Особливості ставок на кіберспорт в Fonbet

Особливості ставок на кіберспорт в Fonbet

Кіберспорт - нове віяння, яке отримало широке поширення в багатьох країнах світу, в тому числі і в Російській Федерації. Розвиток технологій дозволило збирати величезні зали, які залучають мільйони глядачів, природно, що таку популярність не могли обійти і букмекерські контори.

Фонбет пропонує своїм клієнтам скористатися можливістю і зробити ставки на кіберспорт. При цьому ви можете вибрати відразу кілька найбільш популярних киберспортівних дисциплін на вибір, серед яких ви знайдете:

  • CS: Go
  • Doom
  • Dota 2
  • World of Tanks
  • Team Fortress
  • League of Legends
  • Starcraft і багато інших

Серед найпопулярніших дисциплін серед гравців лідерство утримують за собою Dota 2 і CS: Go, при цьому, якщо врахувати, що змагання з даних дисциплін достатні молоді, то завжди існує шанс на появу «темної конячки» - маловідомої команди, яка протягом події можуть стати абсолютними фаворитами. Навіть незважаючи на те, що існують вже зарекомендували себе команди, про які відомо більшості глядачів.

Чому саме Фонбет?

БК Фонбет є одним з визнаних лідерів на ринках СНД. Широкі можливості для виграшів, які пропонує компанія, давно зарекомендували і привернули безліч гравців. При цьому сама контора діє по визнаним міжнародним стандартам, на жаль, які не завжди приймаються російською стороною, через що можливі блокування і поява дзеркал, якщо ви користуєтеся послугами онлайн. При цьому ви завжди можете обійти обмеження за допомогою мобільних пристроїв і програмного забезпечення, що надається розробниками, які постійно оновлюють своє дітище.

При цьому можливі незручності, які можуть бути пов'язані з блокуваннями, в цілому типова ситуація для більшості букмекерських контор, які працюють в інтернеті на території РФ, проте, на відміну від багатьох Фонбет пропонує одні з кращих пропозицій: високі коефіцієнти і широкі лінії і розпису.

При цьому маржа в середньому не перевищує 7-8 відсотків. Показник мало відрізняється від аналогів на ринку, при наявності найвигідніших пропозицій.

Ставки на кіберспорт.

Всі найбільші турніри на більшість киберспортівних дисциплін доступні для укладення парі. При цьому Фонбет дає можливість ставити одні з найбільших максимальних ставок на ринку СНД, особливо якщо врахувати непопулярність кіберспорту у більшості букмекерів.

Найцікавіші і вигідні пропозиції ви завжди можете знайти в live-ставках. При цьому в цьому режимі ви можете скористатися можливістю і поставити на популярні «доту» або «КАЕС», але також і на абсолютно випадкові події зі світу кіберспорту, які відбуваються в прямому ефірі, при цьому для подібного встановлюється рівний коефіцієнт в 1.85, що може порадувати любити випробувати свою удачу.

При цьому ви завжди можете скористатися онлайн-трансляцією, при якій ви завжди будете в курсі результатів будь-якого із запропонованих для ставок матчу і змагання.

Особливості ставок на Dota 2

Кожне кіберспортивного змагання пропонує широкі можливості для ставок, крім стандартних перемог для команд, ви можете поставити на фору і тотал. При цьому всі числові результати підраховуються після закінчення матчу, який завершується з падінням трону однієї з команд.

Але дуже важливо пам'ятати, що завершення гри з інших причин окрім завершення гри програшем однієї з команд (наприклад з технічних міркувань, несправностей, спробам злому та інше) ставки в БК Фонбет діють так само як і при звичайних обставинах.

Особливості ставок на CS: Go

Змагання з Counter Strike припускають безліч ставок крім звичної перемоги або поразки, ви також можете знайти і такі, як:

  1. Тотал вбивств, підраховується загальна кількість, яке відбулося по закінченню раунду
  2. Установка або знешкодження бомби. Ви можете постаратися передбачити ймовірність використання базових механік для цієї киберспортівной дисципліни. Кожне з подій передбачає «так» або «ні», коли подія відбудеться або його не станеться.

Природно і те, що з результатами і докладної статистикою ви можете ознайомитися у букмекера, не використовуючи сторонні програми або інтернет-ресурсів. При цьому деякі дисципліни мають і збережені трансляції, з якими ви також можете ознайомитися.

Пам'ятайте і про те, що висновок великих грошових коштів за раз може зажадати додаткових перевірок вашої особистості і ваших даних, всі вони описані в правилах і регламенті, за яким діє букмекерська контора.