.

Завантажити Фонбет на комп'ютер
Для початку потрібно зайти на сайт букмекера fonbet.ua. Після чого в верхньому меню необхідно відкрити розділ з додатками.


Завантажити Фонбет на комп'ютер
Далі знаходимо кнопку завантажити для версії Windows і завантажуємо інсталяційний пакет.

Завантажити Фонбет на комп'ютер
Відкриваємо файл і встановлюємо програму, слідуючи інструкціям.

Варто відзначити, що деякі антивіруси лаються на пакет установки програми. Через що часто неможливо встановити програму без будь-яких проблем. Варто додати даний файл установки в список дозволених в вашому антивірусі і продовжити. Не варто турбуватися програма, розроблена одним з найбільших букмекерів в РФ.

Після установки можете запустити програму зі свого робочого столу або меню «Пуск». Після чого в нижньому правому куті буде доступний розділ «Вхід», де необхідно ввести ваші реєстраційні дані (телефон / ігровий номер / електронну пошту) і пароль. Після чого ви можете авторизуватися.

Єдиний момент, що перед завантаженням і встановленням програми спочатку рекомендуємо пройти реєстрацію на сайті контори, тим більше що за це ви можете розраховувати на подарунок у вигляді фрібета на 10 000 гривень, яким можна буде скористатися в додатку.

Системні вимоги:

 • Операційна система Windows XP, 7, Vista і старше
 • Обсяг - 256 Мб
 • Мова інтерфейсу: англійська та російська

Для коректної роботи програми може знадобитися більший обсяг пам'яті, ніж заявлений.

Можливості програми Windows

В першу чергу варто сказати, що робити в додатку Фонбет ви зможете абсолютно і все те, що ви вже могли робити на офіційній сторінці сервісу або в одному з її офісів.

Якщо говорити конкретніше, то:

 • Гарне оформлення зі звичними квітами: темно-синій і червоний.
 • Зручні розділи з найбільш важливими функціями, розташовані в одному місці - нагорі.
 • Проходження реєстрації.
 • Авторизація в особистому кабінеті Фонбет.
 • Колосальна кількість доступних варіантів для ставок.
 • Фірмовий розділ - «суперекспрес».
 • Поповнення депозиту, зняття коштів з ігрового рахунку.
 • Доступ до відеотрансляції прямо з додатку.
 • Перегляд історії укладених ставок, грошові перекази з рахунку.
 • Можливість створення планів при використанні функції Анонс LIVE.

Одна з цікавих можливостей для користувачів додатку можливість включення прематчевого результату в купон без обов'язкового підтвердження ставки, що можна буде зробити пізніше після деякого роздуми. Однак, це є тільки користувачам, які пройшли реєстрацію і авторизацію в мобільній програмі. На офіційним сторінці, на жаль, подібний купон може оновитися після виключення вашого браузера.

У Live же потрібно, як можна швидше битися об заклад, так як, можливі, скачки коефіцієнтів і трата часу може призвести до потенційної втрати деякої частини виграшу.

Основна частина екрану програми - список всіх доступних спортивних змагань. Зазвичай при запуску відкриваються гри з Live - списку. Всі зміни в коефіцієнтах так само відображаються графічно - зелена стрілочка вгору - підвищення, червона вниз - зниження.

Зверху зібрано меню з усіма важливими розділами програми. Тут на вибір доступні: Лінія, LIVE, суперекспрес, Анонс Лайв матчів, Акції від Фонбет, історія грошових переказів.

Ліве меню необхідно для налаштування відображення конкретних подій в рамках розділу. Так можна вибрати вид спорту, дату початку матчів, відобразити матчі з відеотрансляціями. Звідки потім можна додати результати в купон. У самому низу лівого меню - доступ до особистого кабінету.

Справа є меню купона. Мініраздела, який дозволяє безпосередньо укласти парі, а також переглянути умови перед оформленням. У цьому розділі можна зробити ставку як по матчах в лінії, так і в лайв. При додаванні другого події в купон, то автоматично тип ставки встановлюється як експрес або система.

У самому купоні так само існує три меню - історія недавно створених купонів, купони, ще не розраховані букмекерською конторою, і ті, які можна продати букмекерові. Всі ув'язнені ставки так само можна переглянути в меню історії укладених парі.

Існує і ще один важливий розділ - технічний, який прихований за ширмою «трьох смужок» поруч з логотипом компанії. У цьому розділі можна змінити «дизайн» - помінявши оформлення шрифтів, «сесія» - авторизація та відновлення втраченого пароля. Можна змінити мову інтерфейсу. «Балка купона» дозволяє подивитися реалізацію ставки входу в свій аккаунт. «Допомога» - правила сервісу, FAQ, контакти служби технічної підтримки користувача.

Переглянути статистику і результати конкретних матчів і зустрічей на даний момент можна поки що, виключно на офіційній сторінці Фонбет. Такий вкладки в додатку розробниками не представлено.

плюси програми

На даний момент функціонал комп'ютерного додатки практично не відрізняється за можливостями від офіційної сторінки Фонбет. Можна укладати ті ж ставки в прематче і лайв, поповнювати депозит і виводити кошти з нього, брати участь у фінансових операціях, акціях і програмах лояльності. Серед відвертих плюсів:

 1. Економія інтернет-трафіку, важлива складова для користувачів, які оплачують кожен використаний мегабайт даних.
 2. Викачане додаток Фонбет на ноутбук або комп'ютер дозволить завжди мати доступ до сайту і його можливостям, незалежно від вашого знаходження. Сама програма буде знаходити обхідні шляхи для доступу до сайту (якщо існує така необхідність). Таким чином, на легальному сайті можуть грати тільки жителі РФ, в додатку - будь-який бажаючий.
 3. Є оффлайн режим, в якому зберігається вся ключова інформація по рахунку. Історія ставок, ігровий номер та інше. Правда, за оновленням даних доведеться зайти в інтернет.

Так само варто сказати і про те, що цей додаток може дозволити вже російським гравцям обходити обмеження доступу до офшорного букмекерові. Так якщо користувач захоче завантажити Fonbet додаток на комп'ютер, то йому відкривається можливість робити не тільки ставки на спорт, але і на тоталізатор, казино і різні ігрові автомати. Інші ж плюси просто копіюють можливості сайту.

мінуси

На жаль, в розробці програми Фонбет для ПК закралися різні недоліки, про які зараз і поговоримо.

В першу чергу, додаток не надає доступна до статистики і результатами матчів. Що на даний момент є тільки для користувачів офіційної сторінки БК Фонбет. Ця ж проблема, до речі, стосується і розділу з популярними питаннями і відповідями, а також контакти супорта - при спробі зайти в ці вкладки, ви будете відправлені на головну сторінку БК.

Значний недолік для сучасного користувача - відсутність автоматичного оновлення інформації. Так зайшовши в додаток, ви будете бачити тільки застарілу інформацію, що є вкрай суперечливим рішенням.

В іншому ж це міцне додаток, яке виконує те, чого від нього вимагають.

Схожі програми

Додаток для Windows Fonbet НЕ явялется єдиною і унікальною. Букмекер пропонує і інше програмне забезпечення на інші платформи:

 • Смартфони і планшети на базі Android
 • Мобільні девайси на iOS
 • Застарілі на сьогодні телефони і смартфони на базі ОС Java

Висновки і коментарі

На даний момент в привабливості букмекера Фонбет для рядового користувача ніхто не сумнівається. Величезне число різних спортивних подій, якісна і кількісна розпис для кожної події, в тому числі екзотичного. Швидкі виплати і надійні переклади. Все це давно зробило ім'я компанії.

На даний момент додаток Фонбет для Windows дозволяє робити все те, що від нього може зажадати пересічний користувач букмекерської контори. Робити ставки на спорт по лінії і в лайв, перегляд відеотрансляцій і багато іншого. Якісне виконання програми так само заслуговує безлічі похвал. Додаток оцінять ті, хто постійно переміщається і не може за звичайних обставин скористатися мобільним додатком - як ті, хто залишають країну. Для таких користувачів програма просто необхідна.

Однак, незважаючи на всі плюси в додатку відсутній розділ статистики та перегляду результатів спортивних подій. Сама ж суттєва проблема - необхідність оновлювати інформацію вручну при кожному запуску програми, що виглядає щонайменше дивно в 2020 році. Немає прямого зв'язку зі службою підтримки користувачів, а значить ви все одно будете перенаправлені на сайт БК Фонбет.

FAQ по статті Фонбет для комп'ютера

Де завантажити додаток Фонбет на ПК?

Пряме посилання на скачування знаходиться на нашому сайті, БК Фонбет

Чи є бонуси за установку додатка?

Всі нові гравці можуть розраховувати на вітальний бонус, про який йдеться в цій статті.

Які переваги додатки Фонбет?

Детальний огляд на функціонал програми знаходиться в цій статті

Як поповнити баланс в додатку?

Будь-яким способом, доступним в особистому кабінеті на сайті букмекера.