Клубна карта Фонбет

Будь-який гравець, який бажає приєднатися до користувачів букмекерської контори Фонбет, то він повинен завести для себе спеціальну клубну картку БК, яка відкриває всі двері і функції, доступні зареєстрованому користувачу. Далі розглянемо, як отримати цю карту і що для цього необхідно виконати.

Як отримати клубну картку Фонбет через інтернет

Щоб отримати клубну картку користувача Фонбет, вам необхідно дійти до найближчого наземного відділення букмекерської контори, де абсолютно безкоштовно за наявності документів, що засвідчують вашу особу, можна отримати свою копію карти. Після цього доведеться підписати документ на згоду про обробку ваших особистих даних. Пройшовши ці етапи ви стаєте повноправним користувачем і можете скористатися картою для здійснення ставок. Тільки перед цим не поспішайте повертатися додому, підійдіть до вільного ставкомату в відділенні букмекера, придумайте пароль для входу, після чого ви отримаєте смс, в якому буде вказано код для підтвердження всіх дій.

Однак, варто запам'ятати, що отримати клубну картку без особистого відвідування одного з відділень букмекерської контори неможливо, тому навіть якщо у вас є бажання битися об заклад не виходячи з дому, то вам буде потрібно спочатку завести спеціальну карту, а потім пройти процедуру реєстрації на сайті Фонбет. Про це докладніше читайте нижче.

Як дізнатися баланс карти Фонбет

Щоб перерахувати певну суму грошових коштів на вашу членську карту, вам буде потрібно підійти в наземне відділення букмекера, де на касі (там же, де і забирали карту) можна поповнити свій рахунок, для чого знадобиться наявність паспорта, карти і суми грошей, готової для надходження на рахунок. При цьому грошові кошти моментально надходять на рахунок гравця. Відразу відзначимо, що важливо зберігати всі чеки, які видаються після кожної фінансової операції, таким чином ви забезпечите свої гроші при виникненні технічних неполадок в конторі букмекера (хоч це і малоймовірно). Так само відразу звертаємо вашу увагу, що клубна карта ніяким чином не впливає на те, що зазначено на офіційному сайті Фонбет, тому ви не зможете скористатися нею при укладанні парі через інтернет. Так само не можна переводити ваші гроші з рахунку на карті на ваш депозит, який існує на сайті, правило працює і у зворотний бік.

Ви так само можете ознайомитися з доступною сумою на рахунку на касі або використовуючи найближчий до вас ставкомат, де можна також укласти парі. Щоб забрати свої гроші, доведеться зробити запит через касу відділення, при наявності карти і посвідчення особи. При цьому перевірити рахунок через сайт або мобільну версію сайту у вас не вийде.

Як відновити або закрити клубну картку

Якщо у вас трапилася неприємність і вам з якоїсь причини недоступна карта або не можете згадати пароль від неї, то можете відвідати той же відділ букмекера, в якому ви проходили реєстрацію і отримали членську карту. При цьому не забудьте взяти з собою паспорт або інший документ, що засвідчує вашу особу. Якщо ви більше не хочете продовжувати членство в букмекерській конторі, то досить написати запит у касира про це і закрити наявну карту.